Şimdi Ara

Modasaat Black Friday İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce paylaşılmadı sanırım. %80+10 indirimi var. Fiyatlar şişirilmiş fakat yine hesaplı gözüküyor.
    https://www.modasaat.com/black-friday ürünün satış fiyatını görebilmek için sepete ekleyip kara90 kodunu girmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Civil 3ngineer -- 23 Kasım 2017; 1:35:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Düzelteyim, tanınmış, güvenilir ve bir tarihi olan saat markalarını tercih edin. U-boat yada welder taklidi vasat bir saati değil. Saat seçiminde, bütçeye göre isviçre ve japonya menşeili saatler önerimdir. Cevabı yeterli bulmadıysanız ve saatlere ilginiz varsa saat forumlarında vakit geçirin. Hak vereceksiniz. Selamlar.
    Geçtiğimiz sene buradan bir saat almıştım, genelde internetten alışveriş yaparım ama sanırım site güven vermediği için özellikle Profilo AVM ye gidip ürünü görerek aldım.

Eşim saati taktığı gün soyulmaya ve kaplaması dökülmeye başladı.

Saati iade edip paramı almak ise pek de kolay olmadı..

Ticaret kolay değil, kimseyi kötülemek istemem fakat yaşadığım bu olaydan sonra bu firmadan asla alışveriş yapmayacağım. Sizlerin de temkinli olmasını tavsiye ederim.
  • Başlıkta hata var sanırım :) otomatik tamamlama olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam düzelttim uyku vaktim gelmiş sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara cuma indirimini bilmem ama orientteki %60'lar hikaye. Piyasaya göre ucuz ama birkaç hafta öncekine göre fiyatlar yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler 460 liraya 3 tane kaliteli saat aldım.

Modasaat Black Friday İndirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeffes -- 23 Kasım 2017; 2:42:30 >
  • Nasıl bir site bu 300 400 liralık orient saatler 2000 lira
  • __BadblooD__ kullanıcısına yanıt
    Kod muhabbetiyle normal seviyeye iniyormuş ama
  • saati almadan önce sitelerde koduyla araştırın. saatlerin fiyatları aşırı yüksek geldi bana.. %90 olunca normal fiyatına düşüyor bazı saatler
  • "Black Friday İndirimi" deyimini yakında pazarda da duyarsak şaşmayalım.
  • Bir indirim olduğu açık. Lakin 600 liraya sattığı saati 90 liraya indirdi diye sevinmemek lazım. Aynı saati aratınca zaten 150 liraya aynı mağazanın Hepsiburada üzerinden sattığını gördüm.
    50 kadar saat arattım. Beni kazanamadı ama indirim var gerçekten piyasanın % 30-40 altında. Tabi sadece kendi seçtikleri ürünler arasından. Direk Swatch yazıp saati sepete eklerseniz indirim yok.
  • Moda saatten tek alışverişim oldu , onda da krono tuşları bozulmuş bir saat gönderdiler. İade sürecinde sorun yaşamadım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plastik jaga saat bile 300 yazmış batsın böyle indirim.

o paraya n11 den seyko almadığıma pişman oldum.şimdi 700 olmuş

• gerçekten fırsat sayılabilecek 1 adet saat gördüm o da tükendi diyor. amazon.com da fiyatı 720 usd

https://www.modasaat.com/victorinox-2415541-kol-saati
  • fiyatları bir miktar şişirmişler haberiniz olsun bitti bitiyor kategorisinden 273 liraya aldığım saat 300 küsür lira oluyor.
  • Moda saat bi bahane olsa da indirim yazsam diye tetikte bekliyor ama indirim genelde çok cüzi oluyor.

• Yersen hergün indirim var chippin le bi aaat aldık sürekli mail yolluyorlar yüzde 80 indirim diye aöa indirimli hali normal fiyat.hiç denetlenmiyor mu arkadaş bunlar.yaz normal fiyatı yüzde 10 indirim yaz alacak yine alır

• Seiko baktım bu kodu kullanmak için 1 tl daha alışveriş yapmanız gerek diyor

• aeffes kullanıcısına yanıt
    kaliteli
  • Dün morhipoda saat indirimi vardı, siteye girdiğimde mevcut olan 17 tissottan hiçbirini alamadım, hangisini sepete atsam stok bitti yazdı. Ya indirim palavra, ya kendileri alıyor ya da bu işi takip eden birileri var, ne varsa anında alıyor

• tw steel gibi bir markanın saatini 450tl civarına alabiliyorum ve indirim çöp öyle mi. bir tane sipariş geçtim bile
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.