Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z1 Mini, LG G Flex, HTC One Max ve Nokia Lumia 1520... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

İnceleme yapıldığında firmalar telefonlarını geri isteyecek diyemi bukadar geciktiriyosunuz anlamadım ? Telefonları alan aldı satan sattı. Bu saatten sonrada incelemeniz zaten bir anlam ifade etmeyecek. Bir önceki nesil model incelemeleri geciktirdiğiniz için defalarca özürdilediniz ancak aynı hatayı tekrar yapıyorsunuz. 1 hafta boyunca zaten kendinizin haber yaparak bize aktardığınız bilgileri video çekip tekrar yayınlıyorsunuz. Bu videolar sadece görme engellilere yardımcı oluyor . Saygılar...

Güzel dost, sen hangi devirde kaldın. Görme engelliler sizin bir saatte okuduğunuz yazıyı 2 dakikada okuyabiliyor. Hadi abarttım. 5 dakikada okuyor istersen spatlarım. Zira ben sizin okuma hızınızın on katı hızdan fazla hız ile sistemde yazı ookutur anlarım.

Bize de yaramıyor.

• Ağzınıza sağlık. Mobilite bağımlılık yaptı her bölümü heyecan ile bekliyorum.

• İntro Müziği

• Bir daha android mi töbe. Windows a geçicem 1520 bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

İnceleme yapıldığında firmalar telefonlarını geri isteyecek diyemi bukadar geciktiriyosunuz anlamadım ? Telefonları alan aldı satan sattı. Bu saatten sonrada incelemeniz zaten bir anlam ifade etmeyecek. Bir önceki nesil model incelemeleri geciktirdiğiniz için defalarca özürdilediniz ancak aynı hatayı tekrar yapıyorsunuz. 1 hafta boyunca zaten kendinizin haber yaparak bize aktardığınız bilgileri video çekip tekrar yayınlıyorsunuz. Bu videolar sadece görme engellilere yardımcı oluyor . Saygılar...

Dostum benim anlatmak istediğim bu değildi ama önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

İntro Müziği

shazam sağolsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: en323

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun Erdi Bey , Merhaba . 11 nci dakika da PARMAK İZİ OKUYUCU için ilk defa Apple iphone 5S de görmüştük demişsiniz Ancak Motorola Atrix ile beraber 2,5 yıl önce bu teknoloji vardı ( Arkasındaki On/OFF Düğmesinde idi ve çoğu kişi algılayamazdı / farkedemezdi ) ve hatta apple bunu yapan firmayı satın aldı. Apple ın ise bunun patentini 2013 temmuz döneminde onaylattığı haberleri yapılmıştı. Hatırlatmak isterim , @fx57
    söylemeyi unuttu yoksa önceki videolarında belirtmiş ti

kasıt yok buna eminim ama söz konusu apple olunca erdi bey gibi bilinçli ve bilgili birisinde bile apple yapıyor abi düşüncesi yerleşiyor.demek istediğim erdi bey için değil fakat imam böyle yaparsa cemaat ne yapsın

• dalga mi geciyorsunuz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s5 mutlaka metal kasalı olmalı.
    O kadar çok paraya 5 liralık uzaktan kumanda kasası konur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s4 samsungun en büyük hayal kırıklığı, çıkmadan önce 100milyon satıcaz tarzı ilginç açıklamaları var, s3ün başarısı ardından alan almıştır zaten ama alanlara yazık oldu, s4 ismi kirlendi bi kere artık ne model çıkarsa iş yapmaz, mecburen s5 çıkarmak zorundalar, kasanın değişeceğini sanmam ama yine standart snapdragon s800 adreno 330 ile gelir, kameraya 4k koyar, radyo koyar, pil güçlenir, alın size s5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 18 Ekim 2013; 4:19:35 >
  • Erdi abi olayı özetlemiş zaten "Kasayı metal yap, işlemciyi 64 bit koy, pili biraz daha büyüt hala bunu alacak çok mal olur." demeye getiriyor.

