Şimdi Ara

Mobile Legends: Bang bang [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
4
Favori
75.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar .. 5VS5 MOBA Oyunu olarak beğenerek oynadığım bir oyun Mobile Legends Bang Bang ..
    arkadaşlık isteği atabilirsiniz beraber sıaralama dövüş modlarında oynayabiliriz ..
    YouTube kanalımda oyun ile alakalı videolar karakter tanıtımları çekiyorum .. başka konularada yer veriyorum .. takip etmek isterseniz beklerim abiler kardeşler ..

Youtube Kanalım :https://www.youtube.com/user/YusaKrKy

SABER :https://www.youtube.com/watch?v=Q8CHVWcCNTY

YUN ZHAO :https://www.youtube.com/watch?v=M9ROFnOQVqM
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan grafigi dusurdum ben pttcelle bile oynuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekleyebilirsiniz bende oynuyorum adım [FK] TRogue
  • mrb arkadaşlar yerelde 92 ydim afk ve mal, ve admin yüzünden sildim sıralamada belli bir seviyeye gelince büyük usta 4 den sonra seri kaybetmeye başlıyosunuz epik 2 den 5 e dustum 50ms de donuyo en az 10-15 yıldız gidiyo bu sürekli yapılıyo masuz yapıyollar para avcıları karsinizdaki adam.ayni seyi yaptiginiz halde 2 lwl ustte direk, 19:00 sonra yoğun olduğundan donuyo yildiz kaybedebilirsiniz son guncellmelrde icine ettiler çar denemenizi botlarla yapın milet para kaybediyo ve hizli eslesmede bazen.odullu oluyo iyi forumlar

• Bu youtube canlı yayın yapan varmı nasıl oluyor Android için yapılandırmaya git diyorum youtube uygulaması açılıyor sonra nasıl yapılıyor

• Gelin ve benimle MOBA dünyasının en iyi oyuncularına meydan okuyun! Oyuna girin ve hesabı benimki ile ilişkilendirmek için 'Davet Kodu: 0e2yhi033j' kullanın ve ödülleri kazanın.

Yeni etkinlik oluşturuldu.

• USTA 3 seviyesindeyim dün bi maç yaptım varya yok böyle bişey adamlar 20 kere lordla geldi iyi savunduk sonra 1 kere lordla gittik aldık maçı 20-2 gerideyken 65-40 önde bitirdik

Bu arada 1. favori karakterim yu sin 2. hayabusa ve 3. freya ile oynuyorum

Nick : Josemre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 30 Mart 2017; 10:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

USTA 3 seviyesindeyim dün bi maç yaptım varya yok böyle bişey adamlar 20 kere lordla geldi iyi savunduk sonra 1 kere lordla gittik aldık maçı 20-2 gerideyken 65-40 önde bitirdik

Bende vardım o macta sanırım nickim "British Riot"
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

USTA 3 seviyesindeyim dün bi maç yaptım varya yok böyle bişey adamlar 20 kere lordla geldi iyi savunduk sonra 1 kere lordla gittik aldık maçı 20-2 gerideyken 65-40 önde bitirdik

Bende vardım o macta sanırım nickim "British Riot"

Abi efsane maçtı ama ben chat'e bu son uyarım teslim olun yazdım varsan görmüşündür
  • hic sevmiyorum ama zevkinize saygı duyuyorumnolur growtopia oynayın ve mesajlaerı okuyun link icin tıkla
    https://forum.donanimhaber.com/growtopiahack--125265851
  • Bende Yi Sun kullanıyorum. 14 lv filanım Yi Sun da genelde 2380 le altındaki zırhı alıyorum sizde taktik verirseniz iyi olur
    Nick: CEMSOM1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsom -- 12 Nisan 2017; 14:42:36 >
  • genelde nana ile oynuyorum var mıdır kedi yaptığım kişiyi anında öldürmek isteyen?

diğer taraftan buildler doğru mu otomatik olanlar? itemleri kendimiz seçsek mi daha iyi?

son olarak elimde 38 40 k kadar savaş puanı var öneri kahraman var mıdır?
  • S7 edgede hareket etme zimbirtisi takiliyor ya

• Çok güzel bir oyun tavsiye ederim.

Arctic Empire nickim.
  • Beyler hala oynayan var mi yeni basladim fakat moba gecmisim vardir.Benimle oynamak isteyen olursa , oyunda ki nickim : Rulli (yazildigi gibi) , ayrica mesaji alinti yaparak ekledim yazarsaniz daha iyi olur haberdar olmam için...

• Selam beyler geniş bi oyun rehberi ile beraber Laayla karakterinin rehberini yaptım. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim.

• Oyunu birakan varsa accounta talibim alucard seaso 2 kostumu icin . vardir herbalde oyanayipta biraka. Bi mubarek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CüktenAdaM

Oyunu birakan varsa accounta talibim alucard seaso 2 kostumu icin . vardir herbalde oyanayipta biraka. Bi mubarek :)

şu kırmızı elbiseli alucard mı??
  • selamlar arkadaşlar. android'de oynuyordum ios platformuna geçtim. fakat hesabı bir türlü aktaramadım. facebook vk hesaplarını bağladığım halde ios'da da bunlara bağladığım halde girmiyor. nasıl yapabilirim?
  • Oyunu oynarken cok sık takılıyo oynanmiyor oyun. Tekrar baglaniyor hatasi cikiyor. Baska bu sorunu yasiyan varmi ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.