Şimdi Ara

Mobil Mmorpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok oyun denedim bunun gibisini görmedim. Genel mmorpgler full pve ye dayalı fakat bu oyunda pvp pve çok güzel bir sistemde çalışıyor.

İşin güzel yanı tüm platformlarda aynı hesabınızla oynayabiliyorsunuz.

İnceleme

pubg modu

PvP arena

PvP

iOs indirme linki

Android indirme linki

Pc indirme linki (fb gameroom)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brobiy -- 10 Kasım 2017; 16:54:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arena pvp videosu. Türk oyuncuları beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: brobiy

Arena pvp videosu. Türk oyuncuları beklerim

Paladin ve Warrior arasında kaldım. Hangisi daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedShade -- 6 Kasım 2017; 20:39:14 >
  • RedShade kullanıcısına yanıt
    Paladin yeni çıktı. Her türlü şekle giriyor. Tank, savaşçı ve silence skilleri var. Warrior ise defans hp ağırlıklı. Seçimi sen yap.

• Bir gem bugı yüzünden oyunun içine eden bir publisher takımına sahip. Tüm oyuncular gemlerini kaybedince hediye olarak rastgele gem dağıttılar, millet sparkling diamond denilen son seviye (5-6 ay uğraşırsın 1 tanesi için) gemlerden bol bol aldı. Kimisi hiç alamadı kimisi aldı, bu ara oyunun %50 si zaten oyunu bıraktı. Daha da toplarlanabileceğini sanmıyorum, kaliteli oyun çöp publisher. Yavaş yavaş pay to wine kayıyor, normalde baya f2p friendly oyundu, tonlarca oyunu kaybettikleri için yavaştan pay to win'e çekip en azından biraz para kıralım kafasındalar. Geçmiş olsun, yıllarca beklediğim 7 aydır oynadıgım oyundu çöp oldu, bıraktım. Oynayanlara sabır diliyorum
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Oyunun son durumu gördün mü.

• brobiy kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce bıraktım, yani evet gördüm. Public discordda hala duruyorum gelişmeleri görüyorum. İyice pay to wine kayıyor oyun zaten.

Black desert online mobile çıktığı zaman ortada hiç bi mmorpg kalmıyacak mobilde zaten. BDO götürür piyasayı ^^
    Bdo da lineage gibi 2g değil mi

• brobiy kullanıcısına yanıt
    Adam gibi bir gameplay trailerı yok oyunun. Videolardan öyle görünüyor ama ben lineage2 gibi basit bir kameraya sahip olduğunu düşünmüyorum. İlla ki açı ayarlama vardır, ki lineage 2 kadar dandik bir oyun daha görmedim hayatımda. O kadar dandik ve pay to win oyun ki tonlarca insan onu oynuyorsa BDO yu düşün
    Şu bir gerçek ki mmorpg lerin arasında şuan en iyisi crusaders

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.