Şimdi Ara

Mobil cihazlar için ritim tabanlı bir The King of Fighters oyunu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil cihazlar için ritim tabanlı bir The King of Fighters oyunu geliyor

Metal Slug ve The King of Fighters serilerini ceplerimize taşıyan SNK Playmore, mobil cihazlar için yeni bir The King of Fighters oyunu duyurdu.

The Rhythm of Fighters adlı bu yeni oyun adından da anlaşılacağı üzere, ritim tabanlı bir dövüş oyunu. Yani bu oyunda yumrukları sıralamak için müziğin ritmine ayak uydurmanız gerekecek. The Rhythm of Fighters, serinin diğer oyunlarıyla benzer bir görsel deneyim sunacak.

Henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmayan oyunun yakın bir zaman içerisinde Android ve iOS platformları üzerinde boy göstereceği söyleniyor. Bu arada oyunun iOS 7, Android 4.0.3 ve üzeri yazılıma sahip cihazlarda çalışacağını da belirtelim. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    The Rhythm of Fighters'dan görüntüler

Kaynak:http://www.snkplaymore.co.jp/us/games/apps/rof/

• şahane oyundu ateride az jeton atmadık makinaya iori kim kaphwan, choi ,athena, terry bogard niceleri bütün oyunlardan güzeldir benim gözümde.
  • hey gidi atari yıllarımız hey...

• evet hey gidi günler hey kof 95 oynardım okuldan kaçıp jeton almak için babamdan para isterdim izlemesi bile keyifliydi omegayı çıkarmak için özel tuş kombinasyonu vardı
  • Ralf'in ölüm vuruşu vardı hastasıydım bi vuruyordum direk ölüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonlarda oynanabilirlik 0 Olmasa güzel olucak ama Note 3'te bile oynayamıyorum bu oyunları zor geliyor .
  • atari salonunda şeyten iori çıkarmayana adam denmiyodu bi zamanlar..
  • Psp'deki Patapon geldi aklıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

atari salonunda şeyten iori çıkarmayana adam denmiyodu bi zamanlar..

bayramları veya akşam saatleri turnuva yapılırdı iori terry joe billy kim bunlardan 3'ünü aldım mı yenilmezdim.iori aldım mı bitiyordu olay ama iroyi bana yasaklamaya başlamıştılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.