Şimdi Ara

Mobil operatörlerin çaktırmadan paketleri 28 gün yapması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
3
Favori
15.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
508 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Muhtemelen, ulan her şeye zam geliyor. Bizim neyimiz eksik demiş olabilirler
    Maaslarimiz hep ayni ama bizim her seyimiz eksik. Reis sagolsun....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç zamandır var bu

• Bunu daha yeni fark etmiş. Gündem yapmalıyız diyor :D

• Hizmet konusunda hiç bir şey yapmadan fiyat ve uygulama konusunda Avrupalı operatörlerden kopya çekiyorlar.

• O zaman toplanıp çal cell diye yeni operatör kurup biz çalalım 😂

• Bu durum neredeyse yılbaşından beri var + paket ücretlerine de zam yapıldı. Bu sebeple inatla beni faturalı hatta taşımak istemelerine rağmen geçmiyorum. Zaten pandemi var evdeyim sürekli wifi den takılıyorum. Aylık paket falan da yapmıyorum. Herkes protesto etmeyi bilse zaten bu halde olmayız. Birazdan birisi gelir alıntılar " ne protestosu yeaaa senin benim gibi üş beş kişi yapsa ne değişcek" diye.. Bunlara 1 tl bile az kazandırırsam benim vicdanım rahat olur.

• Destek verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para yetmiyor tabiki

• Netscout N kullanıcısına yanıt
    10 gündür internetin kesik peki şikayetye bulundun mu? Şikayette bulunduğuna dair kanıtın varsa 10 gün içinde çözme gibi bir zorunlulukları var. Bu süreyi geçerlerse thh ya da btk'ya başvurarak cayma bedelinden kurtulmayı deneyebilirsin. Çünkü cayma bedeli sözleşmeden dönmemen için var ama arıza durumu çözülemiyorsa sözleşmeyi feshetme hakkın doğar. Detaylı olarak bilmiyorum ama araştırırsan işine yarayacak bir şey bulacağından eminim.

• Benim bir önceki paketim 4 haftalıktı. Çok sıkıntı çektim. Otomatik ödeme olmuyor. 2 - 3 gün hatsız kalıyorum, kimseyi arayamıyorum.

cazip olmasına rağmen Sırf bu yüzden değiştirdim.

• Aylardır böyle ki.

• Superonline'da aynı şekilde sabip ip iptal etmek istedim ayın 28'de son dediler o zaman kadar bekleyin dediler ben şimdi istiyorum dedim sanırım şubat ayından dolayı kayıp yaşamamak için böyler birşey yapıyorlar

• reguse kullanıcısına yanıt

"Biz hiç ses çıkartmadan alıştık ve şu an uyuyoruz. Sana günaydın, biz uyumaya devam edeceğiz."

Çaresizliği öğrenmeyelim, olmaz böyle. İsterse seneler önce bunu yapmış olsunlar; bu GSM firması denen, hizmetten çok laf cambazlığı yapan firmaların yaptıklarını dile getirmek elzemdir.

• Asgari yükleme miktarını yükseltmek faizsiz finans teminine giriyor. BDDK ya şikayet edelim.
    Edevlet üzerinden BTK ya da şikayet edebilirsiniz. Ben bu şekilde kampüse yakın yere baz istasyonu kurdurmuştum.

• Bravo 😤

• Eba çöktüğünde internet alt yapısını hızlı bir şekilde düzelteceğiz demişlerdi. Para lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riven Mı

Bunu daha yeni fark etmiş. Gündem yapmalıyız diyor :D

Aynen ya, nerdeyse yıl oldu bu uygulama çıkalı,
    burdaki elemanlar mağaradan yeni çıkmış sanırım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.