Şimdi Ara

Mobilite: Android O, Vestel Venus 5000, Kırmızı iPhone ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobilite'nin yeni bölümü ekranlarınızda. Erdi Özüağ ve Mesut Çevik gündemdeki önemli konuları sizin için yorumluyor.

Bazı konu başlıklarımız;

- Android'in bir sonraki sürümü Android O
    - Vestel Venus 5000 için fiyat ve özellik yorumlaması
    - Kırmızı iPhone ve diğer yeni Apple ürünleri
    - Samsung Galaxy S8 ve Galaxy Note 8
    - Xiaomi'nin yeni fabrikası
    - Nokia'dan haberler

Ve daha fazlası Mobilite'nin bu haftaki bölümünde.  

• hanım çerezleri getir mobilite başladı

• Mesut abi 3. kere soruyorum 2si1de de kullandığın dell pcnin tam modeli nedir ? Şu kardeşine bir cevap ver artık

Elinize sağlık bu arada bu 2liyi seviyoruz günün sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcatel a30 amazonda off creeen ad ıle 60$ sımdı vestel ın bu cıhaza oranla ne artısı varkı vergı harıc 80$ fark ıstıyor- bu arada umarım off ad ıle ucuza cıhaz ısını bızım fırmalarda yapmalı - kullandıgı her app da zaten reklama alısık olan bızlere koymaz bence

• telefon test etmek için kullanmak isterim 2 ay kullanmayacağım 4k param olursa :)

• 5580den sonra fiyasko olmuş vestel için :))) özellik zaten yok, tipi de kaydırmışlar

• Ülkemizin içinde bulunduğu atmosfer içerisin de firmalar yatırım yaparlar mı ondan endişeliyim.

• Bıraksınlar bu yerli malı ayaklarını beş para etmeyecek telefona on para istiyosunuz millet enayi mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piddy -- 27 Mart 2017; 2:50:57 >
  • İnsan'ın önemini hatırlatan güzel bir program mobilite.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Jack Randall

Mesut abi 3. kere soruyorum 2si1de de kullandığın dell pcnin tam modeli nedir ? Şu kardeşine bir cevap ver artık

Elinize sağlık bu arada bu 2liyi seviyoruz günün sonunda

Bir çok kişi soruyor arada karışıyor cevaplar :) Dell XPS 13. Kendi sınıfında alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayar diyebilirim. Dell XPS 15 de aynı şekilde :)

• Androidinde O'sı çıktı demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 27 Mart 2017; 8:51:52 >
  • Neden şu porgramı adam gibi bir saatte koymuyorsunuzda Parlament Sinema kulübü gibi her pazar gece yarısı koyuyorsunuz? Bari saat 22:00'da koyun öyle izleyelim arkadaş, nedir bu yani....

• Yerli telefonlar konusunda söyledikleriniz aynen benim de düşüncelerim ama general mobile'a yerli diyerek biraz bozdunuz. General mobile yerli firma değil, Türk duygularını ve parasını sömüren bir Amerikan şirketidir. General Mobile Inc. 363 7th Avenue 4th Floor New York, USA. Ha ne zamanki şirketi Türkiye'ye taşırlar ve A.Ş. veya Ltd. Şti. gibi bir unvan alırlar işte o zaman yerli derim. Burada üretmesine, hatta satmasına bile gerek yok. Kazancı buraya gelsin yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 27 Mart 2017; 9:33:22 >
  • Çok dolu dolu ve boş muhabbetten uzak kaliteli olmuş. Emeğinize sağlık.

• Mesut bey androidin özgürlük olayını çok yanlış anlamış.

• Android O ile yeni ayarlar menüsü güzel olmuş. Tema desteği gelmeli.

• Güzelim 3600mah lik s7 edge telefonum android 7.0dan sonra 2500 mah telefonlardan bir farki kalmadi su misali bitiyor sarj yapilan test sonuclarinda exynos modeli 3 kusur saatlik bir sarj performansi kaybetmis nougat ile beraber böyle guncelleme yapcaksaniz yapmayın arkadas simdide android O gelcek diye sevinelim mi uzulelimmi bilemedim. ayrica bu yurtdisindan telefon alip garanti kapsaminda olmamasi durumu kadar sacma birsey yok ben s7 edge,imi gecen yaz amerikadan ebay uzerinden 569$a almistim kur 2.90 falandi turkiyede 3200ken 1700 kusurlere gelmisti bana 134 tl de kayit parasi yari fiyatina alabilmistim.Keske ulkemizdede ulasilir fiyatlar olsada kendi vatanimizdan alabilsek. simdi hal boyleyken turkiyeden telefon almak ne derece mantiklida ustune birde garanti vermiyorlar.Takkeyi önumuze koyup cok dusunmemiz gerek.

• Zorla Vesteli savunduracaklar. Vestel, Venüs 5000 modelini TURKCELL için yaptı. Bu telefonu Turkcell kendi platformunda satıyor, fiyatını-özelliklerini Turkcell belirledi. Turkcell dese Vestele "bana SD 625li tel yap", o zaman onu yapardı Vestel. İlla kızacaksanız mobil operatörlerin en pahalısı Turkcell'e kızın. 23 mart a101de Vestel Venus V3 5570 cep telefonu 699,00 TL idi bu arada. (SD 615 2/32, 13 MP/8MP kameralı çıkartılabilen pilli, metal kapaklı...)

• teşekkürler abi, programınızı severek izliyorum.

• Güzel bir program olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.