Şimdi Ara

Modem Kaynaklı Bilgisayarın Kasması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. sorunum size anlatayım yardımcı olursanız makbule geçer ben online oyunlar oynuyorum fifa14, cod4, league of legends gıbı oyunlar oyunuoyrum ve sistemim bu oyunları rahatlıkla açıcak bi sistem 3000 tl civarı masraf yaparak topladım saydığım oyunları kasma gibi bi durum olamaz. Oyunlarda kasma oluyo akıcılık yok sanki fps almıyo gibiyım fpsme bakıyorum aldığım fps maksımum seviyede pingime bakıyorum oda normal seviyede pcden olduğunu düşündüm evdeki diğer masa üstü bilgisayarda da aynı sorun oluyor. fifa14 online giriyorum kasma var modemi kapatıp giriyorum akıcılık en üst seviyede dedim acaba ethernet kablosundami sorun var yeni aldım ondada aynı olay. Pingim olmadığı halde neden oyunlarda kasma yapsın sizce mantıklımı bu yada sorun başka biyerdemi?

• Oynadığınız oyunun serverlerindeki yoğunluk yetersizlik ,internet hızınızın düşük olması oyunda lag olmasına kasmasına neden olabiliyor
  • headspring kullanıcısına yanıt
    sadece bır oyunda denemedım cod4 fıfa14 leagu of legends vs gıbı oyunlarda denedım oyun kaynaklı degıl anlıcanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.