Şimdi Ara

Mobilite: Nokia 3310 geri dönüyor! ve son 1 haftanın özeti sizlerle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia geriye döndü siz de milattan önceye dönmüşsünüz berbat ses hiç bir şey anlaşılmıyor şu videoyu yayınlamadan önce izlemiyormusunuz

• dört gözle bekle, sonrası hüsran...

• mobilite serisini ben LG ye benzetiyorum, her farklı modelde aynı kronik sorunlar :))

• Ben avea kullanıyorum. Gebzenin merkezinde oturuyorum, evimde kopma sorunları oluyor. Yıl oldu 2017 ...

• Nokia hergün bir model çıkartan ama özellikleri hep eksik bırakan firma.

hala 3310'nun ekmeğine muhtaç.

bu arada mikrofon kapalı ses kameradan geliyor sanırım.

• Arkadaşlar Merhaba,

Ses sorunları belli bir oranda düzeltildi.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Belli ki taktıkları yaka mikrofonlarda sıkıntı olmuş.
  • Bir teknoloji sitesine yakışmayan bir olay olmuş ses sorunu. Her programınızı takip ediyorum. Allah muvaffak etsin

• Türktelekom bana torpil geçiyor sanırım Artvin merkez de yaşıyorum 4.5g hızım tatmin edici düzeyde görüşme esnasında da şuana kadar hiç kesilme de olmadı

• Son donemdeki videolarizda ses sorunlari oluyor ve ciddi anlamda rahatsiz ediyor.

• Su sandalyeyi biri yaglasin bu ne arkadas gacir gucur :(

• internetim turk..nt zırt pırt kesiliyor . sonrada tt arayıp
    bize geç kesilmesin diye beni arıyor . tamam aynı fiyata ver geçeyim diyorum
    yok %50 fazla ödeyecen aynı kotaya diyorlar. inadına geçmem.

mobil hattım tt ses gitmedimi işyerinden sokağa çıkıyorum .
    etrafıma bakıyom cemırlı araçmı geçiyor diye sonrada kalaylıyorum.
    bi gün bunları dava edecem. vermedikeri hizmetin parasını alıyorlar diye.

• Valla dün tam şikayet bölümünden yazmıştım avea ya, reklamlarda yüksek çekim gücü yüksek çekim gücü diye yayınlar yapıyosunuz ünlülerle ama ne internet çekiyo ne adam gibi şebeke var, çift hatlı telefon kullanıyorum (z5 dual) turkcell full çekiyo sizinkisi yerlerde sürünüyor dedim, biliyorumki başka cihaz deneyin fln diye saçmalayacaklar, onun içinde sim kartların yerini değiştirdim, turkcell in olduğu sokete taktım avea hattı ordada çalışmadı, turkcell i diğer sokete taktım full çekiyo, cihazımda sorun yok dedim, halen dönüş yapamadılar. rezillik cidden.

• turk telekom (avea) hakkında rize merkez 4g veya 3g geçtim 2g bile yaryar çekmiyor aynı yerde turkcell 3g full çekiyor. adamları btk şikayet ediyorum verdik cvp bizim orada yeterli sayıda baz istasyonumuz yok ilginç olan evin önünden fiber altyapı kabloları geçiyor. Daha ilginç olanı avea geri dönüş için aramişlar size ulaaşamıyoruz diye mail göndermişler ben cvp olarak "çekmediginden dolayı olabilir mi" diye cvp hattımı turkcell taşıdım.Aveayı şikayet ediyorum internet hediye telefonda 20 gb hediye internet oldu 1 gb bile kullanamadım avae mail attım boşa hediye vermeyin zaten kullanamıyorum diye ona 1 gb hediye internet verdiler bu konuşma böyle uzadı takii ben hattı taşıyana kadar ara sıra müşteri hizmetlerinden arıyorlar hattınızı avea taşıyın diye benim sorum ise malum yere direk tikdiniz mi soruyorum yok diyor boşa yazmasın kapa diyorum

• Trabzon da turkcel bile bazı yerlerde çekmiyor hele note 4 tel varsa intehar sebebi

• O değilde video görseldeki telefonun saati de çok manidar olmuş,kartal aşkı heryerde :)))

• abi yaa su ses sorununu cozemediniz yaka mikrofonundan ses gelmiyor sizin ses ciniz de isyok her kimse poragram 10 numara ama sesizi cok kotu cikitor mesut abi su ise bi el at

• mesut abi,

bizde %20 ye ceza kesiliyor dedin. Bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Çünkü bizdekilerin amacı insanlar kurala uysun değil, ceza keselim para girdisi olsun.

Eğer bir yolda hız sınırını aşan bütün araçlara ceza kesilirse bütün araçlar o kurala uyar. Çünkü bilirlerki ihlal durumunda kesinlikle ceza alacaklar. Bu durumda %100 kurallara riayet olur ama %0 gelir demek bu devlet için.

Ama bizimkiler gibi bişey olmaz, bi şansım var gibi bi düşünceyi herkese düşündürüp, kendilerini %80 lik kısımda hissetmeleri sağlanırsa %20 gelir garanti olur.

Burda amaç insanların kurallara uymasını sağlamak değil, insanların kural tanımazlıklarından gelir sağlamak. Ha tabi denebilirki akıllı olun kurallara uyun ceza yemeyin. e peki ya o %80 içindeysek? :)

Saygılar.

• kim yapıyor la bu montajları, hiç mi farketmemiş sesin böyle bozuk olduğunu. koyun ortaya bsc nin ortaya koyduğu mikrofonu hiç beceremiyorsanız.
  • ses çok kötüydü :'(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.