Şimdi Ara

Mobilite: Android 5.0 alacak telefonlar, Galaxy S6, cep telefonlarına 4K ekran ve dahası... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
3.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ferhat Tarçın

Videoyu açamam şimdi, pakedim az kaldı, Xperia z alacak mı 5.0 güncellemesi?

Tüm Xperia Z serisi alıcak Android 5.0 güncellemesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin elma

• G2 alir zaten 5.0'i sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

filmi eleştireceğinize önce montajı düzgün yapın sese bak cızır cızır, şu filmdeki efektlerin %5ini senin ırkın yapamıyorken uzun diye eleştirmek komik olmuş önce kendimize bakalım

Dimi. Hadi bir de uzerine istanbulun fethinin çekilmesini ekle sohbete kahvede devam edelim.

• Yav yanlis anlamayın ama sinemadan anlamadığınız aşikâr. Film muhabbeti uzayınca kullanılan teknolojilerden bahsedilecek sandim ama konu te Armaggedon'a kadar geldi. Film tavsiyesi falan:O Millete casper bilgisayar öneren adamlardan farkınız yok bu konuda, o yüzden uzak durun derim. Arkadasım gibi hissediyorum sizi, o yüzden samimi bir üslupta konuşuyorum, gucenmiyorsunuzdur umarım.

2k-4k istemiyoruz diye Kullanıcılar kendilerini parçalıyor zaten forumda. Isteyen adam cahilliğinden istiyordur o boyutlarda oyle ekranlar zaten. Bana kalırsa hd 4" inç yeter de artar bile. (Oyle bir ekran yok maalesef)

Asus steam machine yapmaya çalışmış ve vazgeçmiş sanki. Ama bu imkansızlıktan bir vazgeçiş ve elindeki ürün eskimeden satmak istemiş gibi. O projenin de patlayacağını dusunuyorum artık. SteamOs hala beta ve steam controller satılmıyor. Hazir ps4 ve xbox one bir ton hata ve eksikle cikmis, oyun yokken ve olanlar da pahaliyken steam çıkmalıydı ama -en azından- bu treni kaçırmış oldular.

Masaüstü topladığımdan beri oyuncu laptopu olayına cok mesafeli yaklaşmaya başladım. Bir kere artan döviz kurları ile artık alınabilir olmaktan çıktılar. Gecen sene 2100 liraya 660M'li msi almışken bu sene (Dönemine gore) aynı ayardaki cihaz 3200 lira. Ki bu en dusuk model. Iyileri 5000 lira. Mucbir sebep (cok fazla is seyahati veya yerlesik olmayan hayat) olmadıkça Türkiye'de oyuncu laptopu alinmasını makul bulamıyorum artık.

Bunların yanında sitenizin takipcileri muhtemelen cogu videonuzu izliyordur. HP'nin omen'ini uc defadır videolarda bir de haberlerde gördüm zaten. Videolarınız hu günkü sinema geyigi ve tekrar haberler yuzunden gereksiz yere uzuyor. Sıkıntıdan mobilden izledim misal bugün, kotadan gitti. Son olarak su introya bi el atın artık. 5 saniyeyi geçmemeli. Hem sesi yüksek hem de her hafta aynı seyi izlerken sıkılıyorum. 15 saniye mi nedir bakmadım hic ama bu hale geldim artık hayatın hızından ce tüketimden. Bir de alıştık tonla YouTube videosunda 2-5. saniye introlara. Sizin kitleniz de muhtemelen benim gibiler. (liseliler, siz alınmayın) (saka saka alinin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simbolmina -- 10 Kasım 2014; 1:56:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

g2'ye gelir mi

Gelecek,ama zaman olarak subattan once degil gibi.

• Cızırtıdan izleyemedim. İzlemiş arkadaşlar Note 2'nin adının geçip geçmediğini söyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: B3htin

Cızırtıdan izleyemedim. İzlemiş arkadaşlar Note 2'nin adının geçip geçmediğini söyleyebilir mi?

Hayır adı geçmedi android 5.0 güncellemesi için soruyorsan resmi bir açıklama yok ama Note 2 ye gelmesi beklenmiyor

• Teşekkür ederim.

