Şimdi Ara

[Mobil Uygulama] Hepsiburada 28 Süpermarket ürününde 28% iNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece mobil uygulama'ya özel süpermarket ürünlerinde 28% indirim var.

*Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı 240 yıkama (Borcam hediyeli) 133,12 TL

133,12/240 = 1 adet/0,5546666666666667 krş. + Borcam ile daha uyguna geliyor.

*Lipton Yellow Label 40'lı Jumbo Demlik Poşeti 12'li Ajda Bardak Hediyeli 32,88 TL

*Air Wick Freshmatic Kit 32,33 TL.

Deterjan konusunda bilgim yok uygun gördüklerinizi paylaşın lütfen.

EDİT: Alo 14 KG Beyazlar ve Renkliler 64,73 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 27 Şubat 2019; 0:59:38 >

• Fiyatlar cokta uygun degil sanki hocam daha dun yumos 2 tane yumusatici 19.9 di simdi tanesi opara omo 8 kilo 49 tl idi simdi 48.8 alo lari enson migrostan cok uyguna aldik burada kilosu 6 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • B İ N D İ R İ M

• Finis 184 TL görünüyor. %22 indirimli hali
  • Beyler indirimleri sepette yapiyor dikkat [Mobil Uygulama] Hepsiburada 28 Süpermarket ürününde 28% iNDİRİM

• Extralarge kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Fiyatlar cokta uygun degil sanki hocam daha dun yumos 2 tane yumusatici 19.9 di simdi tanesi opara omo 8 kilo 49 tl idi simdi 48.8 alo lari enson migrostan cok uyguna aldik burada kilosu 6 tl
    Evet hocam hatta yumoş 2 adet ekleyince ıslak mendil dahil 20 tl ye geliyordu. Bindirim söz konusu zaten. Sadece finish ve 12 adet bardak hediyeli çay konusunda iyi fiyat diye düşünüyorum. Sizlerinde fikrini almak istedim.

Alo 14 KG Beyazlar ve Renkliler 64,73 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 27 Şubat 2019; 1:0:13 >
  • Ariel sepette 86 lira 2x7 kg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihi yakın ürün itelemece

• Alo tükendi mi?En son aldıklarım yeni tarihliydi.

• Haber veren arkadaşa teşekkürler ama yine zarara soktunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ac150

Haber veren arkadaşa teşekkürler ama yine zarara soktunuz
    @BurNIng Tükenmiş sanırım.

@ac150 Rica ederim.
  • Başlık yanlış mı yazılmış

Sanırım gerçek olanı %20 bindirim , 8 indirim olacaktı.

Şaka bir yana ürünlerde indirim varmı gerçekten, %28 olmazda hani birkaç üründe olsa yeter.
  • Birileri şu konulara bir el atsın artık. Sözde indirimler havada uçuşuyor ama tutar her zaman aynı. Araca yağ alacağım geçen haftalarda da 140 liraydı dün ana sayfaya kocaman reklam koymuşlar motor yağlarında ekstra %20 indirim diye. Hemen baktım alacağım ürüne fiyat yine aynı 140 lira. Müşteriyi kandırmaktan başka bir şey değil. Hadi bir yemiyoruz da takip etmeyen aa indirim varmış deyip alıyor. Mesela kol saati yıllardır 350 liraya satamadıkları ürünlerin sözde 1000 liralık liste fiyatlarını silip 350'ye düştü kampanya, şok zart zurt kampanyası diye itelemeye çalışıyorlar. Bunlara bakacak bir kurum yok mudur ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Birileri şu konulara bir el atsın artık. Sözde indirimler havada uçuşuyor ama tutar her zaman aynı. Araca yağ alacağım geçen haftalarda da 140 liraydı dün ana sayfaya kocaman reklam koymuşlar motor yağlarında ekstra %20 indirim diye. Hemen baktım alacağım ürüne fiyat yine aynı 140 lira. Müşteriyi kandırmaktan başka bir şey değil. Hadi bir yemiyoruz da takip etmeyen aa indirim varmış deyip alıyor. Mesela kol saati yıllardır 350 liraya satamadıkları ürünlerin sözde 1000 liralık liste fiyatlarını silip 350'ye düştü kampanya, şok zart zurt kampanyası diye itelemeye çalışıyorlar. Bunlara bakacak bir kurum yok mudur ya?
    Aynen öyle hocam. Mesela ben ''teknoloji indiriminde'' gerçek indirimin var olup olmadığını bilgisayar bölümüne bakarak anlıyorum. Razer Firefly 300 TL altına düşmüşse gerçek indirimdir. Cloth edition versiyonu da 350 bandına indiyse indirimdir. Yok kdv 18% yok şu falan indirimler tırt geliyor.

• Ayıp valla gece 00.01 de 24.95 TL olan ürün bu sabah 29.95 TL olmuş. Ne anladim bu işten. ...... Insanlari resmen salak yerine koyuyorlar...

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Bu konuda yapılabilecek bir şey yok mu? Devlet kurumu yok mu? Şikayet edelim. Bir ara indirimli ürünlerde üzerini sildiği rakamdan ürün satmak zorunda gibi şartlar aranacak deniyordu. Gerçekten sinirleniyorum, açıp telefonu küfür edesim geliyor. Yok %70 e varan indirim fln, yapıyorlar 1 liralık sakızda %70 indirimi ondan sonra kampanyanın adı %70 indirim oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.