Şimdi Ara

Mobilite: Xiaomi Mi6, Galaxy S8 ülkemiz fiyatı, HTC U ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Xiaomi Mi6 olmak üzere Galaxy S8 ailesinin ülkemizdeki yeni fiyatı, Galaxy Note 8'in detayları, Huawei P10 için ortaya çıkan farklı donanım özellikleri ile HTC U'nun çıkış tarihi gibi konuları sizler için değerlendiriyorlar.

• Son iki mobiliteyi mp3 olarak indiremiyorum. E kotam yok. Kota az olunca mecburen mp3 ile indirmek gerekiyor. Şu problemi çözün artık.
  • Samsung Galaxy S8 ve Xiaomi Mi6 bir düzeneğe bağlayıp dış ortam video çekimi gerçekleştirmişler. Video konusunda S8 5-0 önde.

• Android cihazların performansı her yıl katlanarak arttığı halde uygulamaların oyunların gereksinimi bu hızda atmıyor. Geliştiriciler mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcıya ulaşmak için uygulamaların sistem gereksinimlerini piyasadaki en zayıf cihazlara göre ayarlıyorlar. Elimde neredeyse 2 yıldır kullandığım snapdragon 810 işlemcili htc one m9 var cihaz bozulmadığı sürece bir 3 yıl daha kullanmayı düşünüyorum. Seneye de 200 liraya yetkili servise orijinal batarya değişimi yaptırırım telefon sıfır gibi olur. Piyasadaki cihazlara 4000 vermek için mantıklı bir sebep göremiyorum. Parayla yapılabilecek daha güzel şeyler var.

• Dün Teknosa'da s8 ve plus ı İnceledim gerçekten böyle bir tasarım olamaz Gerçekten videolardan sonra elde incelediğinde cihazını deneyimi inanılmazdı İnsanların bu tasarım varken başka bir cihaz alınmaz dediğini kulaklarımla duydum Dahası Büyük olan model hiç de büyük durmuyor elde durusu hiç rahatsız etmiyor gerçekten bu konuda Samsung firmasını Tebrik etmek lazım ama fiyatı Yüksek mi evet çok yüksek insanlar bu konuda daha çok şikayet ettiler İncelediğim esnada...

• s8 tasarım olarak harika olmuş. Samsung telefon kullanmamayı düşünen beni etkiledi diyebilirim. mi6 f-p açısından rakipsiz. Huaweinin ederinin 2 katına telefon sattığını düşününce xiaomi yi insan tebrik etmeden kendini alamıyor. HTC yi kullanıyorum ve çok seviyorum, gitgide kötüleşen pazardaki konumu beni çok üzüyor. Şuan HTC ne yaptığını bilmeyen bir firma konumunda. Yazılımdaki başarısını tasarıma ve uygun satış politikasına yansıtamıyor maalesef. Sürpriz olarak, Türkiye'de bu yıl trend analizi yapıldığında en fazla Sony xperiaların tercih edileceğini düşünüyorum
  • bu bizim millet ayran bulamaz içmeye atınan gider sıçmaya bu paraları veren kişiler zenginler degil bu bir gerçek adam gidip üç maaşını telefona vermesi
    eneyilik degil geri zekalılıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Samsung Galaxy S8 ve Xiaomi Mi6 bir düzeneğe bağlayıp dış ortam video çekimi gerçekleştirmişler. Video konusunda S8 5-0 önde.

Link verirmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi6 f/p olarak rakipsiz
    Tip olarak artık eskisi gibi telefonlarda bariz tasarım farkı kalmadı. Telefonun markasını görmeden elma mı portakal mı ayırt edilmiyor artık.
    Ama yazılım arayüz açısından da Mi6 dan daha özgün olmasını bekliyorum. Elmanın arayüzüne benzemesine gerek yok gayet başarılı ürün çıkarmışsınız adamların reklamını yapıyorsunuz farkında değilsiniz.
    (Note 4 kullanıcısıyım telefon bozulunca mi serisine terfi edeceğim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cosster

quote:

Samsung Galaxy S8 ve Xiaomi Mi6 bir düzeneğe bağlayıp dış ortam video çekimi gerçekleştirmişler. Video konusunda S8 5-0 önde.

