Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.812
Cevap
94
Favori
251.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahsettiğiniz sorunu bende yaşamıştım. Tabi tüpü çok öncesinde takılmıştı arabamın ama dediğiniz teklemeler olmaya başlamıştı. Benzine aldığımda hiç sorun yokken tüpe aldığımda kalkışta silkelemeler patlamalar yapıyordu. Ustam bobinin son aşama olduğunu, öncelikle buji ve buji kablolarının yenilenmesi gerektiğini söyledi. Bunları bosch marka ile yeniledim ve sorunum ortadan kalktı. Sizinde bu değişimlerden sonra eminim düzelir sorununuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

Bahsettiğiniz sorunu bende yaşamıştım. Tabi tüpü çok öncesinde takılmıştı arabamın ama dediğiniz teklemeler olmaya başlamıştı. Benzine aldığımda hiç sorun yokken tüpe aldığımda kalkışta silkelemeler patlamalar yapıyordu. Ustam bobinin son aşama olduğunu, öncelikle buji ve buji kablolarının yenilenmesi gerektiğini söyledi. Bunları bosch marka ile yeniledim ve sorunum ortadan kalktı. Sizinde bu değişimlerden sonra eminim düzelir sorununuz..
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam, umuyorum ki bende bu arızayı bu şekilde giderebilirim.
  • Merhaba, 2010 Hyundai i20 1.4 otomatik araca hangi kiti önerirsiniz( simit tank), önerdiğiniz kitin ücreti kredi kartı ve peşin olarak nedir? Teşekkürler.
  • merhaba

2014 ford focus 1.6 trendx için uygun lpg ve fiyat alabilir miyim

ve taksit seçenekleri nedir ?
  • Merhaba, Mocan Otogaz'da 2 gün önce toyota auris 1.33 aracıma LPG taktırdım. Hikayemi ve sonucunu paylaşmak istiyorum.
    Öncelikle sabah 8'de kapıda Övünç Bey ile dükkanın kapısında tanıştık ve ustalar işleme başladı. Prins technomax kiti önerildi ve yaklaşık 7 saat sonra aracı teslim aldım. İstediğim şekilde benzin kapağının altına LPG dolum yeri yerleştirildi, istediğim yere seviye göstergesi takıldı. Övünç Bey yol ayarını tamamladı. Hepsine teşekkür ediyorum.
    Sonrasında araca ben bindim. Yolda özellikle kasis ve dönüşlerde gıcırtı sesi farkettim, LPG'nin az olmasından kaynaklandığını düşündüm ve biraz daha LPG alarak evime geldim. Fakat araç durdukça ses inanılmaz derecede arttı, her sallantıda gacır gucur bagajdan ses geliyor. Ailemle araca binince herkeste bir panik havası oldu . Bagajda devamlı uğultu sesi. Bayram tatiline çıktığım için de yaklaşık 1200 km yolum var.
    Övünç Bey ile whatsapptan irtibat kurduk, saolsun hemen cevap verdi. Arızanın muhtemelen şamandıra kaynaklı olduğu ve bayram sonrası pazartesi günü görüşerek sıkıntıyı giderebileceklerini, bu süreçte ses hariç hiçbir sıkıntı yaşamayacağımı, aracı kullanabileceğimi belirtti kendisi. Ben de kendisine güvenerek aracı kullanmayı planlıyorum (alternatif çarem de yok doğrusu, git gel için araç şart ama ses çok rahatsız edici).
    Genel olarak bahtsız biri olduğum için memnuniyet seviyesi yüksek olan Mocan Otogaz'da işlemimi yaptırsam da, yine bahtsızlığım peşimi bırakmadı Daha 2 günlük cihazda böyle bir durumla karşılaşmam bende can sıkıntısı oldu. Pazartesiden sonra sonucu güncelleyeceğim, umarım sıkıntısız bir tatil yolculuğu olur. Pazartesi de sorunum çözülür.
    Herkese iyi bayramlar .

• Övünç bey merhaba
    2015 model 1.4 Tsi Tiguan aracıma lpg takılabilir mi? Takılabilirse performans etkilenir mi? Fiyat ne kadar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Volkswagen Tiguan aracınıza uygun kitimiz Prins Vsi2di modelidir.

Çekiş kaybı yaşanmamaktadır.

Fiyat bilgisi özel mesajla tarafınıza gönderilmiştir.

