Şimdi Ara

modem bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ttnet mesaj atmıştı bölgenizde alt yapı çalışması var diye. Alt yarı çalışması başlayana kadar sorunsuz kullandığım modem ne hikmetse şimdi bozuldu. Modem arayüzünden modemi yeniden başlatınca internet gelmiyor. Saçmalıyor modem. Aynı apartmanda arkadaşımın modemi de böyle oldu. Sebep ttnet mi yoksa tesadüf mü

• Modemin arayüzünden veya modemin genellikle arka kısmında iğne deliği gircek kadar reset düğmesi olur.Resetleme yaptınız mı?Eğer yapmadıysanız yapın tekrar kurun modemi.
  • yaptım hocam yaptım. Telekoma gittim modemi de götürdüm modem desteklemiyomuş hızı. Fiber gelmiş heralde. Verecekleri 16 mb hız. Desteklemiyor dedikleri modem airties rt-206 v2 desteklemesi gerekmiyor mu siz söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da öyle oldu. ben de modeme reset atmaya çalıştım, internet 1 dakika sonra gitti. müşteri hizmetlerini aradım düzelttiler. kullandığım modem huawei hg521

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 6 Haziran 2012; 17:23:44 >
  • iki haftadır arıza kaydı bırakıyoruz bi şeyler yapıyorlar olmuyor. Hızı düşürüyorlar sabitliyorlar yine aynı. Dikkatimi çeken nokta ulaşılabilir hız kısmı alt yapı çalışması esnasında çok yüksek değerlere çıktı upload olarak da download hızı olarakta. Belki de çok yüksek hız gelmesinden dolayı modem bozuldu bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.