Şimdi Ara

Mobil Reklam'dan anlayanlar bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
9.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben unity 3D ile oyun yaptım ve oyuna reklam ekledim. İlk olarak mobilecore firmasını eklemiştim. 1500 gösterim 200 tıklamaya hiç para vermedi. ECPM ve Revenue hep 0'daydı. Sonrasında bir sorundan dolayı başka firmaya geçtim. Oda applift. Şuan onu kullanıyorum. 1000 gösterim 80 tıklama var ama gine hiç para vermiyor. ECPM ve revenue gine 0.00 $.Acaba bu neden. SDK ' yı yanlış yerleştirmiş olabilir miyim ? Ama reklamlar gözüküyor. Ve Ne kadar gösterilmiş tıklanmış onlarda gözüküyor. Sorun nerede arkadaşlar ? Kafayı yiyicem.

Ayrıca admob kullansam.
    Admob gösterim başına mı tıklama başına mı para veriyor ?
    Admob 1000 gösterim 100 tıklamaya ne kadar verir ?

• up
  • Dostum oyunun haberini okudum tebrik ederim. Reklam firması admob kullan yada startapp paranın alirsin sorunsuz hatta sana PM sen link atiyim oradan üye olhttp://startapp.com/rfeshbq burdan üye ol.sorun olursa PM at bende sana sorucam bisiler startapp kullan derim o linkten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google startappyi banlıyor diye biliyorum sen gene googleyi kullan benim 3.800 gösterim 81 tıklama 90-95 indirmedeki tutarım bu gene iyidir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzhanuglu

google startappyi banlıyor diye biliyorum sen gene googleyi kullan benim 3.800 gösterim 81 tıklama 90-95 indirmedeki tutarım bu gene iyidir bence.

3.800 gösterim 81 tıka 1.40 tl mi verdi 4.72 tl mi ? Eğer 4.72 Tl ise iyiymiş.
    Peki admob ile ödemeyi nasıl alabilirim paypal ile alınmıyor artık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceloq -- 27 Nisan 2014; 23:09:46 >

• artık paypal vermiyormuş deminden beridir onunla uğraşıyorum denizbankın ücra, yeri bilinmeyen sanayi sitesi google'da ama merkez saltak şubesi kayıtlı değil nasıl yapacağım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceloq

quote:

google startappyi banlıyor diye biliyorum sen gene googleyi kullan benim 3.800 gösterim 81 tıklama 90-95 indirmedeki tutarım bu gene iyidir bence.

3.800 gösterim 81 tıka 1.40 tl mi verdi 4.72 tl mi ? Eğer 4.72 Tl ise iyiymiş.
    Peki admob ile ödemeyi nasıl alabilirim paypal ile alınmıyor artık ?

sadece bugünün kazancı 1.40 toplam gösterim 3.800 toplam tık 81 toplam kazan 4.72.
    12 nisan gösteriyor ama 6 gündür uygulamalarım yayında 4-5 gündürde indirme oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameeline -- 27 Nisan 2014; 23:51:56 >

• ne ara 3900 gösterim 113 tıklama olmuş :D yani değerler ortalama :D

birde değeler arada artıp azalıyo mesela 4.90 dı 4.10 na düştü 4.72'ye çıktı arada geçersizleri temizliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameeline -- 27 Nisan 2014; 23:54:41 >
  • quote:

ne ara 3900 gösterim 113 tıklama olmuş :D yani değerler ortalama :D

birde değeler arada artıp azalıyo mesela 4.90 dı 4.10 na düştü 4.72'ye çıktı arada geçersizleri temizliyor sanırım.

su BGB TO falan ne oluyor. Sizce admob iyi veriyormu tablo dan bisey anlamadim da. bide uygulamalarinizin google play linklerini paylasabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BGBG = bin gösterim başına gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxiDogi

quote:

ne ara 3900 gösterim 113 tıklama olmuş :D yani değerler ortalama :D

su BGB TO falan ne oluyor. Sizce admob iyi veriyormu tablo dan bisey anlamadim da. bide uygulamalarinizin google play linklerini paylasabilirmisiniz?

oyunlar simülasyon her hangi bi misyon yok öylesine geliştirmeye devam ediyorum. ancak çevremde en az ben kadar anlayan kimse olmadığı için tek başıma bu kadar oyunu geliştirmek zor oluyor kafamda bi kaç fikir var ama kodlama modelleme düzenleme build etme yayınlama gibi yüklerin altından tek başıma kalkamıyorum bende zamanla olması için google playe koydum hangisi revaçta olursa onun üzerinden geliştirmeye devam edeceğim :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.FlySimulator
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.TractorSimulator
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.CarSimulator
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.HS
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.TS
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.FS
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ouzhanuglu.CS

• Admob iyidir oyun için admob kullanır çoğu kişi kullancııyı rahatsız etmemesi filan , benim 7 günlük istatistikleri atayım sen karar ver
  • bin tık başına geliri yazmamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: guardmi16

Admob iyidir oyun için admob kullanır çoğu kişi kullancııyı rahatsız etmemesi filan , benim 7 günlük istatistikleri atayım sen karar ver

Hocam sizin uygulamalarınıza bakabilirmiyim?
  • quote:

Admob iyidir oyun için admob kullanır çoğu kişi kullancııyı rahatsız etmemesi filan , benim 7 günlük istatistikleri atayım sen karar ver

Hocam Admob ödemeyi adsense'ye mi yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Banka hesabım kayıtlı admob üzerinden ona yatırıyor adsende ile pek ilgilenmedim bilmiyorum
  • quote:

quote:

quote:

Banka hesabım kayıtlı admob üzerinden ona yatırıyor adsende ile pek ilgilenmedim bilmiyorum

Anladım hocam 18 yaş altı sıkıntı çıkartmazlar deme?
  • Arkadaşlar bende admob'a geçtim. Reklamlar işliyor. Şimdi bugün tahmini kazançlar 0.55 TL diyor. Uygulamaya gelince 18 gösterim , doluluk %80 , 0 tık. 0.00 TL yazıyor. Acaba sorun nedir ? Güncellenmemeiş olabilir mi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım hocam 18 yaş altı sıkıntı çıkartmazlar deme?

Hesaba kendin kayıt ol banka hesabını ailenin üstüne açarsın

• bende bi kaç bişey soracağım ben 3 reklamı 8 uygulamada da yayınlıyorum bunu teke düşüreyimmi yoksa her uygulama için bi reklam mı açayım?
    birde gösterim BGBG'si istek BGBG sinden 7 kuruş daha fazla istek tıklama mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.