Şimdi Ara

Mobilya ile ilgili Herşey... (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
30
Favori
166.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mobilya konusunda sorularınız olursa bu msjımı alıntılayıp sorabilirsiniz...yardımcı olmaya çalışacağım...
  • Arkadaşlar yemek masası yaptırmak istiyorum. Mat beyaz olacak. Şu görselin aynısını ne kadara yaptırabilirim?
    http://www.lazzoni.com/image.php?width=734&height=391&cropratio=2:1&image=/usrfiles/images/Joyce/Yemek/Masa/Masn04/masn04-.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarahaten -- 14 Haziran 2014; 14:04:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • I think you can also find on a site called EOZY some better.
  • Merhaba arkadaslar bizde mobilya bakiyoruz kurumsal markalar daha mantikli gelio.

Mondiden Maldiv Salon Takimini begendik ama mondi hakkinda ne dusunuyorsunuz Arkadaslar? Mondi arcelik beko vestel gibi 1. 2. 3. Sinif olarak mi uretiliyor? Dayanikli birsey olsun istioruz ama bu takimida epey begendik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eagleblack51 kullanıcısına yanıt
    Mdf yatak odası takımı bakıyorum . Hangi firmaları önerirsiniz . Pukkaliving'in tasarımını beğeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

Mdf yatak odası takımı bakıyorum . Hangi firmaları önerirsiniz . Pukkaliving'in tasarımını beğeniyorum

Doğtaş,Misafir,Lazzoni,Origami,TepeHome...
  • Arkadaşlar biz sadece oturma odası ve salon için koltuk takımı imal ediyoruz diğer mobilyalar için sitelerden diğer imalatçılara bakmanız gerekir. Konu hakkında bilgi almak isteyenler PM olarak dönüş yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: formydemons

Arkadaşlar biz sadece oturma odası ve salon için koltuk takımı imal ediyoruz diğer mobilyalar için sitelerden diğer imalatçılara bakmanız gerekir. Konu hakkında bilgi almak isteyenler PM olarak dönüş yapabilirler.

üstad Ankara'ya tayin oldum, bekar evi için genç işi 2 tekli, 1 üçlü koltuk bana kaça malolur? Ikea'dan model getirsem birebir yapar mısın? Özellikle hafif esneyerek sallanan tekli ahşap koltuklar hoşuma gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki memnuniyetle yaparız irtibat numaranızı yetkili arkadaşımıza gönderdim sizinle görüşme sağlayacaktır.
  • Eskiden siteler vardi kendi kendini bitirdi...ins tekrar yukselir

• Kontrplak malzemelerin dışı suntalam gibi parlak olanı var mı acaba, bilginiz var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lustralix

selamlar, acaba teleset mobilya ile iligili bilgisi olan veya kullanan var mıdır aranızda ?

tesekkurler

Ne beğendiniz hocam duvar ünitesi mi...Eski bir markadadır kaliteli ürünleride var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Kontrplak malzemelerin dışı suntalam gibi parlak olanı var mı acaba, bilginiz var mı.

Hocam nerede kullacaksınız...Kontraplaklar arkalıklarda çekmece altında filan kullanılıyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Arkadaşlar yemek masası yaptırmak istiyorum. Mat beyaz olacak. Şu görselin aynısını ne kadara yaptırabilirim?
    http://www.lazzoni.com/image.php?width=734&height=391&cropratio=2:1&image=/usrfiles/images/Joyce/Yemek/Masa/Masn04/masn04-.gif

Hocam lazzoni de çok pahalıdır bu masa 4000 tl vardır sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgtdvc

Arkadaşlar merhabalar,

Kısmet olursa bu ayın sonuna doğru düğünüm var ancak henüz mobilya konusunu çözemedik. Ankara'da oturacağız nasipse.

Belki önceki sayfalarda tavsiye eden olmuştur ama tekrar sorma ihtiyacı hissettim. Özellikle Ankaralılar ve/veya Ankara'dan mobilya alışverişini tamamlamış arkadaşlar bu işin halledilebileceği adres olarak siteler gösteriliyor. Oraya bakacağız ancak velev ki bulamadık orada tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlarla mobilyacı var mıdır?

Siteler değil hocam...Sitelerde belli başlı firmalar var güvenilir...İSt. yoluna gitmenizi tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleblack51

quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Kontrplak malzemelerin dışı suntalam gibi parlak olanı var mı acaba, bilginiz var mı.

Hocam nerede kullacaksınız...Kontraplaklar arkalıklarda çekmece altında filan kullanılıyo...

Ivır zıvırları doldurmak için evin arka balkonuna 1 adet malzeme dolabı yapıcam. Kullanacağım Kontrplağın kalınlığı 20 mm. olacak, dolabın içine ağır malzemeler koyacağım için rafların ve malzemenin sağlam olması gerekiyor. Sunta ve MDF tarzı malzemeler bu ağırlıkları kaldırmayabilir, dağılır. Kontrplağın parlak yüzeyli malzemesi varsa benim için iyi olur, çünkü cila ile uğraşmak istemiyorum, akabinde kesip hemen toplamak istiyorum.
  • hocam aradiginiz seyin adini bilmiyorsunuz sanirim...kontraplak dediginiz malzeme yatak odasi arkaliginda kullanilancekmece altinda kullanilan incecik dandik malzemedir...mdf kullancaksiniz hocam olur mu...

• Hocam 4 mm. den 40 mm. ye kadar muhtelif genişlikte kontrplak malzeme var.Kullanacağınız yere göre değişiyor.
    Ayrıca Her kontrplak malzeme bir değildir. Kimisi Kavaktan yapılmıştır, çok gevşek, çivi bile tutmayan malzeme, sizin bahsettiğiniz dandik o sınıfa girer.
    Kimisi de Kayından yapılmıştır, Hatta Tekne ve yatların bazı yerlerine bu malzemeden kullanırlar, sudan bile pek etkilenmez..
  • tüm mbilyalarımı doğtaştan almayı düşünüyorum. bazı ürünlerde 7 yıl garanti verilmiş ne dersiniz? sitelerde geçen bir arkadaş yemek yatak ve salon takımını indirimli olarak 26 bine almış bana pahalı geldi.
    indirimsiz 34 bin falanmış ne o dedim araba mı alıyoruz?
    doğtaştan sanırım 15-20 arasına biter bunlar ama bilemiyorum kararsızım? yardım lütfen ama samimi olarak...
  • Güzel Tv üniteleri hangi firmadan bulabilirim ölçüm 220. cm
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.