Şimdi Ara

Modem değerleri normal internet yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu soruna birtürlü çözüm bulamadım lanet olası internete sövmekten bıktım yahu.Bilgili arkadaşlar sorunun çözümü için ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi? Btk ya şikayet ediyorum onlarda işin kolayına kaçıyorlar heralde hiç ilgilenen yok Allahın cezası internet ile.Neyse sorunu şöyle belirteyim arkadaşlar.Modeme gelen değerler normal ama benim internet gün içinde çok yavaşlıyor mesela gece ve sabah normal hızı alabiliyorken akşamüstünden başlayarak gece 11 e kadar ping 500 e çıkıyor hızda 0.50 mbps ye iniyor bildiğin 0.50 mbps sayfa açılırken kanser ediyor insanı.Olay portla alakalı bence defalarcada şikayet gitti türk telekoma ama halen ve halen bir çözüm yok ne lanet bir sorunmuş bu.Bu sorunun çözümü ile ilgili fikri olan var mı ?

• interneti kullanan diğer cihazları telefon tablet vs onların bağlantısını kesip bir de öyle test yapın. Genelde telefonlar yedekleme işlemi yaparken upload a yüklenir otomatik olarak download yerlerde gezinir ping fırlar belki sorun budur.Hangi cihaz yedekleme veya güncelleme yapıyorsa ona göre ayar çekebilirsiniz.Tabi modeme gelen bağlantı düzgünse bu dediklerim geçerli
  • d4rkston3 kullanıcısına yanıt
    hiçbir cihaz bağlı değilkende aynı sorun var modem değerleride normal sorun bu lanet kurumda
  • 500 ping çok fazla hat değerlerinde dalgalanma oluyor mu takip ediyormusunuz?
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    dalgalanma fazlasıyla oluyor ping 300 lerde bazen 500 hızda 1-2 mbps
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.