Şimdi Ara

Eksperim OL Kampayamız Yoğun Istek Üzerine Tekrar Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
16
Favori
6.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eksperim OL firmamız sizin de Yaşadığınız bu mağduriyetleri ortadan kaldırmak için kurulmuştur

İlginize çok teşekkür ederiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bailey

hocam bravo gerçekten çok iyi düşünülmüş bir iş fikri. Vatandaşta güven yaratırsanız tekel olursunuz.

Güvenin adresi Eksperim OL tarafsız ve bağımsız bir firmadır.Özellikle müşteri değerlendirmeleri konusunda Facebook sayfamızı inceleyebilirisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

ancak fırsat araçlarını haber vermeyin

sonra kendisi alan oluyo

tabii bu site için değil ama adama gir bak araca diyoruz kötü diyp vazgeçiyo sahibi vs

hoop 3güne başka ilan

ben geçici ruhsat var elimde diyen sahibinden! araç gördüm...

mesela

bunun gibi şeylere önleminiz var mı reklam yapan arkadaş?

tamam ölücüler olarak 10lirayı bile düşürüyoruz ama

yahu millet 12saat madende çalışıyor 50lira için, sence şöyle bir bakmaya 65lira çok değil mi?

sanırım ömrüm bitecek ustalara tamircilere hakkımı helal edemeyecem

yakında motoru söker takar hale getirecekler insanı...

Eksperim OL Siz şehir dışından geldiğinizde araç olumsuz olursa zaman ve maddi kayıp gibi mağduriyetleri ortadan kaldırmak için kurulmuştur

Bugüne kadar bir çok müşterimizi kapora Dolandırıcılarından kurtarmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Güzel düşünülmüş bir sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: KaZAaRa

ön rapor 65tl ve full rapor istenirse üzerine 35 daha ekleyip 100tl mi yoksa 100 daha ekleyip 165tl mi?

Donanım haber Üyelerine ön rapor 65tl.Ön rapor sizin tarafınızdan olumlu olursa Detaylı ekspertiz ücreti ayrı oluyor

• Güzel bir sistem kurmuşsunuz. Lazım olursa kullanırım, çevremdekilere de haber veririm. Toplam en fazla 300 e bitiyor iş ve millet pahalı diyor. Aklım almıyor. Uaşadığım İstanbulda kendin ayağına gitsen ekspertize kendin götürsen daha masraflı olur ki başka şehirleri katmıyorum bile. Tebrikler hayırlı kazançlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eksperim OL

quote:

sonra kendisi alan oluyo

tabii bu site için değil ama adama gir bak araca diyoruz kötü diyp vazgeçiyo sahibi vs

hoop 3güne başka ilan

mesela

yahu millet 12saat madende çalışıyor 50lira için, sence şöyle bir bakmaya 65lira çok değil mi?

Eksperim OL Siz şehir dışından geldiğinizde araç olumsuz olursa zaman ve maddi kayıp gibi mağduriyetleri ortadan kaldırmak için kurulmuştur

ama bu bir yanıt değil ki

misal ben piyasadan 20düşüğe araç buldum

eksper baktı dedi bu araç kaçmaz ben alayım

bana da kötü bu araç alınmaz dedi kendi aldı

beni bu tip durumdan koruyacak birşeyin var mı?

biz aracı akraba aracılığı ile sanayiye götürdük

usta aracı beğenmiş bize kötü dedi kendi aldı sonra 10.000 fazlaya ilan açtı

bilen bi arkadaşa hacı araca baksana gidip dedik, yanında gelen çocuk ben alayım güzelmiş dedi bişey diyemedik

galericiler malum, millete de 45 değil 48 vereyim bana sat desen satıyo

sistem kağıt üzerinde güzel, normalde nasıl onu merak ediyorum...

• quote:

quote:

quote:

sonra kendisi alan oluyo

hoop 3güne başka ilan

mesela

ama bu bir yanıt değil ki

misal ben piyasadan 20düşüğe araç buldum

eksper baktı dedi bu araç kaçmaz ben alayım

bana da kötü bu araç alınmaz dedi kendi aldı

beni bu tip durumdan koruyacak birşeyin var mı?

biz aracı akraba aracılığı ile sanayiye götürdük

usta aracı beğenmiş bize kötü dedi kendi aldı sonra 10.000 fazlaya ilan açtı

bilen bi arkadaşa hacı araca baksana gidip dedik, yanında gelen çocuk ben alayım güzelmiş dedi bişey diyemedik

galericiler malum, millete de 45 değil 48 vereyim bana sat desen satıyo

sistem kağıt üzerinde güzel, normalde nasıl onu merak ediyorum...

