Şimdi Ara

Mobee Slim 12.1'' 1280x800 N450 2GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Mobee'nin yeni netbooku özellikleri ve fiyatı çok iyi fakat pili 3 cell. 12'' ekrana bu pil az gelmezmi sizce.

Özellikleri:
    İşlemci: Atom N450 1.66 Ghz 512 kb L2 cache
    Chipset: Intel 82945GSE
    Sistem Veri Yolu: 667 Mhz
    Sistem Belleği: 2 GB DDR2
    Sabit Disk Kapasitesi: 250 GB
    Ekran Kartı Modeli: INTEL GMA 3150
    Ekran Kartı Tipi: Paylaşımlı
    Ekran Boyutu: 12.1"
    Ekran Tipi: GLOSSY LED
    Ekran Çözünürlüğü: 1280x800
    İşletim Sistemi: Linux Ubuntu
    Kablosuz İletişim: 802.11B/G
    Ethernet: 10/100
    Portlar: 2 adet USB port
    Batarya: Li-ion 3 cell
    Ağırlık: 1.3 Kg

http://www.hepsiburada.com/Liste/mobee-slim-120na-fhu-intel-atom-n450-166ghz-2gb-250gb-121-netbook-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760080&categoryId=108495

http://www.mobee.com.tr/mobeeslim12.php

• asus 1201n ile özellikleri karşılaştırdım da bi...

BUnun fiyatı; 624 müş ozaman asus'a 800 hayli hayli verilir

ekran kartı pil işlemci ekran çözünürlük eziyo ve marka asus ismi yeter

asus'un tek eksiği ram 1gb ama 2 tane slot var yani yanına bi tane 2'lik koyulsa tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan Yiğit -- 1 Ağustos 2010; 13:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Yiğit

asus 1201n ile özellikleri karşılaştırdım da bi...

asus'un tek eksiği ram 1gb ama 2 tane slot var yani yanına bi tane 2'lik koyulsa tadından yenmez

Tabiki Asus 1201n bundan daha iyi ama Asus Hepsiburada'da 982 TL + 1gb ram alınsa (50 TL) eder 1030 TL o zaman tartışılır bu iki netbook
  • quote:

Orijinalden alıntı: neron23

quote:

Orijinalden alıntı: Erkan Yiğit

asus 1201n ile özellikleri karşılaştırdım da bi...

Arkadaşlar media markt'da 800 liraydı bu hapsi burada kazık...

Tabiki Asus 1201n bundan daha iyi ama Asus Hepsiburada'da 982 TL + 1gb ram alınsa (50 TL) eder 1030 TL o zaman tartışılır bu iki netbook

• Erkan yiğit yanlış yazmış galiba yazdığı alıntının içine kaçmış ama bende ona katılıyorum en son media'da 800 dü asus 1201n;

hdmi çift çekirdek atom , nvidia ion. v.s. tek eksiği ram'i 1gb ama 2 tane slot var yani yanına bir tane 2 takılırsa tadından yenmez
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle bir notebook kullanıcsıyım asus kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu netbok u da kız arkadşaıma almayı düşünüyorum ve netbook un karşılaştırılması direk asusla yapılmış peki kendi başına bu netbook un performansı tatmin edicimidir aynı anada explorerdır msndir winamptir çalıştırılması sıkıntı yaratır mı ?? neticede çok ağır programlar kullanılmayacak. fiyat /performans açısından uygun görünüyor. mobee marka olması datronun ürünü olası biraz kafamı karıştırıyor. kafamdaki soru işaretlerini silecek biri var mı ?? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: barannium

Arkadaşlar merhaba öncelikle bir notebook kullanıcsıyım asus kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu netbok u da kız arkadşaıma almayı düşünüyorum ve netbook un karşılaştırılması direk asusla yapılmış peki kendi başına bu netbook un performansı tatmin edicimidir aynı anada explorerdır msndir winamptir çalıştırılması sıkıntı yaratır mı ?? neticede çok ağır programlar kullanılmayacak. fiyat /performans açısından uygun görünüyor. mobee marka olması datronun ürünü olası biraz kafamı karıştırıyor. kafamdaki soru işaretlerini silecek biri var mı ?? :)

2 yıl kadar önce abime Datron TW8 aldık. Üründen gayet memnunuz bizde de korkular vardı alırken ama şimdi o korkuların yersiz olduğunu anladık. Bir Asus HP olamaz ama verdiğin paranın kuruşuna kadar hakeden bir marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: barannium

Arkadaşlar merhaba öncelikle bir notebook kullanıcsıyım asus kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu netbok u da kız arkadşaıma almayı düşünüyorum ve netbook un karşılaştırılması direk asusla yapılmış peki kendi başına bu netbook un performansı tatmin edicimidir aynı anada explorerdır msndir winamptir çalıştırılması sıkıntı yaratır mı ?? neticede çok ağır programlar kullanılmayacak. fiyat /performans açısından uygun görünüyor. mobee marka olması datronun ürünü olası biraz kafamı karıştırıyor. kafamdaki soru işaretlerini silecek biri var mı ?? :)

şimdi arkadaşım şöyle sisteme bakarak söylüyorum; söylediklerini yapabilirsin benim demek istediğim almışken üstüne bi 150-200 daha koyup çoook daha iyisini almak yoksa şüphen olmasın dediğin işleri buda yapar

• ya bu netbooku baya begenmıstım ama 3 cell oldugunu bılmıyordum 3 cell olması buyuk dezavantaj bastan kaybetmış bir hali var bide aynı bu netbookun 13'' slim versiyonu var onu bir araştırın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141

ya bu netbooku baya begenmıstım ama 3 cell oldugunu bılmıyordum 3 cell olması buyuk dezavantaj bastan kaybetmış bir hali var bide aynı bu netbookun 13'' slim versiyonu var onu bir araştırın...

3 hücreli 2800 mAh batarya ile satılmaktadır. Bu batarya kullanıma bağlı olarak 3 saatlik pil ömrü sağlıyormuş.
  • zaten bır netbooktan beklenen en onemlı ozellık en az 4-5 saat pil ömrü 3 saat için netbook almam sahsen biraz daha para koy notebook al...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141

zaten bır netbooktan beklenen en onemlı ozellık en az 4-5 saat pil ömrü 3 saat için netbook almam sahsen biraz daha para koy notebook al...

Asus 1201n tekrar söylüyorum 2 gb ram koycan ona vuracan kırbacı coşar alet dedim ya gta4 oynayanlar var

acaba neden bu kadar kötü bi pil koymuşlar

• netbookla bazı seyleri karıstırdın galıba kırbaç felan hayırdır
  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA öyle deme çift çekirdek atom + 3gb ram + nvidia ion ile neler yapılmaz tamda istediğim boyutta

BENİM İÇİN ; dünyadaki en iyi bilgisayar şuan ASUS 1201N (fiyatıda göze aldığımızda, yoksa toshiba'nın 12.1 inçte 2500 liraya olanları var i3,i5 var yahu ufacık şeyde )
  • arkadaşlar aldığım bilgisayarda ubuntu işletim sistemi war, xp veya win 7 kuran warmı driverlar da sorun olur diye kuramıyorum. Kurdutan sonra ses gelmez touch pad çalışmazsa çözünürlük giderse hiç bir işe yaramaz daha önceden tecrübe eden var mı acep ? kestane kebab acele cevap :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.