Şimdi Ara

Model Bazında Ağustos Ayı Satışları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mevcut ekonomik durumda çok önemi olmasa bile model bazında Ağustos ayı satış rakamları şu şekilde gerçekleşti.

C sınıfı Sedan araçlar

C sınıfı Hb araçlar

Tüm segmentler bazında

Firmaların filo alımlarını kesmesi üzerine Megane ve Egea'da yaşanan keskin düşüş dikkat çekiyor. Civic belki de tarihinde ilk defa satış lideri olmuş durumda.

• Passat Egea dan fazla satmış

VW bilerek bekledi sanırım yıl sonuna doğru epey stok biriktirdi doğuş.

Civic seneye çok zor Jetta gelince C sınıf baştan domine olur Gino Reis 1.0 getirecek mi acep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea 3700 den 1200 e düşmüş.

Clio ilk defa 666 satmış Polo 510 genelde Polo bin Clio 3 bin olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • filo alımları azalınca satışlar tepetaklak olmuş. Sıfır araç almak hayal oldu
  • Aga passatın alıcısı bitmez ben bunu anladım. Yapıştır en boşunu 400 bin liradan gene satmazsa şerefsizim adamlarda alışkanlık olmuş
  • Temmuz 2018'de Lancer alan arkadaş TR'de ilk ve tek olmuş. Adamdaki havaya bak 2018 model tek Lancer onda
  • Taksi olabilmesi için minimum C segment olması gerekçesinden dolayı EGEA yı C sınıfına sokmuşlar. Yazık olmuş megane ve golfe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss Boost

Aga passatın alıcısı bitmez ben bunu anladım. Yapıştır en boşunu 400 bin liradan gene satmazsa şerefsizim adamlarda alışkanlık olmuş
    Yarısı ticari alım passat’ ın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet son kurşunları atıyor. Fiyatlar daha da artacak endişesiyle sırasıyla galeriler, al-satçılar- sıradan binici vatandaşlar araçları topluyor.

Herkes dolara bakıyor ama fiyatları asıl etkileyen euro kuru. Ve inanması güç olsada bu uçuk fiyatlar hala daha güncel kur için değil, geçen ayların daha düşük kurları üzerinden fiyatlanan araçlar.

Kısacası stoklar azalıp güncel kurdan giriş yapan araçlar satışa koyulduğunda, bugün 100 bine satılan dacia sandero model teneke kutusunun 150 bin bandında ki filmini mısırınızı alıp izlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagızalp -- 6 Eylül 2018; 9:51:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.