Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Modem'de virüs olabilirmi.??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Modem'de virüs olabilirmi.??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Arkadaşlar int. vürüsü varmı? varsa nasıl belirtiler oluyor int. hızıyla akası olabilirmi yani int'ti kesiyormu bende böyle bir sorun var sabah 10.00 ve akşamları 9,00 sonra çok güzel int. öyleliyin ikindi arası int. gidiyor bir bilgisayarda açıyorsa başka bir bilgisayarda açmıyor.Kısaca İnternet vürüsü interneti kesiyormu ... yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    modemde virüs olmaz bilgisayarda olur. kaspersky kullan kafan rahat olur
    |
    |
    virüssüz bir modemle deneseydin bir de
    |
    |

İkinci Mesaj bekleme süresinin 2 dk olmasını protesto ediyorum.
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Modemde virüs olur. Ama adı virüs değildir. Bağlantını sömüren ve senin bağlantın aracılığıyla spam mail yollayan bir sistem vardır. Çözümü çok basittir. Modem reset. Çoğu modem de artık reset tuşu var. Modemin de bir hafızası oduğunu unutmayın. Ha bu nerden bulaşır, tabiki bilgisayarınızdan, reset attıktan sonra modemi bağlamadan önce spybot ile tarama yapın.
    |
    |
    sanırım sorunun telekom la ilgili....

zira dediğin saatler mesai saatlerine denk geliyor...eeee artık her resmi daireden okullara kadar her yerde adsl var....başka bir şey olsa belirttiğin saatlerin dışında da sorun olurdu...
    |
    |

Orjinalden alıntı: Neyzena

sanırım sorunun telekom la ilgili....

zira dediğin saatler mesai saatlerine denk geliyor...eeee artık her resmi daireden okullara kadar her yerde adsl var....başka bir şey olsa belirttiğin saatlerin dışında da sorun olurdu...
    Bendede aynı sorun var şimdilik şuçu telekoma atıyorum
    |
    |
    Gün ortası ve bilakis 16.00 ila 18.00 arası nerede ise Internet yok oluyor.
    Bunun nedeni ise; Bankalar, Devlet Daireleri, Borsa, Okullar ve günlük işlemlerini kapatacak olan iş yerleri, Ofisler ve büyük marketlerdir. Bunlara ek olarak işinden evine dönmüş ve Internete girip bir şeyler görmek/yapmak isteyen kişisel bağlantılardır.

Bütün bu Trafiğe Türk Telekom, malesef cevap veremiyor. ( İletişim Hatları yetersiz kalıyor.)

Bu durum üzerine bazı kişiler acaba bilgisayarıma Virus/Trojan mı girdi diye şüpheye düşmekteler. Halbuki bu işin Virusla uzaktan yakından alâkası yoktur. Ki; Bir Profesyonel kullanıcı olarak vede Teknik açıdan oldukça zengin olan bilgimle bende de aynı durum söz konusu.

Her şeyi Virus veya Trojana yorumlamamak lazım.!!

Hoşça kalın ve başarılar....
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    bende bağlantı çok sık kopuyor...
    bu son birkeç aydır hep böyle... ayrıca bir çok de koptuktan sonra yada ilk açtığımda internete bağlanamadım...
    ne oluyor bunlar daha önce olmazdı telekomun bana verdiği hattamı sorun var siz ne dersiniz.
    |
    |

(no smoke no dial up no adsl)

quote:

Orjinalden alıntı: KitapGibi

Bunu çok yerde ve çok forumlarda belirttim, bu sayfadada belirteyim.
    Gün ortası ve bilakis 16.00 ila 18.00 arası nerede ise Internet yok oluyor.
    Bunun nedeni ise; Bankalar, Devlet Daireleri, Borsa, Okullar ve günlük işlemlerini kapatacak olan iş yerleri, Ofisler ve büyük marketlerdir. Bunlara ek olarak işinden evine dönmüş ve Internete girip bir şeyler görmek/yapmak isteyen kişisel bağlantılardır.

Bütün bu Trafiğe Türk Telekom, malesef cevap veremiyor. ( İletişim Hatları yetersiz kalıyor.)

Bu durum üzerine bazı kişiler acaba bilgisayarıma Virus/Trojan mı girdi diye şüpheye düşmekteler. Halbuki bu işin Virusla uzaktan yakından alâkası yoktur. Ki; Bir Profesyonel kullanıcı olarak vede Teknik açıdan oldukça zengin olan bilgimle bende de aynı durum söz konusu.

Her şeyi Virus veya Trojana yorumlamamak lazım.!!

Hoşça kalın ve başarılar....
    |
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Merhabalar! Arkadaşlar benim int. sorunun şükürler olsun bitti Neden Hata veriyormuş.Başka bir bilgisayarda Virüs varmış .İnternet Bağlantısını kesiyormuş.Virüs Halledildikten sonra Kesinti işi bitti Şimdi çok güzel int. girebiliyorum .. Amman Nazar Değmezsin..Fikirleriniz içinde Teşekkürler..
    |
    |
    |
    |

İkinci Mesaj bekleme süresinin 2 dk olmasını protesto ediyorum.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.