Şimdi Ara

MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU] (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
17
Favori
33.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone dan kacarak uzaklastim bende ozellikle bimcell tarifelerinden sonra cok iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul/Bağcılar (yakınımın 11 pro max cihazıyla hız testi yaptım) MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU] MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU]

• ckm kullanıcısına yanıt

@ckm Bilmişsiniz. MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU] 

@White Devil Geçmiş olsun hocam.

• phasan P kullanıcısına yanıt

Merhaba. Katkınız için teşekkür ediyorum. MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU] 

• Lexco kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Katkınız için teşekkür ediyorum. MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU] 

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    rica ederim
    Rica ederim hocam ne demek
  • En pahalı güzel telefonlarda sağlam hızlar çıkıyor. Teknolojinin kahpeliği, kötü telefonun varsa internet hızın düşük çıkar. Sağlam telefonun varsa sağlam hız çıkar.

• Her cihazın bir kapasitesi var hocam, normal değil mi farklılıklar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Evet hocam ama diyelim bugün iPhone 13 ürettiler. Ve maximum 5G'de 2 Gbps hız destekleyen bir telefon oldu diyelim iPhone 13. Neden 10 Gbps yapmıyorlar?

5G maximum 10 Gbps destekliyor. Nedeni ise millete yeni telefon aldırmak, düzen böyle.

• Amaçlarına ulaştılar bende bu yüzden telefonumu değiştireceğim. Sırf 4G hızı yüzünden ve telefonda yavaşlık olduğu için.

Birde hocam telefondan band sabitleme yapılıyor mu?

Telefonum şuan Turkcellde ve 800 bandında.

• Telefonum 800 mhz bandına öncelik veriyor sanırsam. Vodafoneda da 800'dü. BIMcellde de.

• Hocam ihtiyaçlar ve bütçe meselesi açıkçası. 10bin tl ye de telefon var bin tl ye de var. Herkes ihtiyacına göre alıyor yani.

• Doğrudur hiç bilmiyorum hocam.

• Samsung için bant sabitleme vardı ama diğer markaları bilmiyorum hocam.

• Benimki samsung nasıl sabitleniyor?

• Google dan araştırın hocam ben de tam bilmiyorum doğrusu, yanlış yönlendirmek istemem.

• Play storedan netmonster indir, üç noktaya tıkla, samsung network settings bölümü var oraya gir.

• Netmonster ile oluyor 1. Mesaja bakabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/netmonster-2-14-7-ile-5g-4g-3g-2g-band-secme-modu-acildi--146473796

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlatıyorum kusura bakmayın, gece parkta otururken atayım dedim. Parkta yaptığım test, açık alanda bile 4 diş veriyor 5 vermiyor püh be vodafone
    MOBİL İNTERNET HIZ TESTLERI PAYLAŞIMI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 29 Nisan 2021; 3:42:30 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.