Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S5 Prime, tabletlere 4K ekran, yeni Nexus, nostalji bölümü ve dahası... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Her zamanki gibi keyifli bir sohbetti bence, lakin biyerde hata var sanki;
    48;30'da: "Exynos 5422'yi nerde görmüştük, Note3'de görmüştük, ... bi de Note3-Neo'da 6 çekirdekli versiyonunu görmüştük" cümleleri geçti.

5422'yi S5'te görmedik mi Hocam? Note3'te ise 5420 var. Note3-Neo'da da 5260 var.

GsmArena'da öyle diyor en azından;http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5665&idPhone2=5961

• abi sizden birşey rica ediyorum lütfen bir haftada nokia 5100 3310 ve panasonik in küçük bir telefonu vardı onlardan birini lütfen inceleyin özellikle şu yılan oyunu vardı bak :)))

• Ulan şu milestoneyle azmı maceralar yaşadım arkadaş anılarımı canlandırdınız, nereye gitsem telefona hayran kalırdı herkez. Hâla köşede durur milestonem
    ve . Adamın biri otbüsde elimde görmüştü peşime taklmıştı bu el bilgisayarını bana 150 tlye versene diye
    Şimdiye kadarki telefon deneyimlerimde. Nokia 3650 ve Motorola Milestone... bu 2 efsaneyi unutmam arkadaş.
    Milestone kullanım,sağlamlık,fotoğraf ve ekran konusunda tartışılmaz bana göre.
    Ondan sonra Droid 3 aldım milestone heycanımı devam ettirmek için kayıtsız olduğundan kapandı bi zaman sonra .
    Ardından samsung galaxy s3 aldım 2 hafta sonra ekranı kırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 1 Mayıs 2014; 0:14:17 >
  • donanım haber olarak aylarca g.m reklamı yaptılar şimdi cihazı üstü kapalıda olsa öldürüyorlar.. millete o kadar tavsiye ettiniz yok fiyat yok performans..

• bakalım nasılmıs
  • Erdi abi cok güzel konustu 15:55'te, tam bir hayat dersi verdi. Kulagimiza küpe olacak sözler bunlar helal olsun.

• Gönderdiğiniz selamlar için teşekkürler!Ender ve Erdi kapım her zaman size açık.
    Buradan takipteyim ve programlarınızı severek izliyorum:)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.