Şimdi Ara

Mobilite: Xbox One değerlendirmesi, Lumia 920 J.Lo klibinde, Samsung SSD'ler Türkiye yolunda, HTC One 5 Milyon sattı, Galaxy S4 Active göründü...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Jennifer Lopez klibine konuk olan Nokia Lumia 920, Samsung SSD ürünlerinin Türkiye'ye gelmesi, HTC One ve Galaxy S4 satış rakamları, MSI'dan Haswell oyuncu bilgisayarı, Microsoft'un yeni konsolu Xbox One değerlendirmesi, Lenovo'dan Intel Core işlemcili Yoga 11S, Galaxy S5'in ses işlemcisi ve çok daha fazlası Erdi Özüağ ve Ender Yıldız'ın yorumları ve keyifli sohbeti ile Mobilite'de.

• Önlerden editleyeceğim

• Klibe ürün değil ürüne klip yerleştirmişler :D

• bir konuya bu kadar seyi sigdirmasaydiniz keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy s5 mi

• Bonba gibi giriş olmuş
  • s3 ün sızıntı romu aslında ram i artıması gereken zram içeriyor ama ramden zram için ayrım yaptığı ve zram şuanda aktif çalışıp ekstra 200 mb ram sağlamadığı için ram deki sıkıntı burdan kaynaklanıyor.
  • .... diyerek bir diğer haberimize geçiyoruz :))

• siz de casper'ı yerleştirmiyor musunuz? :D

• önlerde bulunsun

• samsung ssd ler lanse edilmeden kaç ay önce satışa çıkarılıp ardından lanse ediliyor bu da bir distribitörün başarı öyküsüdür

• Xbox digenler - ps4 diyenler bi + ya basabilir mi kararsiz kaldim

• Tesekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XBOX Konusunu amma uzun konuştunuz ya kapatasım geldi.

• bence ekran boyutuda özellikle Türk kullanıcı için önemli bir alım etkeni, S3 ilk çıktığı zaman alan çoğu arkadaşım ekranından dolayı beğendiğni söylemişti.Yine alt sekme bir çok incelemede performans yönün eleştirilen lg l5'de bu aralar çoğu kişinin elinde gözüküyor.Fiyatına baktığımda 500 hatta 450 lira gibi fiyatlarla satıyor adamlar.Belki de koşeli tasarımlı telefonlar daha karizmatik durduğundan da olabilir

• birden jennifer lopezi görünce yanlış linke mi tıkladım lan dedim kendi kendime :D arifin manchestera attığı golü arıyordum falan.... :D sadede gelirsek yeni bölüm harika yine :d

• Geçen hafta programınızdaki değerlendirmelerinizi eleştirenlerden biriside bendim.. Bu bağlamda yaptığınız düzeltme güzeldi ve buna gerekte vardı.. Özellikle kullanıcı yorumlarını dikkate almanız kayda değer..

• bence sizde başlamadan önce ürün yerleştrme vardır diye dip not düşerseniz iyi olur :D

• yalnız yanlış anlamayın çokta şikayetçi değiliz istediğiniz kadar reklam yapın :)

• bu reklam için ödenen ücretleri merak ediyorum, nokia en azından o klibin bütün maliyetini çekmiştir acaba üstüne de para veriyorlar mı? ne kadar veriyorlar?

şaka maka bi klip milyarlara ulaşıyor, böyle büyük reklam fırsatı bulmak çok zor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.