Şimdi Ara

'Mobil Grafikler 2017 Sonunda PS4 ve Xbox One'ı Geçecek' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pcrex

gene mi aynı mevzu :) pc master race....

he ya yine aynı mevzu ve yine birileri console grandmaster race olma sevdasında,tabii onlarda pc zıttır race gibi ağzının payını alacak ;D
  • Tutar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Önce bi' PS3 ve Xbox 360 grafiklerine gelişinde sonra PS4 ve XBOX ONE hayallerini gerçekleştirsinler.

• Şuan bile geçebilir sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde oyun oynayacak kadar kafayı yemedik.

• millet de sanacak bu konsollar hiç ilerlemiyor hep mobil ilerliyor.
  • Tabi yongalarınız alev almazsa. Önce bir soğutma işini halledin 2020 de düşünmeye başlayın konsolları geçmeyi.

• Oldukça iyi sallamış. Ayda bir yeni mobil cihaz çıkıyor, 10 senede bir çıkan konsolu geçecez diye açıklama yapıyorsun. Farz et ki geçtin, 2 sene sonrasında PS5 çıkar artık önündeki 10 yıl boyunca da PS5'in grafiklerini geçmeye çalışırsın. :D:D

Yanlız AMD'nin geliştirdiği HBM teknolojisi rayına iyice oturduktan sonra mobil cihazlarda çığır açan bir seviye atlama meydana gelir o ayrı. İşlemcilerin üzerinde bellekleri yerleştirip hem yer, hem mesafe hem de güç tasarrufu elde edip otomatikman yüksek band genişliği elde ediliyor. Mobiller için geleceğin teknolojisi bu olur.

• Candy crush oyununda geçersiniz konsolları

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu anda telefonları en çok zorlayan oyunlarından biri gta san andreas ve bu oyun bir ps2 oyunudur bence çok uçmasınlar

• Boş muhabbetler.Ps4'ü geçecekmiş.Xbox One'ı bilemem tabi
    Cihazlar gelişiyor ona lafımız yok ama oyunlar gelişmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki bu mesajı teknolojik gelişmeleri sadece haberlerden takip eden biri olarak yazıyorum yani ne oyun geliştirme işindeyim ne de başka bir şey. Fakat giriyorum Google Play'a iyi oyunların sayısı belliyken milyonlarca birbirinden dandik oyunlar var ya da Need for Speed yerine Speed for Need gibi oyunlar dolu. Elbet uğraşıp güzel oyun sunanlar var fakat mobil aletler bu güce ulaşsa bile bu tarz oyunlar tek tük olacaktır ve benim gibi büyük ekranda gamepad ile ya da klavye mouse alışmış insanlar o tabletin başına kurulmayacaktır. Kaldı ki her şey grafik değil bir Skyrim bir Witcher 3 görebilecek miyiz hiç sanmıyorum. Teknoji demoları gibi çok iyi grafikli ama içi boş yapımlar görürüz. Elbet ilerde geçecek sonuçta San Andreas açmayan bilgisayarım vardı benim zamanında şimdi Note 3 ile oynayabilirim ama 2017 biraz sallama bir tarih gibi geldi. O gün geldiği zaman elbet batarya ona göre olacaktır falan filan ama 2017'e kadar zor diye düşünüyorum.

• Ben oyun oynamayı bir türlü beceremedim telefonda. Önce bunun üstüne yoğunlaşsalar iyi olur bence.
  • Büyük oyun firmaları fazladan zaman ve iş gücü gerektirmediği için yaptıkları mobil oyunlar ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Şubat 2016; 3:53:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce 30 000 mah lık bi batarya falan yapilsin nm 5 lere falan düşsün thermal sıkıntıyı çözsünler sonra hardcore oyuncu çekmeye baslasinlar o zamana kadar candy crash akanzi

• Açıkçası grafikler isterse 3 katı olsun farketmez telefonda oyun oynamak hiç keyifli değil. Ha ufak tefek oyunlar oynanır ama onun dışında TV karşısında oynanır oyun ya da PC de telefon tablet filan bana göre hikaye. MESELE SADECE GRAFİK DEĞİL ANKAYACAĞINIZ!

• Tamam

• android tv ve iostv'de oynanır anca o seviye oyun, telefonda sarmıyor

• hahahahahahahahahahahahahahaha bu güzeldi

• 1 günde yazılan oyunlar 5 senede hazırlanan Naughty Dog oyunlarını detayda geçecek.Oldu iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.