Şimdi Ara

Mobilite: Xiaomi Mi Mix, Huawei Mate 9 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Xiaomi Mix ile Huawei Mate 9 olmak üzere gündemdeki yeni nesil mobil cihazları ve teknolojileri sizler için yorumluyor.

Konu başlıklarımız;

- Xiaomi Mi Mix
    - Xiaomi Mi Note 2
    - Huawei Mate 9
    - Galaxy S8 Edge
    - Galaxy C9 Pro 
    - Snapdragon 820'li kapaklı telefon 
    - HTC 11 
    - Telefonlar için 8GB bellek
    - Meizu Pro 6s
    - Armani Akıllı Saat ve dahası.

• Sonunda :)

• Bu ses ne!? İkisi bir de daha yavaş bir sunum yapmışsınız burda çok aceleci bir sunum var. Şaşırtıyorsunuz bazen. Ama yinede zevkli olmuş ağzınıza sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SONEKTRA -- 6 Kasım 2016; 22:31:38 >
  • Şuan Xiaomi mi5 alma arafesindeyim.Alsam diyorum.Ertesi gün bakmışım,mi6 çıkmış bekle bekle bu gidişle telefon alamayacağız :(

• Mesut ipon a laf eder gibi oldu erdi hemen atildi karalama yapti

• 20. saniye dayanabildim ne yazıkki, ses kalitesi berbat. Düzelirse, alıntı yaparsanız sevinirim.
  • Her şey iyide bu ses ne başkan her hafta bir problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonlu61

Mesut ipon a laf eder gibi oldu erdi hemen atildi karalama yapti

Evet çıkışta da azarladı Nasıl bir hayal dünyası bu valla helal
  • Sadece azarladı ise sorun yok tokatlamadı ise çok ta önemli değil :)

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Ne hayali mesut cektigin videodan haberin yok bidaha izle bak ben tv de izledim erdi ipon a laf ettirmiyor hemen cikisiyor yazilim duzelecek falan

• ses çok cızırtılı

• intro müziği kime ait. tek öğrenmek istediğim şey bu :)

• Sal videoyu nasıl olsa izlerler mi diyorsunuz? Şu sesi yarım asırdır ayarlayamadınız.

• galatasarayın 2000 UEFA kupası gibi htc m7 den sonra rekabetçi tel. üretemedi.

hacılar şaaaaaoomi meyizu falan resmi mağaza açmadıktan sonra bu ülkede tek gerçek var;

samsung!

• kaç yıllık tecrübeye sahip bir platformsunuz sizler tecrübeli ve profosyenel insanlarsınız ama bunca yıllık geçmişe sahip bunca yıllık tecrübeye sahip bir sitenin çok daha dikkatli olması gereken konularda ne yazkki hala acemisiniz hiçmi kontrol etmiyorsunuz video nasıl videonun ses performansı nasıl olmuyor yakışmıyor donanımhabere ezvere video atmayın lütfen kontrol edin önemli değil biz bekleriz yeterki kaliteli içerik kaliteli ses kaliteli video olsun sizlerin dediği gibi

SEVGİLER

• motorola moto z force ve projeksiyon aparatını incelermisiniz

• Herkese merhaba, iyi geceler.

Sese bir güncelleme geldi, şimdi daha iyi olması gerekiyor.

Teşekkürler.
  • Telefon anlamın en çok istediğim telefon mi mix ti onuda sınırlı üretimden dolayı alamıyacaz heralde :(

• Erdi başkan helio x25 xiaomi redmi pronun 128 gb versiyonunda var.. senden beklenmeyecek türde ufak hatalar bunlar..

• Yere dusme sonrasi arka kapagi acilip icini gorene kadar Armani saatlerin oldukca dandik mekanizma kullaniliyor olacagini tahmin etmezdim, uzak durulmasi lazim..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.