Şimdi Ara

Mobilite: General Mobile'ın geciken güncellemeleri, HTC U11+ ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümünde Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta HTC'nin yeni telefonları olmak üzere General Mobile'ın geciken Android 8.0 güncellemesi, iPhone X'in ekran değişim ücreti, Razer'ın akıllı telefonu, Nokia'nın 1GB RAM'e sahip olan yeni telefonu, Galaxy S9 hakkında konuşulanlar, OnePlus 5T, ekrandan parmakizi okuyan telefon ve gündemdeki diğer gelişmeleri yorumluyorlar. 

Editörlere Twitter'dan ulaşmak için;

- Erdi Özüağ: @fx57
    - Mesut Çevik: @mesutcevik

• Abi gözünüzü seveyim şunu parça parça koyun ya ilgimi çeken kısmı izleyeyim.

• Gecmis olsun mesut hocam.

10senelik uyeyim.ilk defa mobilite izledim.sohbeti podcast gibi dinlemenin bi yolu var mi? Yoksa boule bir calismaniz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 dolara 4 gb ramli 32 gb hafızalı sd652 li leeco telefon aldım. 100 dolara nokiayı niye alıyım?

• Mesut bey, saçlar dökülmüş, göbek çıkmış, arızalar başlamış, birazda çökmüşsünüz. Hiç iyi görmedim sizi. Geçmiş olsun bu arada.

Bir şey daha merak ettim, erdi bey ile aranızda kaç yaş var ? erdi bey yanınızda çok genç ve dinamik duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIME

Gecmis olsun mesut hocam.

10senelik uyeyim.ilk defa mobilite izledim.sohbeti podcast gibi dinlemenin bi yolu var mi? Yoksa boule bir calismaniz var mi?

10 senelik üye olup ilk defa mobilite izlemek çok ilginç. çok şey kaçırdın 10 sene boyunca bence, DonanımHaberin in en keyifli 2 editörü ve en çok sevdiğim programı.
  • Nokia'yı 8 gb'lık depolama nedeniyle kınıyorum. mümkün değil yeterli olmaz. m4 aqua kullandım. 2 gb ram 8gb hafızası vardı ve depolama alanı yetersizliği nedeniyle güncellemeleri bile yapamıyordum. bari 12 gb olsun, en azından güncellemelerde sıkıntı çıkmaz fotoğrafları falan hafıza kartına kaydedersin. ne güzel canavar gibi batarya koymuşsun ama depolama berbat.
  • Öncelikle geçmiş olsun. Madem konu teknoloji ve sizin hastalığınız ilk sahne de söz konusu oldu o zaman Xiaomi Mi Band 2 modelini araya sıkıştıralım, ayarlarını yaptığınızda sizi uzun oturma sürelerinde uyarıyor.

Mobilite: General Mobile'ın geciken güncellemeleri, HTC U11+ ve dahası...
  • ahh mesut ahh seni böyle göreceğime...

• O değil de Enisli 2si1den sonra Mobilite hiç tat vermedi, kimse alınmasın lütfen.

• Sanırım Sony Oreo 8.0'ı Android One'dan önce veren XZ Premiuma ilk üretici...

• Razer telefonu görmeden kötülemeniz ve tp link'in telefonunu da görmeden yere göğe sığdıramamanız çok gülünç bir durum. Ben razer telefonu sırf pili, hoparlörü ve yandaki parmak izi okuyucusu için bile alırım. Ha bu telefonu oyun telefonu olarak gördüğüm için almam. Telefon da oyun oynamıyorum ama bana söyleyebilir misiniz hangi 835'li amiral gemisi cihazda 4000mah pil var? Ve fiyatı da 2-3 ay sonra düşer.

• Yine güzel bir bölüm olmuş,Mesut abiye de geçmiş olsun.

• Eskiden htc'nın amıral gemisi modellerini merakla beklerdım ve takıp ederdım ama artık takıp etmıyorum, güzelim marka ne hale geldı.

• GM5PLUS Kullanıyorum.Android One kapsamında olup ta Şubat ayında güncelleme almanın bir mantığı yok.

• 2si1 ile aynı haberler verılmesı kötu olmus

• Gmin guncelleme gecikmesini yazan biri oldu aonunda cunku diger siteler su tarihde alacak diyip geviyor androidone. Niye bu tarihte aliyor diyen yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.