Şimdi Ara

Modacar Seçili Ürünlerde %50 indirim kampanyası (Hepsiburada) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
11
Favori
24.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kampanyayı foruma ben duyuran olmama rağmen hala siparişlerimin hiçbiri kargolanmadı ayıp oluyo ama siz buraya gelen kargoların fotolarını atıyorsunuz.

keşke konu açmasa mıydım ne?
  • Benim kargolarım da geldi bugün. Sanırım gecikme için içine hediye de atmışlar silecek paketinin İlk defa böyle bir süprizle karşılaştım şaşırdım doğrusu. Eşantiyon tarzında ufak deterjan şampuan bulaşık süngeri falan koymuşlar. Kimine göre ufak şeyler ama bu ufak jest gerçekten memnun etti beni. Sırf bunun için alışveriş yaparım yine

Sileceği biliyorum şu anda daha takmadan bir şey diyemem ama paspas korktuğum gibi çıkmadı eskiden corolla varken aynı markadan almıştım çok memnundum. Sanayi de sorduğum 120 150 liralık orjinal paspaslardaki pamuk gibi kauçuk havası yok ama yine de bimde kauçuk diye satılan ama kokan sert plastik gibi de değil. Gerçekten kauçuk paspas. Ağırlığından anlaşılıyor zaten. Yumuşaklığı yerinde, altında tırtıklı yapısı var kayma yapmayacağını düşünüyorum. Şu an buz gibiydi paspas ama yine de esnekliğini korumuştu. ÜStelik ortadan ikiye katlanmış şekilde geldi eve kutudan çıkarttığım anda bile kat izi falan yoktu dümdüz serildi yere. İndirimle 30 liraya aldım 30 liraya şahane bir paspas oldu. Sanayide aynı ürün 70 80 liradan aşağı satılmıyor. Bakalım araca uygunluğu nasıl. Bora için özel kesim diyordu ama serince göreceğiz. Arkalar genelde kısa yapılıyor fabrika çıkışı paspasları gibi bulamadım hiç.

Modacar Seçili Ürünlerde %50 indirim kampanyası (Hepsiburada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 18 Mart 2017; 14:29:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

arkadaşlar kampanyayı foruma ben duyuran olmama rağmen hala siparişlerimin hiçbiri kargolanmadı ayıp oluyo ama siz buraya gelen kargoların fotolarını atıyorsunuz.

Hocam mutluluk paylaştıkça çoğalır

Sizin sayenizde birçok kişi mutlu oldu

Sizin bu paylaşımlardan mutlu olmanız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

arkadaşlar kampanyayı foruma ben duyuran olmama rağmen hala siparişlerimin hiçbiri kargolanmadı ayıp oluyo ama siz buraya gelen kargoların fotolarını atıyorsunuz.

Hocam mutluluk paylaştıkça çoğalır

Sizin sayenizde birçok kişi mutlu oldu

Sizin bu paylaşımlardan mutlu olmanız lazım.

şaka yapıyorum hocam. kendim almış kadar seviniyorum aslında.

bu arada bugün bana mesaj atmış müşteri temsilcisi gecikmeden ötürü özür dileriz diye. sileceğin değerinde hediye çeki tanımlamışlar (7.55 tl).

• quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

http://www.hepsiburada.com/sonax-kombine-acik-uclu-8-li-anahtar-seti-441173-p-OTM441173

sonax marka gelen var mı solid marka bi set geldi

İş yerine gelmiş ama kargoya bakamadım

*edit banada solid geldi

P. Tesi cevap yazarım

Merak ettim ne gelmiş acaba ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brak13 -- 20 Mart 2017; 21:37:44 >

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Vallahi inşallah sorunsuzca gelir ürünlerin hocam. Sayende 1,5 senedir ertelediğim paspas mevzusuna bugün itibariyle noktayı koydum çok karlı bir şekilde 43 liraya hem silecek hem de %100 kauçuk bir paspas :D . Silecek için de bayadır bekliyordum, kışın don falan olur bozulur diye almadım. En son aldığım bosch marka da hemen eskidi çizgi bırakıyordu. :D Bugün yıkadım arabayı güzelce, eski silecek baya iz bıraktığı için camı yüzeysel olarak da çizmii hafiften. İyice temizlemek adına kil uygulaması da yaptım cama sileceklerimi taktım maşallahı var mis gibi oldu, ilk defa bir muz silecekten memnun kaldım

Paspaslar da çok hoşuma gitti. Koku olayı sıfır, böyle olacağını bilseydim bir tane de yedek alırdım :D Sürücü tafarı tam oturdu, yolcu tarafı enden büyük geldi kesim çizgisinden kesersem tam orjinali gibi olacak ama kesmem herhalde kenarları kıvırdım havuzlu gibi oldu

En son bimden bir paspas almıştım 3 km gittim daha paketi açıp sermedim bile arkaya koymuştum ve kokudan duramamıştım araba içinde. Direkt iade etmiştim, en büyük korkum sert olması ve kokuydu ama hiçte öyle olmadı.

