Şimdi Ara

Mobilite: iPad 4, LG Nexus 4, Galaxy S III Mini Türkiye Çıkışı, HTC'nin 5-inç telefonu,Oppo Find, iPad Mini ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
11.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil teknolojilerin nabzını tutan programımız Mobilite her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Samsung Galaxy S III Mini ve Android 4.1 işletim sistmeli dünyanın en akıllı kompakt dijital fotoğraf makinesi Galaxy Camera'nın Türkiye çıkış tarihleri, Galaxy Note II'nin Türkiye satış fiyatı, iPad 4 ve iPad Mini'den haberler, HTC'nin 5-inç Full HD ekrana sahip telefonu, HTC'nin Windows Phone 8 telefonlarının Türkiye lansman tarihi, Çin'den gelen iddialı telefon Oppo Find 5, Android dünyasının merakla beklediği telefon Google Nexus 4 ve çok daha fazlası Mobilite'nin yeni bölümünde. 

• pcde sorun yok tek sorun ilgimi çeken tek bir haberin kaçıncı dakikada oldugunu bulamamak :@

• bu haftada güzel bir program izledik. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 19 Ekim 2012; 14:00:24 >
  • hiç sıkılmadım helal sizlere

• Nexus Tablet üretim maaliyeti eğer 150 dolar ise bunda bir terslik var.Bence 50 dolar bile yoktur.Google çekirdek kısıp 100 dolara çıkaracağına şimdikilerin fiyatını kısıp az daha koyup IPAD Mini ye direk rakip,fiyat olarak çok daha uygun bir ürün yapmalı.Belkide kar marjını düşük tutup pazara oynamalı
  • Çok güzel program cidden. Severek takip ediyorum

• apple apple apple o kadar gun gelıcek herkez apple kullanıcak :D

• Nexus 7'nin fiyatlarında değişiklik yapmadan donanımı güncellese oturduğu sıcacık koltukta kendini garantiye alır. Birde eğerki hafıza kartı desteği gelmeyecekse 8GB'lik versiyonu kaldırıp en düşük hafıza seçeneği 16GB olarak sunulmalı!

• quote:

Orijinalden alıntı: sparta1903

apple apple apple o kadar gun gelıcek herkez apple kullanıcak :D

android android android 2-3 ay sonra görürüm ben sizi :)

• nexus 7 nin 200 dolarlik fiyati bence cok iyi, hadi belki 16gb lik versiyonu 200 olsa daha iyi olurdu ama.. rgb ekran falan koymus adamlar, ben maaliyeti dusuk olsun diye pentile koydular saniyordum. bence tek eksigi ram i 1gb olmasi, gelecek yeni isletim sistemleri kac mb kullanicak onun hakkinda pek fikrim yok ama eger 99 dolarlik bir urun cikarticaklarsa ve o urunun de onumuzdeki senelerde isletim sistemini destekleyecegini dusunursek belki 1gb ram de yeterli olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık sizi yeni şekiliniz ile daha heyecanlı gördüm sanki

• Oppo yu ben uzun zamandır bekliyorum
    Özelliklerinden pek bahsetmediniz ama genel hatları ile tanıttığınız 5" full hd htc den daha güçlü bir donanıma sahip bir cihaz..

• 2:09 da enderin başladığı konuşma bir türlü sonlanamadı :) zaten sonunuda toparlayamadı :)

seviyorum sizi ya

• Rezerve

• Note 2'nin ayrıntılı bir incelemesi de olursa süper olur.

• htc ve asus yeni cihazlarını tr ye getirmeli.Ayrıca keşke çıkarttıkları ürünler tr ye gelsin diye beklemesekte bizde bir telefon yapsak.... yazılım tarafında sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama donanım tarafında kimler elini taşın altına sokar acaba?

• Note 2 inceleme bekliyoruz

• Elinize sağlık.
  • Keyifli programdı. Emeğinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: IamGambLer

Çok güzel program cidden. Severek takip ediyorum

Apple bu fiyat politikasına devam ederse yakında kimse apple kullanmıyıcak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.