Şimdi Ara

MobilDeniz'den 12 Ay BluTV Aboneliği Hediye (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
29
Favori
36.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şikayet kaydı oluşturmuştum SMS gelmeyince aradım listede adınız yok filan dediler BDDK şikayet ettim müşteri hizmetleri aradı kodu verdi bu sabah kampanya katılıp işlem yapıp gelmeyen varsa bırakmasın işin peşini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydiin kullanıcısına yanıt

Kampanyalardan alınan kodlar 1 hesapta 1 kez kullanılıyor eğer ücret verip aldıysanız kod üyeliğinizin üstüne ekleniyor

• straat41 S kullanıcısına yanıt

bende şimdi bddk yazdım. Şikayetvar ve kendi sitesinden kayıt oluşturdum listede adınız yok tarzı cevap veriyorlar yardım etmiyorlar. Kampanya başaldıktan sonra 24 saat içersinde işlemi yapmış olmama rağmen yardımcı olmadılar. Arama talep ediyorum aramıyorlar. Bakalım bddk dan ne cevap gelecek.

• ismai1 kullanıcısına yanıt

PDF olarak kampanya görseli kampanya için yaptığınız işlemi filan BDDK yükleyin detaylı anlatın ararlar mutlaka ben arayın filan yazmadım aradı müşteri hizmetleri verdi kodu

pdf olarak kampanya resmi dekont verdikleri cevabı yükledim gönderdim bakalım kac güne dönüş olucak.

Kendi sistemlerinden kopyala yapıştır cevap veriyorlar herkese. 04 nisanda başlıyor kampanya 05 nisan gece 01.00 işlem yaptım nasıl ilk 10 bine girmedin açıklayın diyorum.

Gelen cevap listede isminiz yoktur.

Denizbank müşteri hizmetleri tam sopalık. Bddk bakalım ne cevap verecekler.

Geri dönüş oldumu

hafta sonuna denk geldi henüz cevap yok

Anladım 0212 li bir numara aradı hocam aklında bulunsun

bende bugun BDDK ya şikayette bulundum.

Ararlarsa açarım teşekkürler bilgi için.

• Kod kazanıp ta gelmeyen arkadaşlar ;

Ben ilk önce deniz bankı aradım durumu anlattım klasik yalanları kazananlar listesinde yoksunuz yok efendim kampanya katılımınız sağlanmamış vs yalanları uydurdular

daha sonra BBDK ya şikayette bulundum 2 gün sonra Deniz Bank Genel merkezden aradılar konuyu sordular şikayetin neyle alakalı olduğu vs

bugün yine aynı numaradan aynı kişi arama yaparak özürlerini ileterek kodu verdiler.

özet olarak bankaya direk şikayet kaydından bir şey çıkmıyor ama işin içine BBDK girdiği zaman hakkımızı alıyoruz.

Saygılarımla.

• Bende Denizbank sitesinden ve şikayetvar dan kayıt açtım ancak her ikisine kazanlar listesinde yoksunuz diye yanıt geldi. Üstelik işlemi ilk gün yaptım ancak adam akıllı cevap bile vermediler.

BDDK güzel bir dilekçe yazdım genel müdürlükten arayıp özür dileyip kodu verdiler.

Kodu hak ettiğinizi düşünüyorsanız peşini bırakmayın. BDDK şikayet kayıtı açın.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt

Bugun arayıp kodu verdiler. :)

• m@xman M kullanıcısına yanıt

mesaj attım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydiin -- 8 Haziran 2022; 22:24:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.