Evet Türkiye gibi bir ülkede bu dedikleriniz yaşanmış ve yaşanmakta olan şeyler,

dürüstlük, güvenilirlik vb. hepsi ölmüş durumda güzel ülkemizde, herkes birbirini nasıl dolandırırım derdinde ne yazık ki...

@Eksperim OL, firma olarak bu gibi bir durum olursa ne yapacaksınız bende merak ettim?

@Eksperim OL

• Ön kontrol işlemi yaklaşık kaç dkk sürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön kontrolde çok bir şey yok ama. Boya değişen bile söylemiyorsunuz anladığım kadarıyla.

• ön kontrol de nelere bakılıyor
  • Dün konuya yazmıştım. Bugün firmayla iletişime geçip hizmeti satın aldım. Harika düşünülmüş bir sistem. Firma şehir dışı diyerek pazarlama yapıyor ama, ben kendi şehrimin ilçesi için kullandım bu hizmeti. İlçe 130 km merkeze. Merkez olmadığı için 50 lirada incelemeye giden ekibin yakıt parasını ödedim. Toplam 115 liraya geldi. Bence gayet makul bir ücret. Çünkü kendim gidip bakmam da benim için bir maliyet oluşturacaktı. Maliyetinden ziyade bu işin zaman ayırma kısmı benim için daha büyük sorundu.

Firmayı arayınca telefona çıkan ve süreci yöneten Caner bey çok ilgiliydi. Whatsappla ve arayarak devamlı bilgilendirme yaptı. Whatsappta grub oluşturup incelemeye giden arkadaşıda ekledi. İnceleme yapan arkadaş araçta göze çarpan detayları söyledi ve detaylı çekim yaparak tam 103 foto paylaştı. İşlemi sonlandırdık. Çok memnun kaldım. Olumsuzluk olarak şunu söyleyebilirim. Aracı incelemeye giden arkadaşların boya ölçeri vardı. Caner bey bunun benim şansım olduğunu söyledi. Boya ölçer işimizi fazlasıyla çözdü. Ama bence bu alet benim şansımdan ziyade incelemeye giden her ekipte olması gereken bir donanım olmalı. Sonuçta önce boyasına bakıyoruz. Kritik noktalarda boya varsa ilgileniyoruz veya satın almaktan vazgeçiyoruz. Firmanı zamanla alt yapısını genişletmesini ve eksikliklerini kısa sürede gidermesini canı gönülden temenni ediyorum.

Bu firma ve hizmetle ilgili yorumumdu. Aracın sonucunu merak edenler içinde bir açıklama yapayım:

Satıcı arkadaş sağ ön ve arka kapıda boya olduğunu söylemişti. İncelemeye giden arkadaşlar ön kaputunda boyalı olduğunu tespit edince, tamam daha fazla bakmayın, rapor vs hazırlamanıza gerek yok dedim. Satıcıyı arayıp, gel bak ekspertize götür, söylediklerimin haricinde birşey çıkarsa ekspertiz ücretini öderim demiştin, Arkadaşlara 115 lira ödedim. Onu öde lütfen dedim. Bu arkadaşlar akraban değilmiydi dedi. Ben arkadaşlar gelip bakacak demiştim, akrabam sanmış. Dedim yok onlar firma çalışanı. Tamam dedi, özür diledi. Bilmiyordum kaputta boya olduğunu. Arkadaştan almıştım, ekspertiz bile yaptırmadan almıştım, hata yapmışım dedi. Ama satıcıya inanıyorum, çünkü giden ekip kaputtaki boyayı bulunca inanmamış, ekibide yanına alıp aracı sanayideki arkadaşına götürüp baktırmış. Arkadaşı boyayı doğrulamış. İnceleme ekibi parayı alıp bana havale etti hiç onları ilgilendiren bir durum olmamasına rağmen.

Sonuç olarak; kendim gitseydim boş yere zamanım gidecekti, birde işten izin alacaktım vsvs. Benim için çok avantajlı bir durum oldu.

Araç aramaya devam yarın firmayı tekrar kullanacağım. Konyadan bir araç baktıracağım. İnşaAllah yarınki ekibinde boya ölçeri vardır. Çünkü bugünkü ekibin boya ölçeri olmasaydı, boş yere ekspertize sokcaktık arabayı. Önce boyaya baktıralım, araç bize söylenen gibiyse sonra ekspertize soktururz sıkıntı yok :)

Yarın ki hizmet içinde gelip yorum yaparım nasip olursa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Güzel bir sistem kurmuşsunuz. Lazım olursa kullanırım, çevremdekilere de haber veririm. Toplam en fazla 300 e bitiyor iş ve millet pahalı diyor. Aklım almıyor. Uaşadığım İstanbulda kendin ayağına gitsen ekspertize kendin götürsen daha masraflı olur ki başka şehirleri katmıyorum bile. Tebrikler hayırlı kazançlar.

