Şimdi Ara

Mobil'de ''SINIRSIZ'' İnternet İçin Birleşiyoruz | GÜNCELLENDİ: İmza Kampanyası Başlatıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
15
Favori
27.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi bu forumda, birleşerek sesimizi çok kez duyurduk ve yasal düzenlemeler oldu. Şimdi sesimizi daha gür bir şekilde çıkarma vakti, bütün operatörler çay kaşığı ile verip kepçe ile alıyorlar ve 3 operatörün inisiyatifine bağlıyız.

İnternet çağında her işimizi, internet ile yapıyoruz ve çoğu zaman mobil internet kullanmamız gerekiyor. Operatörlerin kısıtlaması yüzünden mobilde sakınarak internet kullanmak zorunda bırakılıyoruz. Neden bunca para verip Operatörlerin kısıtlı paketlerine boyun eğiyoruz? Bugün mobilde 20 gb İnterneti bile çok yüksek diye görüyoruz oysa ki, bir kaç hd veya 4k filmde çok rahatlıkla bitebilecek bir internet. Kendimizi bu kadar sakınacağımiza sınırsız internet için bastıralım ve sonuç alıncaya kadar devam edelim.

Bu konuda Twitter'da hastag açarak gündeme gelip sesimizi duyurabiliriz. Operatörlerin müdürlerine ve Ceo'larına ulaşabiliriz, BTK gibi devlet kuruluşlarına şikayet edip, kotalı mobil İnterneti tarihe gömebiliriz. Bir kaç Twit atarak ve BTK ve e-devlet üzerinden yazarak sesimizi duyurabiliriz. Lütfen 5 dakikanızı ayırın:

#SINIRSIZMOBILINTERNETISTIYORUM
    #sinirsizmobilinternetistiyorum
    #paramlarezilolmakistemiyorum
    #turkcellvodafoneturktelekom

LÜTFEN KONUYU ÖNE ÇIKARALIM ARKADAŞLAR

ilgili linkleri gönderen arkadaşlar olursa bu mesaja eklerim. Konu yanlış yerde ise modlardan ricam doğru yere taşınması, lütfen silinmesin

Mobil'de ''SINIRSIZ'' İnternet İçin Birleşiyoruz | GÜNCELLENDİ: İmza Kampanyası Başlatıldı!

CHANCE.ORG İmza Kampanyası Başlatıldı. İmzalayan arkadaşlar yorum yaparsa müsait olduğum zamanlar bu mesaja ekleyeceğim

https://www.change.org/SinirsizMobilinternet

İmzalayan üyeler
    mynameisaoa
    crash95
    dynd
    jürkklop
    ...
    dynd
    jürklopp
    Slient Guardian
    kaptaninseyirdefteri
    Jazzalayn
    ogulcanbb
    rocker35
    2jz1993
    CVenturas
    foreverthe
    Paarthurnaax
    rempuh
    weeba
    Backspace7
    0MG90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah1923 -- 6 Temmuz 2020; 23:18:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 6 yıldır yan binada internet altyapısı olmasına rağmen benim binamda internet yok. Bölge müdürüne kadar söyledik hiçbir gelişme yaşanmıyor.

Starlink devreye girdiği an isterse 250tl çeksinler abone olacağım. Mis gibi heryerden bağlanıp 25ms ping 1gbite kadar hızlarla Türk kullanıcılara soygunculardan kurtulup çağı yakalama imkanı.
    Bizim ülkede, sana o inerneti kullandırırlar mı sence?

Mafya bozuntusu kılıklı (düzgün çalışan üslübu, davranışları düzgünlerinden özür dilerim) taksici esnafı koca uberi bitirdi. Sırada elektrikli scooter lar var!

Bu ülkede vatandaşın hayrına hiç kimse iş yapamaz, yaptıramaz. İzin vermezler.

Hayal kurma... 😟
    Ne kadar boş konuşuyorsunuz, baz istasyonunun bant genişliği ayrı dert, sınırsız frekans yok, kimse evininin çatısına kurdurtmuyor, kurtulanlar ise halk tepki gösterip yakiyor, yıkıyor, bu işler fiber götüreyim gibi kolay değil, kapasite için saha sayısını artirirsin gürültüyü artiriyorsun o ayrı dert, bilmediğiniz konularda boş boş konuşmayın, gidip sabit İnternet ile karsilastirmayin, düzenleme gelir, yeni frekanslar veriler, tdd lte kurarlar o zaman olabilir, ya da 5g gelmeli.
  • 2020 yılında bir çok kullanıcının olduğu yerde altyapı yok ve şuan sadece Turkcellin vinn kampanyası var ve fahiş fiyatlar çekiyorlar. Bu insanların mağduriyetini kimse görmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah1923

2020 yılında bir çok kullanıcının olduğu yerde altyapı yok ve şuan sadece Turkcellin vinn kampanyası var ve fahiş fiyatlar çekiyorlar. Bu insanların mağduriyetini kimse görmüyor
    6 yıldır yan binada internet altyapısı olmasına rağmen benim binamda internet yok. Bölge müdürüne kadar söyledik hiçbir gelişme yaşanmıyor.