Vallahi haber verdiğin için tekrar teşekkürler.

• Benim kargolar da 2 gündür gelmeye çalışıyor Aras kargo sağolsun. 2 gündür gidip tek tek kendim alıyorum. Silbak silecekler paketi yırtık olarak geldi ve üstünde silbak yazmıyor sileceğin. Sizde de böyle çıkan oldu mu silecekte ? İçini açıp modacar silecek koymamışlardır dimi 😁😁 gözlükler için su kaydırıcı aldım o da açık gibi geldi fısfıs ı çalışmıyor ve benden önce delinip takılmış fısfıs kısmı. Uğraşmadım iadesi ile iki gündür deniyorum fena değil gibi ürün. Kokularım da geldi. Areon bubble gum çok iyi kokuyor ve jel koku uzun süre kalıyor. Direk dibinden koklayınca berbat koktu odada. Arabaya koydum bi saat sonra arabaya bindiğimde şekerli sakız kokusu dolmuştu içerisi baya iyi. Areon jel kokularını öneririm.

• muscako M kullanıcısına yanıt
    Benim fotoları görmüşündür hocam silbak kutusu böyle geldi bana. Silecekler de içinde ayrıca tek tek kartona geçirilmişti. Foto çekerken çıkarttım içinden. Kapak kısmına dikkat et muz sileceklerin kapak kısmında silbak yazıyor bende. Öyleyse sorun yok Ben bugün taktım çok memnun kaldım. Önceden bimden 2 kere muz tip almıştım hiç iyi olmamıştı soğumuştum muz sileceklerden yıllardır almıyordum. Bunları almasam bosch'un eco serisinden alacaktım muz silecek ama iyi denk geldi bunlar 13 liraya çifti

Bunların lastikleri de özel mi acaba. Standart lastikler takılabilir mi ki ?
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bende de kartonda geldi. Silbak yazısını göremedim ama tekrar bakayım 😁 Ben de aldım ama ucundaki lastikleri çıkartıp bendeki sileceğe takacağım. Uzun aldım biraz daha direk uymuyor çünkü. Umarım ben de memnun olurum silbaktan😁

• rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Banada sonax gelmedi

• Sadece 12 lira
    Parfüm kokulu ve çivili

• geciken bahçe hortumu siparişim için de 5.42 tl hediye çeki tanımladılar bu arada.
  • Bu arada Fairy kapsül hediyesi de çok güzel oldu

Öyle yada böyle bence online alış veriş siteleri içinde en iyisi hepsiburada.com

• bahçe hortumu tabancasını tedarik edemiyorlarmış. 5.43 tl ye bi şey al ya da iade edelim dediler. uygun bi şey yoktu iade istedim. inşallah bagaj havuzuyla silecekte aynı şeyleri yaşamam.
  • Ürünleri benimkiler gibi kargolanmayan var mı acaba

• Benim bagaj havuzunu tedarik edemiyorlarmis bahce hortimu tabancasi gibi.

• ---H2O--- - kullanıcısına yanıt
    10 gündür kargolanmadığı gibi anında iptal ettiler 60 tl.lik araç kamera sensörünü 22ye kaptım sanıyordum
    hepsiburada.com'a hiç gavenilmez!
    neymiş yatmışlar yatmışlar bakktılar mal çok ucuza gidiyor her yer aranmış mış da tedarik edilemeyeceği sonucuna varılmış oysaki aynı ürünü halen satıcıları satıyor stok tedarik sorunu yok ama cıvıtan HBde her zamanki rezillik
    satıcı hepsiburada olunca beklet beklet sonra iptal et itibarları kalmadı ama denk gelince alıyoruz sonrası böyle sinir stres adrenalin yaşatmaktalar
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    210 liralık hava filtresini 53 liraya aldım hemde iki adet. üç gün sonra elimdeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

10 gündür kargolanmadığı gibi anında iptal ettiler 60 tl.lik araç kamera sensörünü 22ye kaptım sanıyordum
    hepsiburada.com'a hiç gavenilmez!
    neymiş yatmışlar yatmışlar bakktılar mal çok ucuza gidiyor her yer aranmış mış da tedarik edilemeyeceği sonucuna varılmış oysaki aynı ürünü halen satıcıları satıyor stok tedarik sorunu yok ama cıvıtan HBde her zamanki rezillik
    satıcı hepsiburada olunca beklet beklet sonra iptal et itibarları kalmadı ama denk gelince alıyoruz sonrası böyle sinir stres adrenalin yaşatmaktalar

bana da aynısını bahçe sulama tabancası için yaptılar. şimdiyse bagaj havuzu için yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.