Şimdi Ara

Mobilite: 7000mAh pili olan telefon, LG G6 ve dahası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu Nasıl Reklam ya? Günden güne rezilleşiyor donanimhaber.

Her geçen gün webteknoya daha fazla girmeye başladım

• lg ve asus fiyat politikası ile hayal kırıklığı yarattı resmen bugün lg premium cihaz üreten bir marka değil ama v 20 çok güzel bir cihaz ama ateş pahası diğer yandan yeni asus 3 çok harika ama yine çok pahalı

• programlarınızı severek izleyen bir insan olarak böyle bir reklamı koymanız gerçekten cok ayıp.3 farklı video haberi izlemek istedim aynı anda reklam aktive olunca makine mavi ekran çıkardı ve kendini resetledi.para kazamak icin donanim haber bu kadarmı kaliteyi düşürdü.üstüne üstlük ne sesini nede reklamı kapatmama fırsat bile vermedi. :(

• siz değerli editörlerden XiAOMi Mi5S incelemesi bekliyoruz

• Aralık ayının başında iphone kullanmaya başladım. o kadar memnunum ki. çok güzelmiş. daha önceden kullanmadığım için üzülüyorum

• Sen 10bin Mah pil koysan ne olur. Kullandığın sistem stabil değil. Telefon durduğu yerde şarj tüketiyor ne anladık o 7bin mahdan. 4000bin mahlık android telefondan onu bunu kapatıp zor zar 4 saat ekran süresi alıyordum. Şuan iphone 6s'in 1715mahlık bataryasıyla Full her şey açık 9 saat ekran süresi alıyorum. 8 yıllık android kullanıcısı ve 2 aylık ios kullanıcısı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Android rezilliktir başka bir şey degil

• Huawei matematik 7 2gb ram ve Huawei g8 kullanan birisi olarak. Mesut ve ferdi beye katılmıyorum. Huawei arayüzü gördüğüm ve kullandığım en hantal arayüz.Kaplumbağa daha hızlı. Facebook Messenger ile yazışma esnasında siz yazıyorsunuz harfler daha sonra ekrana geliyor. Kısacası Huawei asla tavsiye etmem.

• Lg g2 kullanıcısıyım cyanogenmod 13.1 ile kullanıyor çok performanslı artı oyunlardada şahane.Tasarım ve performans ,kasa ekran oranı incelik kalite süper.58.250 antutu alıyor.Başka telefona para verecem ama g2 almış bulundum beğenemiyorum.İkinci el kapın boşa para vermeyin.

• örümcek kafa derken İslam'ı karalama deyimi kullandınız. bu başörtülü bayanlar için başörtü düşmanlarının kullandığı bir söz. size hiç yakıştıramadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

lg ve asus fiyat politikası ile hayal kırıklığı yarattı resmen bugün lg premium cihaz üreten bir marka değil ama v 20 çok güzel bir cihaz ama ateş pahası diğer yandan yeni asus 3 çok harika ama yine çok pahalı

Merak etme. 1 bilemedin 2 ay sonra 2200TL.
  • hangi cihaz için söyledin bilemiyorum ama v10 bile halen çok pahalı dediğin pek olası değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Sen 10bin Mah pil koysan ne olur. Kullandığın sistem stabil değil. Telefon durduğu yerde şarj tüketiyor ne anladık o 7bin mahdan. 4000bin mahlık android telefondan onu bunu kapatıp zor zar 4 saat ekran süresi alıyordum. Şuan iphone 6s'in 1715mahlık bataryasıyla Full her şey açık 9 saat ekran süresi alıyorum. 8 yıllık android kullanıcısı ve 2 aylık ios kullanıcısı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Android rezilliktir başka bir şey degil

iPhonelarda ekran açıklığını göstermez arka plandaki çalışma süresini gösterir. Mesela ekran kapalı spotify dinleyin o süre yine artacaktır. 9 saat ekran süresi dediğiniz o vakit androidde 4 saate filan tekabül eder. Kullanımınıza göre belki daha az.
  • Yanlış bir analizde bulunmuşsunuz. Kendi kullanım şeklimle 4000mahlık android telefonla akşam 7de batarya bitiyordu. Şimdi aynı programlar aynı kullanım şekliyle akşam 7de yüzde 60 şarjım kalıyor. Ertesi gün de o şarjla rahatça idare edebiliyorum. Bence bütün olay budur. Yanlış anlamayın fanlık falan peşinde değilim. Yıllarca android kullandım. Daha Birkaç ay oldu ios kullanalı.Bence birbirimizi kandırmayalım.İos kesinlikle daha stabil ve verimli bir sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 8 Ocak 2017; 11:28:42 >
  • Bu parmak izi okunurken bir veri aktarımı oluyor mu? Oluyor ise o veriyi elde edip o veri ile parmak izini okutmadan kilidi açmak mümkün olabilir mi?

LG G6 nın tasarımı o kadar kötü olmamış bence alacaksam tasarımı kötü diye vazgeçmem en azından (alır mıyım almam o kadar para telefona verecek durumum yok)

Vestel konusunda benim ilgimi çeken telefonlarda hep SAR değeri yüksekti onu da düzeltmeleri gerekiyor bence, en azından beni tedirgin ediyor. Fiyatları da aşağıya çekmeye başladılar sanki. Kamera performansında tatmin etsin( çok aşırı beklentim yok ama belli kalitede olsun.) fiyat donanıma göre makul seviyede olsun gidelim alalım, para ele gideceğine vestel e gitsin. Android one a geçerler ise daha da iyi olur.

Güvenlik konusunda size katılıyorum.

• havai daha iyi bence

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.