Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
8
Favori
22.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini ya da mobil sürümde ben hiç giriş yapamıyorum. Rumuzumu şifremi girip entırlıyorum, yine giriş yapılmamış şekilde yenileniyor anasayfaya düşüyor. Yorum gireceksem bilgisayarla bağlanmam gerekiyor bu yüzden. Android sürümüm eski olduğundan olabilir zira chrome kullanıyorum sürüm denetimi de yapmıyorum.

PlayStore'dan uygulamanızı indirdim ama o da hem çok kasıyor, hem de kullanımı pek hoş değil. Sorunları şimdi anlatamayacağım baya çok var. Orada da yorum yazmıştım. Bunun dışında bi sıkıntı yok.

Şu aralar internet paketim bittiği için telefondan girmiyorum zaten. Ana tarayıcı üzerinden giriş yapamamanın nedenini bileydim iyiydi...
  • Mobil uygulamada anketler yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LawLove kullanıcısına yanıt
    Hâlâ yok

• eytedpasa kullanıcısına yanıt
    Bende düzeldi hocam.Ama başka sorun çıktı

• yorumlar artılanmıyor düzelt onu
  • Androidde donanimhaber appini kullanıyorum. Resimlere basınca yüklenmiyor hata oluştu diyor. Telefon note8. Çözümü nedir?

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Yayınlanmadı
    Bildirimler artık gözükmüyor. Profile gidip standart sürümden ancak bakılıyor
    Like tuşu bozuk
    Resimler basılamıyor
    Konsollarda hiç stabil çalışmıyor, Edge'i Xbox'ta çöktürüyor. Xboxta girdikten ancak 10 saniye sonra işlem yapabiliyorsunuz.
    Cevaplaya bastığınızda tüm her şey uzun dar bir yerde toplanmış oluyor
    ...
    ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Likelar düzeldi bildirimler bozuk hâlen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

.
    Bu soruya çok kez cevap yazdım hocam sizin sorunuz arada kaynadıysa kusura bakmayın. Aktiviteler kısmında 200 adet veri tutuluyor. O yüzden gözükmüyor. Bunların hepsinin görülmesi için farklı bir kaç yol mevcut. Gündemimizde var bunları görünüz hale getireceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empirewashere

ios uygulamasında bildirim sürekli buga giriyor . Tıklıyorum mesaj yazıtorum vs kalıyor . Tümü okundu say gibi bir şey var ona bassam dahi geçmiyor bazen .

Bir konuda aşşağı indiğimde daha var mı diye aşlağı bir daha kaydırıyorum ve konudaki yorumlar sanki farklı yorummuş gibi aşşağıda aynen oluyor

Mesaj atarken özellikle sunucuyla bağlantı başarısız hatsı alıyorum
    iOS uygulamasına yakında yeni bir güncelleme gelecek hocam. Birçok iyileştirme yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

tam sürümde sadece bende olan sorun nedir anlamadım gitti :) (başka kimseden duymadığıma göre)

ister alıntı ,ister başka türlü olsun hangi konuya mesaj yazarsam yazayım ,yazıp gönderdikten sonra yazdığım mesaja gitmiyor ya ilk sayfaya gidiyor yada sayfa başına gidiyor

acaba blok programı nedeniyle mi oluyor diye az önce komple kapatıp denedim bir şey fark etmedi
    Bu ayarlara yenisi eklendi ve artık hepsi çalışıyor. Herhangi bir mesaj göndermek istediğinizde textboxın altındaki seçeneklerden seçebilirsiniz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6lue

TYT/AYT bölümündeki konular ne kadar ''öne çıkar'' oyu alırsa alsın anasayfada gözükmüyor. Bazen çok önemli konular oluyor, sesimizi duyurmak istiyoruz ama anasayfaya çıkmadığı için kimse konulardan haberdar olamıyor. Tamam biliyorum geçen sene sınav döneminde TYT/AYT bölümü anasayfayı çok doldurduğu için o özelliği kapattınız ama sınav döneminin dışında bence o özellik geri gelmeli. Sadece yoğun dönemlerde kapatılabilir. Mesela tercih zamanı, sınav açıklandığı zaman, sınav günü vs.
    Bazen çok yoğun dönemlerde bu kısım filtrelenebiliyor. Şuan böyle bir durum var mı, yoksa bir hata mı var bunu doğrulayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Ben sadece tam sürüm kullanıyorum PC başında kullanıyorum forumu. Tam sürümde bildiğim bir sıkıntı yok.

Cep telefonunda ise DH nin uygulamasını kullanıyorum sadece. O uygulama da ise bazen elim bir yere çarptığında uygulama hata verip kapanıyor ama tam olarak kapanmaya sebep olan şeyi bulamadım henüz.

Herhangi bir kelime kopyala işlemi için secili hale gelmiş oluyor ve donup bir kaç saniye sonra uygulama hata verip kapanıyor.
    iOS mu android mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nYselmech

Mobil surumde(chrome, android) populerleri daha fazla gostere tiklayinca sayfanin tepesine atiyor, yorumlar begenilmiyor, favori konulardaki bildirim rozeti gitmiyor.
    Bu sorun düzeltildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıp adayı

bildirimler gelmiyor hocam
    Hangi sürümde hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Resim gitmiyor . Resim açılmıyor sık sık. Bu sorunu bu sene en çok Soru çözüm bölümünde yaşadık ve çok sıkıntı oldu.
    tarayıcı versiyonlarındaki bu sorunu uzun bir süre önce çözdük, android app'de de geçtiğimiz günlerde halledildi. Tekrar rastlarsanız mesaj linki ile birlikte bana ulaşırsanız tekrar kontrol ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

mobilde popüler konularda daha fazla göster butonu çalışmıyor, sayfanın tepesine atıyor. kullanılan cihaz iphone se, tarayıcı chrome, safari. aynı tepki oluyor yaklaşık 1 haftadır.
    Düzeltildi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainQwerty

Bazen resimler açılmıyor
    Anket gözükmüyor
    Anketler geçtiğimiz güncellemede düzeltildi. Resim sorunu da geçtiğimiz gün düzeltildi. Son versiyonu kontrol edip bana dönüş yapabilirseniz güzel olur.
    Hocam devamlı öyle. Düzeltirseniz iyi olur.
    tam sürümde hocam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.