Link verirmisin?

https://www.youtube.com/watch?v=jpDNCGOhC6w
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurkarci

quote:

Orijinalden alıntı: Cosster

quote:

Link verirmisin?

https://www.youtube.com/watch?v=jpDNCGOhC6w

Bu kanal fake ya Note 8 kamera testi bile var

• İnce çerçeve için o saçma ekran formatı gerekmiyor. Bkz: Mi Mix.

4.500 lira ver uygumalar videolar yarım açılsın... Hadi uygulamalar 1 seneye falan düzelir de videolar ne olacak? Daha telefonun kendi çektiği videolar tam ekran izlenemiyor G6 ve S8'lerde şaka gibi.

Sanal tuşlu telefonlar için sanal tuş kısmını hesaplayıp ekran boyutu çıkaran Samsung fanfanları nerede? Hem gerçek 5.8 inç değil hem sanal tuşlardan yer gidiyor hemde formattan dolayı devasa siyah çerçeveler oluşuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosster -- 24 Nisan 2017; 11:44:19 >

• Görüntü yok! Koskoca donanımhaber şu player sorununu bir türlü çözemedi.

• Playerda siyah ekran geliyor görüntü yok... Hani youtube a yükleyecektiniz videoları?

• Çok güzel Xiaomi yi gerçek manada tanıtmaya başlayanları görmek sevindirici.Bir de şöyle öncülük yapsanız şu telefonun tedarikçisi olsanız mükemmel olmaz mı?Biz de gönül rahatlığıyla telefon alırız.

• Nihayet player sorununu çözmüşsünüz.

• Bu arada 25.000 kişinin katıldığı gsmarena anketi sizinle aynı fikirde değil...

• Android dünyası büyük tıkanmanın eşiğinde neden derseniz artık üst seviye Android cihazlar çok uçuk noktalara ulaşmış durumda bunun yanında ekosistem ise 700 800 TL'ye satılan cihazada şemsiye oluyor. Bu da üst seviye kullanıcıyı aradaki farkı başka türlü de hissetmek istediği için üzüyor. Yakın zamanda Samsung başta olmak üzere büyük markalar. Üst seviye cihazlarına özel uygulamalar için geliştirilerle anlaşmalar yoluna gidecektir.

• 3600 liraya şahsen Sony XZ premiumu tercih ederim S8 de snapdragon 835 yok zaten. Görsellik olarakta kişiden kişiye değişir ben Sony i daha çok beğendim herşey ekran kasa oranı değil.

• samsung s8 ve plus alınmaz çünkü kullanılan kamera sensörleri ve diğer malzemelerin çoğu s7 note dan kalan malzemeler.o yüzden tek kamerayla geliyor.alıncaksa s8 note alınabilir çift kamera va malzemeleri 2017 model,ama onun da fiyatı 5000 tl olur.gelelim sony kamera performans iyi belki ama ekran kasa oranı düşük ve fiyatı yüksek,lg g6 ise işlemci zaten düşük 835 değil eğer lg g6 biraz daha bekleyip 835 olarak sunsaydı belki s8 zorlardı ama maalesef 821 geldi.xiaomi ise alınabilir seviyede ülkemize geldikten sonra incelemelere bakmak gerek ses çıkış ekran v.s kontrol etmek gerek,performans iyi ama fiyatı fazla yükseltmezlerse 1800 tl olursa alınır,benim gözüm şahsen m6 s ve plus ta.uygun fiyatlı olursa xiaomi mi5s satıp mi6 s veya plus alabilir umarım mi6s ekran kasa oranı 5,5 olurda alınır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.