Saygılarımızla

• Herkese Tekrar Merhaba,

Hikayemin kalanı ile birlikte devam ediyorum. En son titreme ve kalkışlarda bazen olan pat pat sesi sebebiyle Övünç Bey'in tavsiyesi üzerine ateşleme bobinini yan sanayi bir ürün ile değiştirmiştim ama düzelmemişti. Bende bunun üzerine yaptığım araştırmalar ve Övünç Beyin tavsiyeleri üzerine ateşleme sisteminde olan tüm parçaları değiştirmeye karar verdim. İlk olarak güvenilir olduğuna kanaat getirdiğim parcafilosu.com üzerinden buji siparişi verdim. Alışveriş sonrası %10 indirim veriyordu dedim buji gelsin o indirim ile birlikte ateşleme bobini ve buji kablosu sipariş ederim dedim. Bujiler bugün geldi ve Ankara Yeni Sanayi bölgesinde açık bulduğum bir mekanda Bujileri değiştirdim. Değiştiren usta Bujilerden birini gösterdi ve abi bu çatlamış çalıştır bakalım sıkıntın geçecek büyük ihtimal dedi ve evet buji değişimi ile birlikte sıkıntım geçti gibi gözüküyor.

Bu arada bayramın ilk günü Lpg almak istediğimde araç Lpg almadı ve şamandıranın arızalı olabileceğini söyledi benzinlikteki arkadaş. O gün geç olduğu için bir sonraki gün Övünç hocamı aradım ve plastik bir çekiçle yakıt tankına vurmamı, düzelmez ise haber vermemi istedi. Bu işlemi sadece yumruğum ile yaptım ve gerçekten sorun düzeldi 2 defa gaz aldım. Tekrar etmemesini umut ediyorum ama olurda tekrar edersede kafam o kadar rahat ki çünkü çok belli doğru yere gitmişiz. Çünkü Övünç Bey bu sabah WhatsAppdan beni mesajla haberdar edip ustanın dükkana uğradığını ve arıza düzelmedi ise gitmemi söyledi. Bende kendisine 2 defa Lpg aldığımı şuanda bu ihtiyacın ortadan kalktığını söyledim. Maalesef olması gerekeni yapmasına rağmen ülkede oturan standartları düşününce harika hissettirdi.

Gönül rahatlığıyla Mocan Otogaz'ı forumdaki herkese, eşime dostuma tavsiye ederim ve edeceğim. Sorun her yerde olur ama çözümü sizin adınıza her yer takip etmez.

Herşey için teşekkürler.

• MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Merhaba size özel mesaj attım ancak cevap gelmedi bir kontrol eder misiniz ?
  • Merhaba 2.5 rav4 hybridler için LPG uygulaması yapılabiliyor mu acaba ? Sanırım atmosferik motorlu

• quote:

Orijinalden alıntı: capoeirista

Merhaba 2.5 rav4 hybridler için LPG uygulaması yapılabiliyor mu acaba ? Sanırım atmosferik motorlu
    Aracınızın motor kodunu bizimle watsappdan paylaşabilirmisiniz.

Motor numarasını kontrol edip net cevap vermiş oluruz.

Watsapp için 05333016461

Saygılarımızla

• Mrb 1.6 corolla (0 km) araç için uygun silverline mi tecnomax midir? Fiyat bilgisini özelden rica ediyorum,bir de üstteki arkadaşın yazdığı tank ve arıza ışığı sorunlarının olmayacağını garanti edebiliyor musunuz (500 600 km yerden geleceğim,sorun olursa sıkıntı olacaktır) bir diğer konu brc sequmend32 den ne üstünlüğünüz var?

• Sayın Fluminense,

Aracınıza uygun kitimiz Prins Technomax modelidir.
    Aracınızda motor arıza lambası yanmaz, çekiş kaybı yaşamazsınız.
    Başka marka hakkında yorum yapmayı etik bulmadığımız için son sorunuza maalesef cevap veremiyoruz.

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

Bu mesaj silindi.
    Accent era 1.4 2007 model brc sequent32 kiti uyarmı? Uyarsa.fiyatını özelden yazarmısınız? Aracın üstündeki tank Atiker. Tank hariç fiyat verirseniz sevinirim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bmw f10 520i lpg dönüşümü ,

• Volkswagen Golf 1.4 Tsi Prins Lpg dönüşümü

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.