• Bence donanımhaber zafer sarhoşu oldu şuan rakipsiz ama nokia da birzamanlar rakip bulamıyordu şimdi rakip olamıyor. Çoğu sitede yeni telefonların incelemeleri yapıldı ama hala donanımhaberden ses yok kaldıki telefonlarda ellerinde mevcut bence insanların eleştirilerini dikkate almasınız yinede tercih sizin.

• samsung hiç ilgimi çekmiyor bundan sonra. pahalıda olsa başka markalara yöneleceğim.elimdeki cihaz 4 aylık o kadar titiz kullanmama rağmen kasasında çatlaklar oluşmaya başladı iyice hışır olmadan elden çıkarmam lazım.sony z1 mini çok iddaalı geliyor fakat onun fiyatıda çok yüksek olacaktır eminim.
    samsung leğen plastiği almayın aldırmayın arkaadaş

• donanımhaber zamanında ilklerden olduğundan hasbel kader tutmuş bir sitedir, şuanda da kullanıcı sirkülasyonuyla işi götürmektedir, yani bu site benim sizin üzerinizden ekmk yemektedir hala. video incelemeleri rezalet gerçekten iyiki gerek kalmıyor youtube var.
  • DonanımHaber'in elinde olan telefonlar : lg g2, sony z1, sony z1 ultra, htc one mini, lg optimus g pro , samsung note 3 ve dahası varsa ben bilmiyorum ama hiç birinin tam video incelemsi gelmedi, burdan DonanımHaber'in kurucusu Gün OKSAY a sesleniyorum çalışanlarınıza bu incelemeleri biraz hızlandırmaları konusunda uyarır mısınız? Saygılar

• Öncelikle hazırladığınız program için teşekkürler.
    Geciktirilen incelemesi bir yana LG G2'den bahsetmemek için özel bir çaba sarfedildiği ortada ve bu tutum donanımhaber'e hiç yakışmıyor, Samsung bu kadar mı tekel ve baskı unsuru acaba?
    Cihazın adı duyulduğundan beri neredeyse söz konusu markayı ve G2 modelini karalamaya yönelik taktikler uygulanıyor umarım siz de bunun bir parçası değilsinizdir, bu durum karşısında sessiz kalmak da malum...

Bugün LG çıkarır, yarın Sony, ertesi gün de belki HTC.
    Sizin "görevinizse" tarafsız olarak kullanıcılarınızı bilgilendirmek ve olası satın alma kararlarını sağlıklı verebilmelerini sağlamak olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 19 Ekim 2013; 15:58:01 >
  • S4 şimdi çıktı S5 nedir ya bu kadar aç firmalar olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Erdi bey forumdonanim girmemin tek sebebi kendine has bir inceleme tarzı olması. cep telefonu incelemelerini çok geçiktirmeye başladınız. yaptıgınız programlarda telefonlar önünüzde duruyor. kullanıyor eskitiyorsunuz. aylar sonra incelemeler çıkıyor. programlarda anlattıgınız bilgiler eski bilgiler. biz onları çoktandır biliyoruz. yabancı kaynaklar ve yerel kaynaklardanda takip ediyoruz. telefon incelemeleri konusunda çıktıktan en fazla 1 hafta sonra incelerseniz daha verimli olur. galaxy S4 tede güncelleme bekledik dediniz. telefonu inceleyin. yaptıgınız programlarda güncelleştrme çıkıp telefon neler kazandıgını ne iyleştirmeler oldugunu programda bahsedin. Ama incelemeyi geciktirmeyiniz. yorumlarımızı dikkate almaniz dilegiyle

Kimse iplemiyor birde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlelife

Erdi abi olayı özetlemiş zaten "Kasayı metal yap, işlemciyi 64 bit koy, pili biraz daha büyüt hala bunu alacak çok mal olur." demeye getiriyor.

Hayır şöyle demek istiyor , "Kasayı metal yap, işlemciyi 64 bit koy, pili biraz daha büyüt gereksiz yere laf yapan malların ağzına laf vermezsin." demeye getiriyor. Hakikaten de öyle bu telefonun bu eksileri samsung antilerinin tutunabildikleri son dallar.
  • Söz konusu bataryalar olunca 3300mah + 1500mah = 4800mah olmaz. Daha düşük olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.