Şimdi Ara

Mobilite: OnePlus 5T ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta yeni tanıtılan OnePlus 5T olmak üzere iPhone X'daki FaceID'nin ne kadar güvenli olduğundan Galaxy S9 ve Galaxy Note 9'da olacak soğutma sistemine kadar gündemdeki gelişmeleri değerlendiriyor. 

• Merhabalar;
    Bence bu tüketici hakem heyetinin kararlarının aksine davranan ithalatçı ya da distribütörler hakkında daha sert yaptırımlar olmalı. İthalatı yasaklamak gibi.

Ben n11'in semers mağazasından mi4 aldım, telefona arıza yaptı ve delta servise gönderdim. Delta servis telefonu 40 günde tamir edip gönderemedi ve tüketici hakem heyetine başvurdum. Sonuç olarak firma tarafından ürünün bedelinin iadesine karar verildi.
    Telefonu alalı 2 yıl, tüketici hakem heyeti kararı verileli 1.5 yıl oldu. Semers'i icraya vereli de 1 yıl oldu. Sonuç kocaman bir sıfır.

artık herhangi bir beklentim kalmadı. Bunlar yarın ithalatçı garantili telefon alan herkesin başına gelebilir. Herkesin kulağına küpe olsun diye yazdım.

Herkese iyi akşamlar.
  • YouTube dan izlemek isteyen varmı?

• Merhabalar;
    Bence bu tüketici hakem heyetinin kararlarının aksine davranan ithalatçı ya da distribütörler hakkında daha sert yaptırımlar olmalı. İthalatı yasaklamak gibi.

Ben n11'in semers mağazasından mi4 aldım, telefona arıza yaptı ve delta servise gönderdim. Delta servis telefonu 40 günde tamir edip gönderemedi ve tüketici hakem heyetine başvurdum. Sonuç olarak firma tarafından ürünün bedelinin iadesine karar verildi.
    Telefonu alalı 2 yıl, tüketici hakem heyeti kararı verileli 1.5 yıl oldu. Semers'i icraya vereli de 1 yıl oldu. Sonuç kocaman bir sıfır.

artık herhangi bir beklentim kalmadı. Bunlar yarın ithalatçı garantili telefon alan herkesin başına gelebilir. Herkesin kulağına küpe olsun diye yazdım.

Herkese iyi akşamlar.

• Şu 18:9 saçmalığından kurtulamayacağız orası belli ama bari söylem olarak şu saçmalığa matematiğimizi kullanıp 2:1'den 2 desek ya...

• Mobilite ve Ikisi bir, benim icin olmazsa olmaz programlar.
    Elinize, dilinize saglik. Basarilar

• Su videolari youtube de yayinlsaniz ne olucak bilmiyorum duzgun izleyemiyoruz bu playerde yayinlmakta ne buluyosunuz bilmiyorum

• huawei mate10 hem 16:9 hemde çerçevesiz ekran. demekki çerçevesiz ekran için 18:9 olması gerekmiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Merhabalar;

Herkese iyi akşamlar.

Sonuç icradan niye sonuç alınamıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

YouTube dan izlemek isteyen varmı?

Lenn yazdığım yazıyı beğenin diye yazmadım. Bu videoyu YouTube da izlemek isteyen varsa link verecektim YouTube da izlemek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut bey bu program yeni gelin gibi hiç konuşmadı yaw.

• Mobilite şu an itibariyle 3316 kez izlenmiş. Birçok faydalı videoya bakıyorum 4000-5000 civarı izleniyor. Abuk subuk magazin videoları milyon kere izleniyor. Kimse neden yozlaştığımızı ve yerimizde saydığımızı boşuna sormasın.

• Video formatının kesik kesik olmasıyla alakalı yaptığım yorum neden silinmiş? Donanımhaber iyice işin suyunu çıkarmaya başladı sansür konusunda.

• cyber518 kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı konu hakkında yorum yazmıştım. Benimki de silinmiş ama Erdi abi özelden yorumum için teşekkür etmiş. Belki o yüzden kaldırmışlardır. Yine de hoş değil.

• Yaw arkadaş şu player'ı düzeltin artık. Sağ ok'a basınca donuyor sayfayı yenilemek gerekiyor.

• @Speed-Step mesut bey s8 ilk çıktığından beri youtube ve diğer video uygulamaları için tam ekrana sığdırma modu zaten vardı aylar sonra bunu tekrar yapan youtube.
    zoom ile değil sağ tarafta çıkan ikon ile kırpılıp tam ekran yapılabiliyordu zaten

edit:erdi beyciğim düzeltmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 21 Kasım 2017; 9:6:36 >
  • Sony, tasarım ve çerçeveden önce Türkiye'deki servislerini ve müşteri ilişkilerini düzeltmeli.

Eski ve köklü bir Sony kullanıcısı olarak Z3 Compact'ta yaşadığım ve hemen hemen her Z3 Compact kullanıcısının en az bir kez başına gelen ekranın kasadan ayrılma sorununu kronik sorun olarak görmeyip servis köşelerinde süründüren Sony Türkiye'nin umarsız tavrı sonrasında artık Sony telefon almıyorum ve aldırmıyorum.
  • SONEKTRA kullanıcısına yanıt
    Bana hiçbir mesaj gelmedi. Şuana kadar Mobilite programını çok nadir kaçırmışımdır. Cidden üzücü bir durum.

• https://www.guzel.com/urun/logitech-k400-plus-kablosuz-klavye-920-007149

kapıda ödeme ile sarın aldım. akıllı tv ve tabletim ile sorunsuzca kullanıyorum.
  • face id tam bir fiyasko. herifler birde 3-5 yıl önce bir firmayı satın aldı buna yatırım yapıyordu falan deniyordu :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.