Şimdi Ara

Modem arayüzüne bağlanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her zaman girdiğim arayüze bugün giremiyorum sayfaya hiç bağlanmıyor 192.168.1.1 kullanıyorum.Ttnet ile görüytüm zaten onlarda orayı söyledi.

Bu durum şöyle başladı.Sabah arayüze girdim bir makinenin bağlantısını kesecektim sanırım yanlış yaptım mac bağlantı devre dışık bırak olayını açtım ya da öyle bir şey.O andan itibaren giremiyorum

• modem arayuzune bağlanmak için bu sitedeki yönergeleri kullanabilirsiniz.https://www.192168l2.net/
  • fenix06 F kullanıcısına yanıt
    İnternet kablosu alıp çözdüm işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim huawei hg8346r tip modemim var. aynı sorun bende de başladı. herşey düzgün çalışırken bir anda internet gitti ve DNS sunucu hatası vermeye başladı. en son modeme reset attım ama ondan sonra da bir daha modem arayüzüne giremedim. bilinen bütün ip leri girdim ethernet kablosu alıp taktım ama hiçbirşey çözüm olmadı.
  • msolmaz1977 M kullanıcısına yanıt
    Bana da birisi modemin arkasında bir düğme varmış ona bassan hallolurdu dedi.Reset yada açma kapama değil.Adını unuttum ama bir bilgim yok
  • Her türlü düğme, IP ve kablo denendi. Telefondaki Hotpsottan bağlanıyor ama başka bağlantı yapamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.