Şimdi Ara

Mobiliş uygulamasını deneyenler var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar Size bu uygulama ile ilgili biseyler söylucem ben deneme yaptım bi kaç gün oldu 3tlye yaklaştim akmasa da damliyo ama program iyi bi kac dakika da bir gorev yapiyosunuz ve karsiliginda kucuk bi miktar para aliyosunuz hemen onaylanip hesabininza geciyo zaten.Gorevler dedigim.gibi basit ozellikle ogrenci arkadaslar girsin derim hergun makarna olmaz cunku.Mobilişin kotu yani su surekli gorev olmuyo ben isterdim ki gunde 50tane gorev yapayim ama gunde belki 1-2tane oluyo bazen birden 5-10gorev aciliyo yani ne kadar gorev okadar para demek o yuzden daha fazla gorevler olsun isterim .Mobilisin bi kotu yani da gorev yaparken faceye veya twittera giriyosunuz o esnada program kendi.kendine cikis yapiyo tekrar giris yapmak zorunda kaliyosunuz.Ama gelistireceklerdir eminim cunku her gecen gun daha fazla insanin uye olup girecegini dusunuyorum.Ha bi de su bi kadad kolay para kazanma baska programda yok.Programin ismi
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilis.parakazan linki de attim gerisini siz dusunun ama eminim pisman olmazsiniz indirin bi bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.