Şimdi Ara

MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.812
Cevap
94
Favori
251.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASXe montaj için ben de MOCAN'ı tercih ettim, önümüzdeki pazartesiye randevu aldım, önceki Coltuma montajı Mavidenizlerde yaptırmıştım, kısa süre sonra hatalı takılan enjektörden sebebiyle sorun yaşamıştım, ASX montaj tecrübesinden dolayı MOCAN ekibine güveniyorum.
  • Merhaba,
    1-2010 fiesta 1.4 titanium otomatik vites için için en uygun Lpg kiti nedir?
    2-Maliyeti ve ödeme şekli ne şekilde olur?

şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba.
    sıfır alacağım Astra Sedan 1.6 aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. genelde hep aynı lpg sistemi önerilmiş. benim alacağım aracın motor kodu B16XER şeklinde (önceki astralar A16XER idi).

acaba hangi sistem uygundur? benzin depo kapağının yanında LPG için de yer yapılabilir mi? Simit depo kullanmak istiyorum, bagaj tabanı yükseliyor mu simit depoda?

teşekkürler
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aracınız için Brc Sequent 32 modelimiz son derece uyumlu olup benzin kapağından lpg girişi yapılabilmektedir.

Saygılarımızla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Renault Megane 1.6 cvt 8 enjektörlü aracım var, uzun seneler binmeyi istiyorum nasip olursa araştırmalarıma göre enjektör kalitesi ve diğer koruyucu özelliklerinden ötürü brc'nin önde olduğunu görüyorum. En uygun kitiniz hangisidir, stepne dışarda olduğundan onun yerine simit depo takmayı düşünüyorum ve mini stepne alacağım maksimum depo kapasitesi nedir? bir de fiyat bilgisi alabilir miyim?
    Teşekkürler.
  • Zonguldaktan randevumu alarak dün otogaz dönüşümü için mocan otogaza gittim.Biraz erken gitmişim tabi övünç bey tam 8 de geldi ve beni çok iyi karşıladı.işleme başlamadan kafamdaki tüm soruları sordum ve sabırla beni dinleyerek cevapladı.Kaygılarım yok olduktan sonra işleme musa ustam başladı ve gerçekten titiz bir çalışma ile aracın dönüşümünü tamamladı.araca bindiğimde benzinden zerre bir fark yoktu.sistem(nazar değmesin) tıkır tıkır işliyor.Akşam zonguldak a dönerken uzun yoldada test ettim.Benzinden hiç farkı yok.Yarı fiyatına gezmek dışında ;) İlgileri alakaları için çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolbaris11 -- 14 Temmuz 2017; 23:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolbaris11

Zonguldaktan randevumu alarak dün otogaz dönüşümü için mocan otogaza gittim.Biraz erken gitmişim tabi övünç bey tam 8 de geldi ve beni çok iyi karşıladı.işleme başlamadan kafamdaki tüm soruları sordum ve sabırla beni dinleyerek cevapladı.Kaygılarım yok olduktan sonra işleme musa ustam başladı ve gerçekten titiz bir çalışma ile aracın dönüşümünü tamamladı.araca bindiğimde benzinden zerre bir fark yoktu.sistem(nazar değmesin) tıkır tıkır işliyor.Akşam zonguldak a dönerken uzun yoldada test ettim.Benzinden hiç farkı yok.Yarı fiyatına gezmek dışında ;) İlgileri alakaları için çok teşekkür ediyorum.

Sayın Coolbaris11,

Aracınızı güle güle kullanmanızı temenni ederiz. Güzel düşünceleriniz için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

• Merhaba,

2009 model Corsa 1.4 otomatik için en uygun LPG kiti ve bu kitin fiyatını öğrenebilir miyim?
  • MOCAN OTOGAZ M kullanıcısına yanıt
    Merhaba araç hyundai elantra 2006 model 1.6 16v doch motor önereceğiniz lpg hangi kiti? Fiyatı ne kadardır montaj dahil montaj bir günde byormu? Bazı arkadaşlar atiker gold taktır dediler bu obd li mi oluyor sıralı sistem mi oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim

• merhabalar, daha önce sizde alfa 145 aracıma lpg taktırmıştım hiç bir sorun yaşamadım lpg ile ilgili.

şimdiki aracım 2003 golf 1.6 pacific otomatik, şu an ne kadara lpg montajı yapıyorsunuz? birde maximum karta kaç taksit yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnat_HiFi -- 23 Temmuz 2017; 15:18:15 >
  • Selamlar 2017 fabia 1.0 75 beygir 3 silindirli araç için fiyat verirmisiniz brcnin sq32 birde gfi çeşitleri var ekonomik araç ekonomi olsun istiyoruz nakit ödeme fiyatını verir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

merhabalar, daha önce sizde alfa 145 aracıma lpg taktırmıştım hiç bir sorun yaşamadım lpg ile ilgili.

şimdiki aracım 2003 golf 1.6 pacific otomatik, şu an ne kadara lpg montajı yapıyorsunuz? birde maximum karta kaç taksit yapıyorsunuz?

Sayın Magnat_hifi,

Aracınız için uygun kitimiz BRC Sequent 32 olup uygulama fiyatımız Kredi kartınıza 12 taksitte 2400 TL dir

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit0715

Selamlar 2017 fabia 1.0 75 beygir 3 silindirli araç için fiyat verirmisiniz brcnin sq32 birde gfi çeşitleri var ekonomik araç ekonomi olsun istiyoruz nakit ödeme fiyatını verir misiniz ?

Sayın yiğit0715,

Aracınız için BRC Sequent 32 modelimizi tavsiye ediyoruz. Uygulama fiyatımız 12 taksitte 2400 TLdir

Saygılarımızla
  • 2012 opel astra classic hb 1.6 115bg otomatik vites araca lpg taktırmak istiyoruz.

Hangi markayı tavsiye edersiniz?

Depo kapağına dolum ucu monte olur mu?

Fiyat nedir?

• Enjektor girislerinin baglantisini manifolddan olmaz diyorsa tum araclarda boyle oluyor bildigim kadariyla?

• 1999 model volkswagen polo aracimiza lpg taktırmak istiyoruz simit depo uygun fiyatlı ne olabilir

• Hyundai i20 1.4 MPI (otm) 2017 model için LPG öneriyor musunuz?

Genel geri dönüşler nasıl?

Subap erimesi problemi yaşar mıyım?

Hangi kit en uygundur bu araç için? Sorunsuzluk önemli benim için bu kapsamda öneride bulunursanız sevinirim.
  • The Raider T kullanıcısına yanıt
    Aracınıza uygun kitimiz Brc Sequent 32 modelidir .

Sorunsuz kullanırsınız

Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Hyundai i20 1.4 MPI (otm) 2017 model için LPG öneriyor musunuz?

Hangi kit en uygundur bu araç için? Sorunsuzluk önemli benim için bu kapsamda öneride bulunursanız sevinirim.

Sayın Theasus,

Aracınıza uygun kitimiz Brc Sequent 32 modelidir. %45 tasarruf edersiniz. Olumsuz geri dönüş yaşanmamaktadır.

Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: MOCAN OTOGAZ

quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Hyundai i20 1.4 MPI (otm) 2017 model için LPG öneriyor musunuz?

Sayın Theasus,

Aracınıza uygun kitimiz Brc Sequent 32 modelidir. %45 tasarruf edersiniz. Olumsuz geri dönüş yaşanmamaktadır.

Saygılarımızla

2014 Toyota multidrive s için Ankara şehiriçini düşünürsek ne kadarlık bir tasarruf kazancı olabilir? %... ?

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.