Şehir dışında bir iş işiniz olursa bizi arayın her zaman yardımcı oluruz

ilginize çok teşekkür ederiz
  • Türkiye’de İlk ve Tek Mobil Ekspertiz Sistemi Eksperim OL Bütün Olumsuzlukları ve Sorunları Ortadan Kaldırmak İçin Özel Olarak Tasarlandı ve Kuruldu

Örneğin siz bir araç bulduğunuz ve eksper hizmeti almak istiyorsunuz. Araca yönlendirdiğimiz bütün eksperlerimiz hepsi özel seçilmiş tarafsız ve bağımsız, özellikle araç konusunda uzman kişilerdir. Eksperimiz önce aracı kendi inceliyor sonra size 100 yakın aracın olumlu ve olumsuz bütün yerleri fotoğrafını ve videosunu çekiyor.Bu fotoğraf ve videoları siz ve aynı zamanda merkez ofisimizde koordinatör arkadaşlarımızda inceliyor. Böylelikle aracı kendinizde sanki yanındaymış gibi görmüş oluyorsunuz. Sonra koordinatörümüz sizi arıyor. Koordinatörümüz, eksperimiz ve siz 3’lü bir konferans görüşmesi ile eksperimiz aracın ön raporunu sunum yapıyor. Sunum sonrasında koordinatörümüz ve siz araç başında bulunan eksperimize aklınıza takılan bütün soruları soruyorsunuz.

Ön rapor sizin tarafınızdan olumlu olursa test merkezinde detaylı ekspertiz yaptırıyoruz. Orda da bütün testlere tabi tutarak aracın tam raporlarını hazırlatıyoruz. Aklınızda ki bütün soru işaretleri kalkması için ekpsertiz bitince son kontrol ekspertiz ustamız telefonda size ve koordinatörümüze tüm raporların sunumunu yapıyor.Sunum bitince siz ve koordinatörümüz yine aklında ki veya şüphelendiği noktaları ekspertiz ustamıza soruyor ve aklınızda ki bütün soru işaretleri kalkmış oluyor.Test merkezinde çıkan tam raporlarıda hemen size gönderiyoruz
    Size kötü deyip fırsat aracını kaçırmayım kendim alayım bu tip art niyetli olayları maalesef sanayide çalışan ustalarımız yapar.Bizim eksperlerimiz hepsi özenle seçilmiş tarafsız ve bağımsız kişilerden oluşmaktadır.Sanayide veya al sat işi ile uğraşan kişiler zaten eksperimiz olamaz. Bu tip olaylara kesinlikle mahal vermeyiz.

Ön kontrol işlemi aracın durumuna göre 20dk – 30dk arası değişmektedir

Ön İncelememiz aracı yerinde genel ve detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu işlemler sırasıyla

Aracın genel kaporta bölümü incelenmesi, Aracın genel iç bölümü incelenmesi, Aracın motor kontrolünün yapılması, Araç ile test sürüşü yapılması, Aracın ayrıntılı fotoğraf ve videosunu çekerek ön incelememizi tamamlamış oluyoruz

Dışarda araç başında maalesef ki detaylı ekspertiz yapılmaz. Detaylı ekspertiz sadece güvenilir bir bayinin test merkezinde bütün testlere tabii tutularak gerçekleştirilmelidir.

Ön incelemeyi şu şekilde düşünebilirsiniz. Araç şehir dışında olduğundan siz yerinize uzman bir arkadaş gidiyor sizin yerinize bakılması gereken bütün bölümlere bakarak size aracı detaylı bir şekilde anlatıyor. Bizlerde ilk önce gidip ne yapıyoruz aracı bir yerinde inceliyoruz aracı beğenirsek detaylı ekspertizini yaptırıyoruz. Âmâ araçla aynı şehirde değilsek sizi yerinize uzman eksperlerimiz aracı yerinde incelmesini yapıyor.

Boya ve değişenine test merkezinde bakılıyor. Çünkü önemli olan boya cihazını tutup çıkan değere göre yorum yapmakla her zaman boya ve değişen hakkında gerçek bilgi veremezsiniz.Önemli olan Gerçek bir kaporta ustasının aracın kaportasını inceleyerek ve boya cihazından çıkan mikron değerine göre değerlendirme yapması ile anlaşılır.Bu sadece güvenilir bir test merkezinde gerçekleşir.

