Şimdi Ara

Mobil 4.5G'de En Düşük Hız 1 Mbps Olsun. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
13
Favori
43.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sis651

Farklı fiyat tarifeleri ile yapabilirler böyle bir şey. Mesela 96 kbps isteyen 19 TL ise 256 kbps isteyene 1 GB daha kota ekleyip 29 TL gibi.

Bence en iyisi 96 kbps diye bir hız kalmasın artık.. literatürden bile silinmesi gerekir,
  • 128 berbatken gerçekten 5 i düşünemiyorum cepte en az 256-512 bigi falan olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

128 berbatken gerçekten 5 i düşünemiyorum cepte en az 256-512 bigi falan olmalı.

5 te mail düşse yeter
  • quote:

128 berbatken gerçekten 5 i düşünemiyorum cepte en az 256-512 bigi falan olmalı.

Bencede en az 256 kbps olmalı bunun için mücadele etmemiz operatörleri sıkıştırmamız lazım.
  • beyler boşa kürek sallamayın dediğiniz olmuş olsa bile 14 tl lık cepnet 20 tl ya çıkardı buna bu kadar para vereceğimize ttnet kotalı net 6 gb paketi çok daha avantajlı üstelik 8 Mb bağlantı hızıyla ok...

ama yinede destekliyorum sizleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

beyler boşa kürek sallamayın dediğiniz olmuş olsa bile 14 tl lık cepnet 20 tl ya çıkardı buna bu kadar para vereceğimize ttnet kotalı net 6 gb paketi çok daha avantajlı üstelik 8 Mb bağlantı hızıyla ok...

ama yinede destekliyorum sizleri

Hocam iyide sabit ücret ödemek istemiyoruz, diyeceksin ki yalın internet var onunda astarı yüzünden pahalı sadece kelime oyunu var o işte, bize 256 kbps versinler yeter fazlasında gözümüz yok. Desteğiniz olsun kafi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

5 te mail düşse yeter

hocam mail bile düşmez bu hızla....
  • şu ülkede artık oh be her internet sağlayıcısının hizmeti ve hızı bizi artık tatmin ediyor diyeceğimiz günleri görecekmiyiz.
    2012 yılındayız 96 kbps hızlara talim ediyoruz.
    bu capitalist sisteme lanet olsun.
    çok paraya iyi hizmet az paraya 0 hizmet.
  • hep destek tam destek
    mobil internette en düşük hız 256 kbps olmalı hatta oda yetmez 512 kbps olmalıdır
  • Şimdi bende BTK ya bildireceğim

ikayetiniz Sistem Tarafından Başarıyla Alınmıştır.

Ortalama 15 İş Günü İçerisinde Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Şikayet Numaranız : 222

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 28 Temmuz 2012; 15:31:00 >
  • Şikayet metni var mı arkadaşlar
  • Böyle bir konu açmak benim de aklımdaydı. Topluca mail atarsak belki bir şeyleri değiştirebiliriz.
    Vodafone ve btk'ya mail atıyorum şimdi
  • Destek biraz yetersiz kalsada bunun için mücadele etmemiz gerekir, Zaten kaybetmemizin en büyük nedeni bu tür şeylere ses çıkarmayıp sadece seyirci kalmamızdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Şikayet metni var mı arkadaşlar

Benim Metnim;

Geçen haftalarda sizin onayınızla TTnetin 1 mbit olan en düşük hız düşümü 3 Mbite çıkarıldı bu gerçekten güzel bir uygulama, Aynısını Mobil servis saglayıcılarından da bekliyoruz. Şu anda mobil operatörlerdeki kota sonraki hız düşümü komik bir halde 96 kpbs bugünün Türkiyesine yakışan bir hız değil bu hızlarında en az 256 kpbs olmasını istiyoruz. BTK olarak Bu yönde bir çalışma yapmanızı umuyoruz. Tşk ederim
  • Yazdım bakalım bende hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi hem vodafone'a hemde btk'ya şikayet formu doldurup gönderdim. Tc kimlikten tut doğum yılına kadar istiyorlar
    Bu yönünü sevmedim

Şikayetiniz Sistem Tarafından Başarıyla Alınmıştır.  

Ortalama 15 İş Günü İçerisinde Tarafınıza Dönüş Yapılacaktır.

Şikayet Numaranız : 27754
  • Bence en az 512 kbps olmali. Olacaksa dogru duzgun bir sey olsun bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Bence en az 512 kbps olmali. Olacaksa dogru duzgun bir sey olsun bari.

Düzgün bir şey istiyorsak hız sınırını kaldırsınlar bari. Nasılsa her sektörde en fazla 43 Mbit gönderim yapabilirler, kaç abone girerse bölünür işte hız. :D
    512 kbit de çok hocam, zam yapmadan yapmazlar bunu.
  • ttnet ve "arkası" varken mobil taşıyıcılar internet pazarına giremezler. boş bi hayal bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilightened

ttnet ve "arkası" varken mobil taşıyıcılar internet pazarına giremezler. boş bi hayal bu.

Sonuçta ttnet devlete tekamül bir şirkettir :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.