Şimdi Ara

Mobilite: Yeni iPhone böyle mi görünecek, Xiaomi Mi6'dan haberler ve dahası... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Abi emeğiniz için teşekkürler; lakin sizcede artık adamakıllı bir uygulama geliştirme zamanı gelmedi mı? Biliyorum reklam gelirleri vb. nedenler var ama uygulama sizi ve tabii ki bizi daha fazla ihya edecektir. Saygılar, sevgiler...

• Sony XZ Premium 3.599 tlden gelecek.
  • İphonun ekran kasa oranı ön tarafta buton koymaya el vermeyecekse, parmak izi okuyucusunu elma logosuna entegre etmek en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katalikitci

Sony XZ Premium 3.599 tlden gelecek.

Kesin bilgi mi? Programı da izlemedim henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

http://sonyxperiaailesi.com/xz-premium-turkiye-satis-fiyati/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

http://sonyxperiaailesi.com/xz-premium-turkiye-satis-fiyati/

Gayet iyi bir fiyatlandırma bana kalırsa. Sony şaşırttı bu kez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasegawa

Yedi yorumun hepsi de videonun acilmadigini yazmis. Ugrasmaya gerek yok, nasil olsa duzeltemeyip Youtube'a da yuklerler. O zaman seyredilir.

Ya hocam o da iyi güzel de mayın tarlası gibi teklam koyuyorlar oraya da hakkaten soğutacaklar kendilerinden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Ya yedek olarak kendi sunucunuza yine yükleyin de bari youtube linkini koyun şuraya. Eziyet çektirmekten keyif mi alıyorsunuz nedir.

Merhaba,

Dün geceden beri Youtube alternatifi aktif ve gömülü olarak haberin içinde duruyor.

Ezbere yazmasaydınız iyiydi.

Teşekkürler.

Mesaj yazmadan önce linki gördüm üstat. Bu uygulamayı standartlaştırırsanız sevinirim. Zira defalarca şikayet bildirdi insanlar bu konuda. Reklam gömmek için göz ardı ediliyor diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Ya yedek olarak kendi sunucunuza yine yükleyin de bari youtube linkini koyun şuraya. Eziyet çektirmekten keyif mi alıyorsunuz nedir.

Merhaba,

Dün geceden beri Youtube alternatifi aktif ve gömülü olarak haberin içinde duruyor.

Teşekkürler.

Ben girdiğimde youtube alternatifi yoktu.

Az önce çektiğim videoyu da buyurun:

16 gb ram li AMD 8350 işlemcili, SSD'li Desktop PC'imden girdim böyle oldu:

Standart oynatıcı saçmaladı, Alternatif 1'i seçince çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 17 Nisan 2017; 18:2:25 >

• Sizi seviyorum Mesut ve Erdi bu sektörde bulunmaz insanlardansınız bu programınız da çok güzel olmuş yine teşekkürler.

• Konu mobilite den ziyade video oynatıcı ya giydirme konusuna döndü. Mobil kısmı ikinci planda kaldı. Bende mobilde direkt seyredeyim bakayım bu medya oynatıcı ne menem bir şeymiş dedim, dedim ama olmadı video donuyor bir kaç saniyeyi baştan alıyor neyseki mx player varda alternatif oynatıcı yı kullanarak seyrettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

quote:

quote:

Merhaba,

Teşekkürler.

Ben girdiğimde youtube alternatifi yoktu.

Az önce çektiğim videoyu da buyurun:

16 gb ram li AMD 8350 işlemcili, SSD'li Desktop PC'imden girdim böyle oldu:

Standart oynatıcı saçmaladı, Alternatif 1'i seçince çalıştı.

reklam engelleyici kullanıyor musunuz? ondanda oluyor bu

• Mesut beyin samsunga bayağı bir küstüğünü gözlemledim.Samsungla ilgili bütün haberleri geçiştirmek istedi.Ancak apple ı savunur gibiydi.Erdi bey her zamanki gibi objektif yorumlarıyla bu videoyu keyifli hale getirdi teşekkürler...

• Ekran üzerinden parmak okuyucu teknolojisinin olmadığını söylemiştiniz ama Samsung un uretıcısı olan synaptıcs ın basın bildirisini görebilirsiniz. Teknoloji mevcut tahminime göre Note 8 ile hayatımıza girecektir. Link Aşağıda.
    http://www.synaptics.com/company/news/fs9100-optical-fingerprint-sensor

• quote:

Orijinalden alıntı: buraxus

quote:

Orijinalden alıntı: Hasegawa

Yedi yorumun hepsi de videonun acilmadigini yazmis. Ugrasmaya gerek yok, nasil olsa duzeltemeyip Youtube'a da yuklerler. O zaman seyredilir.

Ya hocam o da iyi güzel de mayın tarlası gibi teklam koyuyorlar oraya da hakkaten soğutacaklar kendilerinden...

Aaaa, Youtube'ta reklam mi var? :D :D
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    CrucialTec firmasının da bu ekran üzerinden parmak izi okuma konusu ile ilgili bir açıklaması olmuş:https://www.habertekno.com/ekran-uzerinden-parmak-izi-okuma-teknolojisi-2017-de-akilli-telefonlarda-olacak-13580

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GylR? -- 18 Nisan 2017; 19:50:29 >
  • JW player alın kullanın çok mu zor @speed-step @fx57

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.