Şimdi Ara

Mobil Uygulama Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , ios tarafında bir uygulama üstüne çalışıyorum . Fakat aynı anda android versiyonu için çalışamıyorum . Önce ios sonra android e çıkaracağım .Bu durumun herhangi bir olumsuz yanı olabilir mi ?
    Ornegın ios tarafına uygulamayı yayınladıktan sonra proje fikrini çalıp android tarafında çıkartan olursa bununla ilgili nasıl bir onlem alabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 30 Nisan 2017; 19:27:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

İkisi de native olacaksa ios u hazırladıktan sonra Android'i geliştirmeni tavsiye ederim. İkisi da yayınlanmaya hazır olduktan sonra ios u gönder. Çünkü ios tarafında uygulama geç yayınlanıyor. (Gerçekten incelendiği için) iOS u yayınlandıktan sonra Android'i de yayinlarsan. Androidi gönderdikten 1-2 saat sonra store da görebilirsin :)

• Herkese slmlar. Hobi olarak yazilimla ilgileniyorum. Kafamda basit bir mobil uygulama yazip yayinlamak var. Bunun icin bana yardimci olabilecek hayirsever kardeş arkadaş ariyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkaraman04 -- 30 Nisan 2017; 18:29:40 >
  • omerkaraman04 kullanıcısına yanıt
    App inventor 2

http://ai2.appinventor.mit.edu

Yerli yabancı bi çok kaynak var webde.

Vakit buldukça ben de yardımcı olurum.

Baştan söylemek gerekirse, bu yöntemde tek satır kod yok. Eğer maksadın kod yazmak için uygulama geliştirmekse sana uymaz. Ama hobi olarak android uygulama yazmak istiyorsan MİT App İnventor çok kolayca ve beklenenin çok üstünde işler çıkarabiliyor.

• sertreis S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler reis

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Projenin cakmasini yapacaklar her turlu. Hatta cakmasini yapmalari senin orjinaline harcadigin sureden daha kisa olacak.
    Eger native yapmiyorsan, hybrid uygulama yapip ikisine de ayni anda cikar. ( Uygulamam x tarihinde yayinlansin diyebiliyorsun )
    Eger native yapacaksan ve once ios'a cikarmayi dusunuyorsan, o halde bu riski zaten aliyorsun demektir. Buna alabilecegin ucuz bir onlem yok; ikisini de ayni anda yayinlamak disinda ( ki o da ucuz degil )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.