Şimdi Ara

Mobil 4.5G'de En Düşük Hız 1 Mbps Olsun. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.076
Cevap
13
Favori
43.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BrkyVRNGL

Hocam onu ben de biliyorum da 5/8=1kb bile değil . Rezaleti siz düşünün artık .

Saniyede 1 kb harbiden rezaletin daniskası bu. Yuhh yani demek bu hızlarda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

bende katkıda bulundum ama sadece btk ya yolladım çünkü operatörler ne zaman bizim yararımıza bişey yapmış ki anca btk yasa çıkartacak yada zorlicak anca öyle olur

Hocam Btk'nin linkini değiştirdik istersen tekrar mail atabilirsiniz. Operatörlerede msj atarsanız azda olsa bir etkisi olabilir. Damlaya damlaya göl olur sayımız fazla olursa bizi görmeden gelemezler
  • aveada 128kbps bile baya baya süründürürken turkcell in 5kbps sini düşünemiyorum bile o ne komik bir hızmış öyle
  • quote:

TURKCELL'in kendi sitesinde Kamu VINN ya da diğer VINN'larla ilgili hız düşümü ifadesini tam olarak şuraya koyayım dedim ama kendi sitesine bile yaklaşık 15 dakikada giriyor . Birisi hayrına koysunda görsün herkes 5 KBPS REZALETİNİ !

5 kbps Rezaleti
    Paket aşımında ne kadar öderim?
    Bu paketin avantajlarından biri de paket aşım ücretinin uygulanmamasıdır. Ancak paketinizin kotasının dolmasıyla birlikte hızınız 5kbps’a düşürülür. Bir sonraki paket yenileme döneminizde ya da ek paket alımınızla birlikte hızınız geri gelir. Ek paketinizi SMS ile başvurarak satın alabilirsiniz.

Boy boy reklam veren Turkcell paket aşımından sonraki hızını kamu vınnda 5 kpbs ye düşürüyor. 5/8= saniye 0.6 kbyte veri demek oluyor. Dünyanın en geri ülkesinde bile bu hız yoktur...

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

aveada 128kbps bile baya baya süründürürken turkcell in 5kbps sini düşünemiyorum bile o ne komik bir hızmış öyle

Bende ilk defa bu hızı bugün duydum ve şok oldum, hemde bunu yapan boy boy reklam veren açık ara önde olduğunu idda eden Turkcell gibi bir operatör bari hiç verme daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

aveada 128kbps bile baya baya süründürürken turkcell in 5kbps sini düşünemiyorum bile o ne komik bir hızmış öyle

Bende ilk defa bu hızı bugün duydum ve şok oldum, hemde bunu yapan boy boy reklam veren açık ara önde olduğunu idda eden Turkcell gibi bir operatör bari hiç verme daha iyi

haklısınız. 5kbps vereceğine "kota dolunca internet bağlantınız kesilir, kota aşım ücreti gibi bir durumla karşılaşmazsınız" deseler en azından hizmet veriyolar der insan. şaka desen şaka bile olamaz bu hız nasıl utanmadan verirler enteresan, sanki bedava veriyorlarmışta lütfetmişler gibi

• Aynen öyle bir eylem düzenlesek akk olayı gibi en azından hızı biraz olsun arttırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Aynen öyle bir eylem düzenlesek akk olayı gibi en azından hızı biraz olsun arttırabiliriz.

Şimdilik şikayet formlarını doldurarak sesimizi duyarmaya çalışabiliriz, Eğer zaman içinde sayımız iyi bir seviyeye gelirse sanal imza kampanyasıda başlatabiliriz.
  • internete girecez diye süründürtmesinler bizi.
  • Aynen arkadaslar bu konunun pesini birakmayalim ve en dusuk hiz 256 kbps olsun..(512 olabilir mi acaba)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşasın Cepte İnternet Özgürlüğü
  • quote:

Arkadaşlar önerilerimi listeleyeyim , ne yazık ki ben 5 KBPS ile bağlandığımdan dolayı yapamıyorum ayın 11'ine kadar .
    1.)Facebook'ta grup/sayfa kuralım ve herkes arkadaşlarına önersin ve de paylaşsın .
    2.)Twitter'da TT veya Hashtag mıdır nedir işte ondan yapalım .
    3.)Forumda konuyu yukarılarda tutmaya çalışalım .
    4.)Fatih Portakal'a veya çeşitli TV programlarına bu meseleyi TTNET'te olduğu gibi yazalım .
    Şimdilik bu kadar . Umarım yakın zamanda birşeyler değişir .

Güzel fikir Yarından itibaren çalışmalara başlayalım bence...
  • bence en dusuk hiz 512 kbps olsun diye talepte bulunun. Ne koparirsak o kardir.

• Bu girişimi ben de destekliyorum arkadaşlar.

Vodafone Cepnet kullanıyorum. En az 256kbps hızı ilk kim sunarsa o operatöre geçeceğim.

• biz toplum olarak hep yavaş net kullanmaya mecbur kalıyoruz ne yazıkki vodafone efsane cepnetle ben ilk çıktığı zamanlar kesinlikle abartmıyorum 50 kb/sn ile sürekli dosya indiriyordum... Şimdi 10 kbps yani rezalet bi hız zaten bırak müdahele varmı

• Bende sonuna kadar destekliyorum

• bencede 256kbs olmalı
  • Bıktım artık 96 kbs den , 256 kbs olsunda bari kazıkçı tt ye muhtaç kalmayalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

haklısınız. 5kbps vereceğine "kota dolunca internet bağlantınız kesilir, kota aşım ücreti gibi bir durumla karşılaşmazsınız" deseler en azından hizmet veriyolar der insan. şaka desen şaka bile olamaz bu hız nasıl utanmadan verirler enteresan, sanki bedava veriyorlarmışta lütfetmişler gibi

Zaten o amaçla verilmiş bu bağlantı yani siz internetiniz kesildi olarak görün :) bahsedilen paket 10-20 tl lik bir paket değil aslında 3 tl lik bir paket, o yüzden büyütmemek gerekir.

Bu paketin esprisi süpriz sonuçlarla karşılaşmak istemeyenler için.whatsapp tarzı sadece yazışma amaçlı uygulamaları kullanabilirler hız düşünce.Zaten dediğim gibi 3 tl lik bir paketten bahsediyoruz.

• Farklı fiyat tarifeleri ile yapabilirler böyle bir şey. Mesela 96 kbps isteyen 19 TL ise 256 kbps isteyene 1 GB daha kota ekleyip 29 TL gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.