İlgi gösterdiğiniz için herkese teşekkür ederiz

• exponent kullanıcısına yanıt
    Güvenin Adresi Eksperim OL Tercih Ettiğiniz ve Değerlendirme Yaptığınız İçin Çok Teşekkür Ederiz
  • Sistem güzelmiş, mesajım bulunsun...
  • Eksperim OL kullanıcısına yanıt
    anlaşılmıştır hocam

sistem güzel, ihtiyaç da var böyle birşeye

güzel bi girişim

• quote:

Türkiye’de İlk ve Tek Mobil Ekspertiz Sistemi Eksperim OL Bütün Olumsuzlukları ve Sorunları Ortadan Kaldırmak İçin Özel Olarak Tasarlandı ve Kuruldu

Örneğin siz bir araç bulduğunuz ve eksper hizmeti almak istiyorsunuz. Araca yönlendirdiğimiz bütün eksperlerimiz hepsi özel seçilmiş tarafsız ve bağımsız, özellikle araç konusunda uzman kişilerdir. Eksperimiz önce aracı kendi inceliyor sonra size 100 yakın aracın olumlu ve olumsuz bütün yerleri fotoğrafını ve videosunu çekiyor.Bu fotoğraf ve videoları siz ve aynı zamanda merkez ofisimizde koordinatör arkadaşlarımızda inceliyor. Böylelikle aracı kendinizde sanki yanındaymış gibi görmüş oluyorsunuz. Sonra koordinatörümüz sizi arıyor. Koordinatörümüz, eksperimiz ve siz 3’lü bir konferans görüşmesi ile eksperimiz aracın ön raporunu sunum yapıyor. Sunum sonrasında koordinatörümüz ve siz araç başında bulunan eksperimize aklınıza takılan bütün soruları soruyorsunuz.

Ön rapor sizin tarafınızdan olumlu olursa test merkezinde detaylı ekspertiz yaptırıyoruz. Orda da bütün testlere tabi tutarak aracın tam raporlarını hazırlatıyoruz. Aklınızda ki bütün soru işaretleri kalkması için ekpsertiz bitince son kontrol ekspertiz ustamız telefonda size ve koordinatörümüze tüm raporların sunumunu yapıyor.Sunum bitince siz ve koordinatörümüz yine aklında ki veya şüphelendiği noktaları ekspertiz ustamıza soruyor ve aklınızda ki bütün soru işaretleri kalkmış oluyor.Test merkezinde çıkan tam raporlarıda hemen size gönderiyoruz
    Size kötü deyip fırsat aracını kaçırmayım kendim alayım bu tip art niyetli olayları maalesef sanayide çalışan ustalarımız yapar.Bizim eksperlerimiz hepsi özenle seçilmiş tarafsız ve bağımsız kişilerden oluşmaktadır.Sanayide veya al sat işi ile uğraşan kişiler zaten eksperimiz olamaz. Bu tip olaylara kesinlikle mahal vermeyiz.

Ön kontrol işlemi aracın durumuna göre 20dk – 30dk arası değişmektedir

Ön İncelememiz aracı yerinde genel ve detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu işlemler sırasıyla

Aracın genel kaporta bölümü incelenmesi, Aracın genel iç bölümü incelenmesi, Aracın motor kontrolünün yapılması, Araç ile test sürüşü yapılması, Aracın ayrıntılı fotoğraf ve videosunu çekerek ön incelememizi tamamlamış oluyoruz

Dışarda araç başında maalesef ki detaylı ekspertiz yapılmaz. Detaylı ekspertiz sadece güvenilir bir bayinin test merkezinde bütün testlere tabii tutularak gerçekleştirilmelidir.

Ön incelemeyi şu şekilde düşünebilirsiniz. Araç şehir dışında olduğundan siz yerinize uzman bir arkadaş gidiyor sizin yerinize bakılması gereken bütün bölümlere bakarak size aracı detaylı bir şekilde anlatıyor. Bizlerde ilk önce gidip ne yapıyoruz aracı bir yerinde inceliyoruz aracı beğenirsek detaylı ekspertizini yaptırıyoruz. Âmâ araçla aynı şehirde değilsek sizi yerinize uzman eksperlerimiz aracı yerinde incelmesini yapıyor.

Boya ve değişenine test merkezinde bakılıyor. Çünkü önemli olan boya cihazını tutup çıkan değere göre yorum yapmakla her zaman boya ve değişen hakkında gerçek bilgi veremezsiniz.Önemli olan Gerçek bir kaporta ustasının aracın kaportasını inceleyerek ve boya cihazından çıkan mikron değerine göre değerlendirme yapması ile anlaşılır.Bu sadece güvenilir bir test merkezinde gerçekleşir.

İlgi gösterdiğiniz için herkese teşekkür ederiz

Boya ve değişen için en azından ön bilgi verilse iyi olur. Buralarda boya olabilir ama net olarak detaylı eksperde belli olur diye.

Sistem güzel ama.

• Güzel konu, daha çok kullanan arkadaş olur ve yorum yaparlarsa ilaç gibi gelir.

• Şahane hizmet patlamaz inşallah, yerimizi ayıralım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.