• 21:55 deki oyunun ismi nedir ?? Çok güzele benziyor ancak ses alamadığım için ismini öğrenemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

4k, Galatasaraylılar için

8k, Beşiktaşlılar için yasaklanmalı...

Aynı zamanda Iphone 6s ve Galaxy s6 da Galatasaraylılar için yasaklanmalı ;)

İos ve android 7.0 feneVbahçeli ezikler ve şikeciler için yasaklanmalı.

TESCİLLİ ŞİKECİ FENEVBAHÇE!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexus 5 ve nexus 7 dışında android 5 nexus 4e de geliyor

• s3 miniye yada trent plus'a gelirmi güncelleme?

• Oltalarını atmışlar 4K isteyecek sazanları bekliyorlar. Artık şunu herkes bir kafasına soksa ne güzel olacak; telefon bunlar telefon... Konuşmaya veya bir şekilde haberleşmeye yarıyorlar. O telefonda 4K film izliyorsanız sizin film zevkiniz diye bir şey yoktur. Film kocaman ekranda, kompakt olmayan ev sineması sistemi ile evde izlenir. Uçakta vakit geçsin falan demeyin çünkü bunların müşterilerinin %90'ı hayatı boyunca uçağa binmiyor. Aylarca bekleyip hayalini kurduğunuz telefonun size sıradan gelmesi bir haftayı bulmuyor. Sonra bir bakıyorsunuz ki arkadaşınızın sizinkinden çok daha ucuz olan modeli sizinkinin yaptığı her şeyi yapabiliyor. Kendimden örnek vereyim, Lumia 1320 kullanıyorum ve 2.5 katı fiyata satılan Lumia 1520'yi elime aldığımda sadece biraz daha hızlı olduğunu ve biraz daha iyi fotoğraf çekebildiğini görüyorum. Artık aynı, bilgisayarlarda olduğu gibi en zayıf işlemci bile oyun harici işlerin tümünde yeterli performans gösterdiğinden cep telefonu üreticileri işlemciler geliştikce millete yeni telefon satabilmek için ne saçmalık yapacaklarını şaşırmaya başladılar. Allandıra pullandıra anlattıkları şeyler benim için heyecan uyandırmaktan çok gereksiz sınıfına girmeye başladı. Otomobillere bakın onlarda da aynı şey yapılıyor. İnsanlar kullanmayacakları bir dolu saçma sapan aksesuara güvenlik ekipmanına çuvalla para verip sonra emniyet kemerlerini takmadan "full'ün fulu'ünü aldım" diye geziyorlar.

İnsanlık ilerledikçe zeka seviyesi iyice gerilemeye başladı. Gaza gelmeyin.

• ya galaxy s5 te hiçbisey değişmedi aslında en buyuk degisimi lg yaptı 3000 mah batarya koydu dev ekran snapdragon 800 ucuz fiyatı herkes lgye yönelince galaxcy s5 unutuldu sadece ama galaxy s5de degisen bisey yok bence lgnin atağı unutturdu sadece :)

• erdi bey 4k 2k ilgilenmiyorum demiş ama telefonda en önemli sey internet deneyimi dağın basında bile kablosuz internete giren bir telefon kaldıkı 4k goruntu kalitesi ile internette yazıların daha net ve görkemli görünmesi sizcede önemli deyilmi bence 4k ile s6 cok buyuk fakr yaratır işlemci vs artık butun teller gunumuz oyunlarını hatta 4 sene ilerisi yapılcak oyunları bile kaldırcak seviyede işlemci ve ekran kartı bulunuyor bide 4k ekran oldumu tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkhy

4k, Galatasaraylılar için

8k, Beşiktaşlılar için yasaklanmalı...

Aynı zamanda Iphone 6s ve Galaxy s6 da Galatasaraylılar için yasaklanmalı ;)

Takimlarimizim (fenerbahce galatasaray besiktas bursa ...) boyle farkli maglubiyetler almasi uzucu ama burada boyle bir yorum gormek guldurdu acikcasi.

Note3 s4 guncelleme alacak mi? Bilgisi olan alintilarsa sevinirim

• Aralıkta gelir bence z ailesine

• İyi insanlarsınız vesselam.

• note 4 incelemesini bekliyoruzzzz :) inceleyin alalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.