Şimdi Ara

mobogenie nedir?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
58.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 1film izlemeye çalışırken sayfadan çıkıp bu indirme başlıyor tamam indirdi hadi film izliyim diyorum yine aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirdim,rahatladi,tek basina girisimlerde bulunmuyor.
    pratik gibi,kullanan varmi ?
  • Apple'ın Safari Tarayıcısını kurarken de bu programı kurmanızı öneriyor. Zaten bayağı tanınmış ve kullanışlı bir uygulama. Korkmanıza gerek yok. Fakat nasıl yüklendiği konusu beni de meraklandırdı..
  • Merak etmeyin virüs değil.Sadece shorten url sitelerinin reklamları aracılığıyla yüklenen birşey bu.Ayrıca Dolphin browser kullanırsanız kendiliğinden inmez, onay ister indirilsin mi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakashi-sensei

Merak etmeyin virüs değil.Sadece shorten url sitelerinin reklamları aracılığıyla yüklenen birşey bu.Ayrıca Dolphin browser kullanırsanız kendiliğinden inmez, onay ister indirilsin mi diye

bilgisayarıma, benim iznim olmadan kuruluyorsa, o zaman virüstür. kimin tavsiye ettiğinin, önemi yok. bu program yüzünden, bir kaç yıldır kullandığım ve memnum kaldığım, jdownlander'dan da vazgeçtim.
  • Benim tele inmedi velet
    Aman inmesiin daha iyi suan 92 tane uygulama var ve hic birinde inmedi avira sagolsun avirayi kurun hayatin tadini cikarin

• Internetten sogudum her yerde cikiyor lanet sey

• Tam bir virüs program...

• Reklamlarıyla nefret ettiren alternatif market uygulaması...

• arkadaslar ayarlar dan guvenlige girin. bilnmeyen kaynaklar i devre disi birakin. bir daha hic bi site sizden onay almadan otomatik apk yumleyemez

• Selam bu mopogenie.apk midir nedir devamli karsima cikiyor otomatik iniyor bazen virüs olduğunu dusunuyorum avg ile felen taradim bulamadi birsey. Birkac foto cektim bunlar virus mudur ?

Resimleri telefondan yukleyemedim isimlerini yaziyorum.

AutoPreconfig, CSC, Mobil İzleyici, Perso, Preconfig bunlardan suphelendim.
  • Allah ın belası...

• nasıl silcez bunu ?
  • Mobil milliyet'e girerseniz görürsünüz, otomatik olarak apk iniyor. böyle bir manyaklık var mıdır arkadaş?

İsteyen denesin..
  • bende malum sitelerde gezerken iniyor bu meret indirmeler bölümünde 60tane falan vardır..

• Arkadaşlar bu illet hem uydu cihazima hemde cep tele dadandi . Bıktım valla . Bence film izle uygulamalarından veya sitelerinden bulaşıyor. Hiç bir isede yaramiyor . Varken bile tekrar tekrar kendi kendine iniyor . Sağlıklı birşey olsa böyle virüs gibi olmamali. Demekki bir ipneluk var bu iste

• Allah belasını versin bu mobo nun internette kendine giden bir reklamı görmeden gezemez olduk. Hadi indirmek ister misiniz diye sorsa ya da anasayfasına yönlendirse neyse ama direk indirmesi uyuz ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Mobil milliyet'e girerseniz görürsünüz, otomatik olarak apk iniyor. böyle bir manyaklık var mıdır arkadaş?

İsteyen denesin..

Şimdi milliyet'in mobil sitesine girdim, indirmedi benim telefonda. Başka sitelerde indirebiliyor yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Mobil milliyet'e girerseniz görürsünüz, otomatik olarak apk iniyor. böyle bir manyaklık var mıdır arkadaş?

İsteyen denesin..

Şimdi milliyet'in mobil sitesine girdim, indirmedi benim telefonda. Başka sitelerde indirebiliyor yalnız.

Evet kaldirilmis. Bugun girdim ve kendiliginden yuklemedi.twitter da sikayetler de olmus. Milliyetin izin verip sikayetlerden sonra kaldirdigini dusunuyorum.

• bunu dogru duzgun kullanan yokmu ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.