Starlink devreye girdiği an isterse 250tl çeksinler abone olacağım. Mis gibi heryerden bağlanıp 25ms ping 1gbite kadar hızlarla Türk kullanıcılara soygunculardan kurtulup çağı yakalama imkanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmettsezis -- 5 Temmuz 2020; 22:26:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene önce pttcell de sınırsız vardı. Sınırsız radyo dinliyor dum. MP3 indiriyordum..

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    128 kbps veya 256 olarah hatırlıyorum mevcut zamanda şimdi işimize yaramaz

• Emrah1923 kullanıcısına yanıt
    Sınırsız internet var zaten parasını ver al .
  • Bu konu kimsenin umrunda değil gibi

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hangi paket?

• En makul paketlerin de artık en azından 15GB ile başlaması lazım şuan için. 5G gelecek millette video paylaşımı yapacak internet yok. 5G gelse ne gelmese ne.
    WiFi'ye bağımlı yaşıyoruz. İnternet paketlerinde belirtilen miktar sadece download miktarı değil, hem upload hem download toplam miktarı belirtiyor. Youtube'a en ufak bir video yüklemek 300-500MB zaten.
    Vodafone de zaten var ve Türkcell süperboxu alıp cihazın imeisini atıp kullanabiliyorsun.
    Bende sürekli Twitter’dan yazıyordum son 3-4 gündür, operatörleri etiketleyerek ve destek hatlarına mesaj atarak. Kaç kişi yazıyorki abi? Upload hızları artırılsın hashtagında bile tt ( gündeme ) düşmedik. Neyse ben elimden geleni yapayım yazayım.

• Mobilde sınırsız internet vermek demek sabit internetin ayağına sıkmak demektir. Bunu asla yapmazlar. Boşuna uğraşmayın.
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Abi mobilde kazanmayacaklar mı sanki her türlü fiyatlar sabitten daha yüksek olacak.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Vodafone'da nerede var? İllegal olan mı?

Bir kaç kişiye gelen limitsiz tarifeyi herkese açık bir şey gibi söylüyorlar işte.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Sabit İnterneti veren zaten tekeli altına almış ttnet diğerlerinin neredeyse tamamına yakın, ttnet altyapısı kullanıyor, ve aynı zamanda mobil ihtiyaç her geçen gün artıyor, buna biz ses cikarmazsak 50 yıl geçse de 3 gb 5 gb'lik paketlere dünya para veririz

• quote:

Sabit İnterneti veren zaten tekeli altına almış ttnet diğerlerinin neredeyse tamamına yakın, ttnet altyapısı kullanıyor, ve aynı zamanda mobil ihtiyaç her geçen gün artıyor, buna biz ses cikarmazsak 50 yıl geçse de 3 gb 5 gb'lik paketlere dünya para veririz
    Amerkada var sonuçta sınırsız internet,100 tl civarına sınıtsız internet verseler çok iyi olurdu düşünceni destekliyorum 👍

• BTK tüketicinin yanında durmuyor, tıpkı vatandaşın yanında durmayan devletin diğer kamu kurumlarında olduğu gibi. Ayrıca sınırsız olursa herhalde en ölü paketi 200 TL'den filan başlatır bu vicdansızlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Temmuz 2020; 2:43:58 >
  • https://www.vodafone.ua/en/privatnim-klientam/rates

Unlimited 3G/4G Internet
    Unlimited intranet calls
    200 min within Ukraine
    30 min in Poland, Germany, Italy and 27 more countries
    YouTube Premium 4 MONTHs FOR FREE + Video PASS service

58 tl şaka gibi ))
  • quote:

128 kbps veya 256 olarah hatırlıyorum mevcut zamanda şimdi işimize yaramaz
    Aralıktan itibaren hız sınırı yok ancak 48 TL yaptılar

( Tabii hız sınırı yokken 22mbps de olabilir ama genelde 2-3 mbps ile idare etmek zorunda kalırsın. Tabii iyi tarafı uplad farkı olmaması)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 5 Temmuz 2020; 9:53:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.