Şimdi Ara

MOBİL OPERATÖRLERE KAFA TUTMAK MÜMKÜN MÜ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
5
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam elinize yüreğinize sağlık bu konuyu esgeçmeyin değerli bilgilerizden faydalanacak insanlar bu konuya ara sıra girip çıksa bile onlar için çok şeyin değişeceği aşikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çok güzel bir konu olmuş emeğinize sağlık.
    İşim gereği çalışacağım yerde sadece turkcell çekiyormuş. O yüzden Turkcell e geçmem gerekiyor. Aylık ort 500 dk, 1500 sms yüksek gb içeren bir paket oluşturmam gerekiyor turkcell den. Şuan avea kullanıyorum geçiş yapacağım. Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trroadrunner T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. İnşallah hep beraber tecrübelerimizi paylaşıp makul fiyatlara iletişim ihtiyaçlarımızı karşılarız. Arkadaşların da tecrübelerini forum yararına daha çok anlatmaları dileğiyle :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Hocam çok güzel bir konu olmuş emeğinize sağlık.
    İşim gereği çalışacağım yerde sadece turkcell çekiyormuş. O yüzden Turkcell e geçmem gerekiyor. Aylık ort 500 dk, 1500 sms yüksek gb içeren bir paket oluşturmam gerekiyor turkcell den. Şuan avea kullanıyorum geçiş yapacağım. Teşekkür ederim

Hocam, Turkcell olunca ve hele ki yüksek kota gerekince çok alternatif yok. İnterneti bol 500 kampanyası çerçevesinde HY 500 dk HY 1000 sms 4 gb net yıllık abonelik ile 49 TL. (1000 dk versiyonu ise 59 TL) Ya da Turkcell faturasıza geçip üzerine yeni bir data faturalı hat alırsanız iyi bir kombo yapabilirsiniz. Hattınızı faturasız Süper Olay Paketine taşıyıp HY 400 dk HY 1000 sms 1 gb net 20 TL. (2gb versiyonu olursa 23 TL) Üzerine yeni faturalı data hattı alıp Kontratlı Bilgisayardan/Tabletten İnternet Paketlerinden 6 gb neti 29.90 TL ye alabilirsiniz. İyice düşünün ve kararınızı verin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 19 Eylül 2015; 22:36:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: day1972

quote:

Hocam, Turkcell olunca ve hele ki yüksek kota gerekince çok alternatif yok. İnterneti bol 500 kampanyası çerçevesinde HY 500 dk HY 1000 sms 4 gb net yıllık abonelik ile 49 TL. (1000 dk versiyonu ise 59 TL) Ya da Turkcell faturasıza geçip üzerine yeni bir data faturalı hat alırsanız iyi bir kombo yapabilirsiniz. Hattınızı faturasız Süper Olay Paketine taşıyıp HY 400 dk HY 1000 sms 1 gb net 20 TL. (2gb versiyonu olursa 23 TL) Üzerine yeni faturalı data hattı alıp Kontratlı Bilgisayardan/Tabletten İnternet Paketlerinden 6 gb neti 29.90 TL ye alabilirsiniz. İyice düşünün ve kararınızı verin :)

Teşekkür ederim hocam. Data hattı dediğiniz wınn cihazı ile kullanılan internetten bahsediyorsunuz sanırım dimi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: day1972

quote:

Teşekkür ederim hocam. Data hattı dediğiniz wınn cihazı ile kullanılan internetten bahsediyorsunuz sanırım dimi?

Data hattı sese kapalı nete ve sms ye açık hat demektir. Eskiden vınn/jet/modem cihazlarla kullanılıyordu ama sim girişli (3 gli) tabletiniz veya çift hatlı telefonunuz varsa ona takıp rahatça kullanabilirsiniz. Ya da data hattını ucuz yollu 2. el bir telefona takarak da internet paylaşımı yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 20 Eylül 2015; 0:13:23 >

• 1 Nisan 2016 günü başlayacak olan 4.5 G kullanımıyla birlikte daha müşteri odaklı, hızlı, kaliteli ve ekonomik tarifeler görmek ümidiyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day1972 -- 1 Şubat 2016; 16:00:25 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Aklıma takılan 4G gelince mevcut taahhüt vermiş olan kullanıcılar ne olacak taahhüt sonuna kadar 3G ye mecbur kalıcak değilmi 4G istiyosan ek paket al diyecekler ekstra ücretler vs. vs. yine.
    4G paketlerinde internet çok yüksek kotalı olmalı bide hala 100 mb internet tanşma paketleri gibi saçmalıkarda varken operatörlerimizde..
    bu yüzden uzun zamandır bende istediğim gibi bir tarife bulamıyorum bu bahsettiğim 4G olayı yüzünden taahhüt vermeyede elim varmıyor ne yapayım sizce.
    Ve Türkiyede çok pahalı bir hizmet alıyoruz vergiler vs. buna katkısı vardır illaki ama örnek vodafone İngiltere sitesine girin bakın 24 ay kalma sözüne cihazlar bedava tarifeleri ilk gördüğümde cidden kötü hissetmiştim kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatukoy

Merhaba arkadaşlar,
    Aklıma takılan 4G gelince mevcut taahhüt vermiş olan kullanıcılar ne olacak taahhüt sonuna kadar 3G ye mecbur kalıcak değilmi 4G istiyosan ek paket al diyecekler ekstra ücretler vs. vs. yine.
    4G paketlerinde internet çok yüksek kotalı olmalı bide hala 100 mb internet tanşma paketleri gibi saçmalıkarda varken operatörlerimizde..
    bu yüzden uzun zamandır bende istediğim gibi bir tarife bulamıyorum bu bahsettiğim 4G olayı yüzünden taahhüt vermeyede elim varmıyor ne yapayım sizce.
    Ve Türkiyede çok pahalı bir hizmet alıyoruz vergiler vs. buna katkısı vardır illaki ama örnek vodafone İngiltere sitesine girin bakın 24 ay kalma sözüne cihazlar bedava tarifeleri ilk gördüğümde cidden kötü hissetmiştim kendimi.

Böyle bir şey olmayacak. Operatör sana o bölgede hangisi ile net sunuyorsa onu alırsın yani bölgede 4g varsa sen onu kullanacaksın.

Diğer dediğin şeyleri bekleyip göreceğiz.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Yani şuan benim mevcut 3G kullanım paketim kotam komple 4G dede geçerli olacak diyorsunuz dimi şuan nasıl 2G ile 3G arası fark etmiyorsa. Doğru aslında benim kafamda bi farklı olacak 4G paketi gibi geldi nedense.
    Diğer olaylarıda aynen zamanla inşallah operatörlerin fiyatlarını iyileştirmeleri umuduyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatukoy

Yani şuan benim mevcut 3G kullanım paketim kotam komple 4G dede geçerli olacak diyorsunuz dimi şuan nasıl 2G ile 3G arası fark etmiyorsa. Doğru aslında benim kafamda bi farklı olacak 4G paketi gibi geldi nedense.
    Diğer olaylarıda aynen zamanla inşallah operatörlerin fiyatlarını iyileştirmeleri umuduyla.

Öyle bir izlenimi 3g ye geçerken de bıraktılar.
    Ama bu ülkede her şey yalan dolan.
    Adam 4g nin aşırı bir reklamını yaptığı için sanki ikisini ayrı ayrı satacakmış gibi geliyor.

Adam gibi bir bilgi alamazsın kimseden. Anca saçma sapan yalan reklamlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.