Şimdi Ara

Modem Kırıldı Yeni İnternet Hızında Online Yayın Sorunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, herkesin malumu bu süreçte dersler online olarak islenmekte ve internet problemim tüm sınıfı etkilemekte bu yüzden biraz problem ettim kendime bu konuyu ve yardımınıza ihtiyacım var

1 hafta önce 1mbps lere kadar düşünce telekomu arayarak arıza bildirimi yaptım hemen geldiler ve arızayı giderip modeme bir ayar yapıp gidildi normalde akk sonrası 8 e düşen hızım 11-12 arasına yükseldi gayet memnundum takii dün modemin adaptr giriş kısmı kırılana kadar.modemim vdsl2 yeni bir modemdi ve yerine eski adsl2 modemimi taktım ve kopmalar başladı hız yine 11 civarı müşteri hizmetlerini aradım sorun yok denildi modemden kaynaklı olabilir dedi ve hız bir anda 4-5 lere düştü.

sorunu nasıl çözebiliriz bu hızlarda yayınlar gerçekten çok kötü bu bu iki modem arasında hız konusunda bir fark varmıdır??

birde 50gb 16mbps kotalı sonrası 8 mb olan internetten 8 üstü hız alıyordum bu nasıl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulubudun -- 23 Mayıs 2020; 0:49:27 >

• eğer modemin devresinde çizik felan yoksa adaptör girişi kırılması büyük sorun oluşturmaz

modemi bir elektronikçiye götürüp lehim attırabilirsin

hız probleminin bununla alakalı olduğunu sanmam
  • hocam peki müşteri hizmetlerini aradıktan sonra hız düşürmeleri mümkün mü aradktan sonra çok bariz fark oldu
  • ulubudun kullanıcısına yanıt
    sorun var dersen hemen hızı düşürüyor müşteri hizmetleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.