Şimdi Ara

MOBİL AMD EKRAN KARTIM BİR ANDA YOK OLDU !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, maalesef dehşet bir sorun içerisindeyim. Bu olayla karşılaşmadan önce PC de Windows ayarları bozulduğu için format atmaya karar verdim fakat gene oyun falan rahat oynandığı için biraz geç atmaya karar verdim. Format atmadan bir gün önce tam doğru olmayabilir ama pc de bir an gidip gelme oldu sonra hatta oyunda oldu diye hatırlıyorum, dediğim gibi tam doğru olmayabilir ama bu gidip gelme olayı oldu. Biliyorsunuz bazen Windows Update saçma sapan updateler yapaibliyor driverlar için. Ben de gene o yapmıştır diye umursamadım. Sonra format atmadan önce bi update yapayım dedim ekran kartına ve 173 No lu hata ile karşılaştım gene umursamadım dedim pc zaten kafayi yemişti bir şey olmaz. WIN10 SINGLE LANG. Formatından sonra ekran kartını yüklemeyi denerken gene aynı sorunla karşılaştım. Böyle bir donanım yok diyor ve aygıt yöneticisinde de çıkmıyor. Formattan sonra Microsoft Standart sürücü geldi ben de bare ikinci ekran kartım olan Inteli yükleyim belki de AMD yi tanır dedim bida başlatttım tanımadı. Ama Intel HD 4600 yüklendi. Amd chipset kuruyim dedim yüklenenlere baktığımda sadece güç planı falan kuruldu. Ekran kartının yandığını sanmıyorum, Intel i devre dışı bıraktığım zaman hala düşük çözünürlükte görüntü albiliyorum ve büyük ihtimal Amd olan ekran kartının fanı hala geliyor üflüyor yani. Arkadaşlar napabilirim çok iğrenç bir sorun cidden durduk yere böyle oldu oynadığım oyunlar içinde overclock ağır falan birşey yapmadım. DriverPack Solt. dan güncelledim hepsini gene gözükmüyor. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN :')
    MAIN EKRAN KARTI AMD R9 M265X
    LAPTOP MODEL TOSHIBA QOSMIO X70-B

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.