Şimdi Ara

MOBEE NET 7'' S1200 ANA KONU (PAYLAŞIM-DESTEK) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
12
Favori
109.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobeenin kendi sitesinde Android 4.0 linkini göremedim. Resmi olarak çıkarmadılar mı?
  • Maille talepte bulunmuştum. Onlar da yanıtlayarak link gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigmoid

Mobeenin kendi sitesinde Android 4.0 linkini göremedim. Resmi olarak çıkarmadılar mı?

heralde mail atanlara link veriyorlardı

yalnız şöyle bi durum var dosyayı indirdim rardan çıkardım daha önce çin sitesinden indirdiğim 2-29 tarihli rom dosyasıyla aynı sanki eski bir sürüm gibi
  • yurtdışından gelen paladinimi satıyorum

imzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Mobeenin kendi sitesinde Android 4.0 linkini göremedim. Resmi olarak çıkarmadılar mı?

yalnız şöyle bi durum var dosyayı indirdim rardan çıkardım daha önce çin sitesinden indirdiğim 2-29 tarihli rom dosyasıyla aynı sanki eski bir sürüm gibi

Haklısınız gibi. Sizin gönderdiğiniz betaların tarihlerine baktığımda bu daha eski kalıyor. Mobee biraz daha geriden geliyor sanırım :) Bekleyişimiz hayal kırıklığına doğru mu gidiyor acaba? Bunu bir test etmek lazım yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

quote:

quote:

Haklısınız gibi. Sizin gönderdiğiniz betaların tarihlerine baktığımda bu daha eski kalıyor. Mobee biraz daha geriden geliyor sanırım :) Bekleyişimiz hayal kırıklığına doğru mu gidiyor acaba? Bunu bir test etmek lazım yine de.

banada öyle geldi ve bunların bi halttan anlamadığını sanıyorum ,şimdi yükleyip test edecem not düşerim

• mobee nin aldığı room farklı kaynaktan alınma çin sitesindeki romla paralellik gösteriyor yükleyip deneyebilirsiniz kernel no ları aynı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

banada öyle geldi ve bunların bi halttan anlamadığını sanıyorum ,şimdi yükleyip test edecem not düşerim

haklısın dostum pek cakmıyorlar bu işlerden. aslında ellerinden geldiğince ilgilenmeye calışıyorlar ama asıl mesele ne kadar ellerinden geldiği adamlar bi rom paylaşacaklar dünden beri milleti kanser ettiler. bide işin garip tarafı bilgisayarı sanki bunlar bulmuş androidi bile bunlar yazmıs gibi davranıyorlar.. garip işler bunlar neyse diyip geçelim. buraya takılmaya devam

• rom bulsak buna inanın deniycem bende yabancı forumlara bakıyorum özellşkler var ama
    rom berbat çok takılıyor ve şarj çabuk bitiyor hayırlısı bakalım..
  • quote:

mobee nin aldığı room farklı kaynaktan alınma çin sitesindeki romla paralellik gösteriyor yükleyip deneyebilirsiniz kernel no ları aynı

Aynı romlar olduğunu söylüyorsunuz yani. Peki Mobee'den gelen romda Türkçe desteği var mı?
  • quote:

quote:

mobee nin aldığı room farklı kaynaktan alınma çin sitesindeki romla paralellik gösteriyor yükleyip deneyebilirsiniz kernel no ları aynı

Aynı romlar olduğunu söylüyorsunuz yani. Peki Mobee'den gelen romda Türkçe desteği var mı?

Ayni romun biraz build.prob dosyasıyla oynanmıs hali bu romda model numarası a710 diye geçiyor diğer romda mıd olarak gözüküyor sonuçta geliştirici aynı kişi rom fena değil ama şarj 2.3.4 e göre çok çabuk bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: margatem

quote:

quote:

quote:

quote:

haklısın dostum pek cakmıyorlar bu işlerden. aslında ellerinden geldiğince ilgilenmeye calışıyorlar ama asıl mesele ne kadar ellerinden geldiği adamlar bi rom paylaşacaklar dünden beri milleti kanser ettiler. bide işin garip tarafı bilgisayarı sanki bunlar bulmuş androidi bile bunlar yazmıs gibi davranıyorlar.. garip işler bunlar neyse diyip geçelim. buraya takılmaya devam

Doğru söze ne denir.

• çok mu takılıyor. Ne yapalım o zaman bekleyelim mi? çin sitesindeki sürüm nasıl peki daha mı stabil yoksa bununla aynı mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel17

çok mu takılıyor. Ne yapalım o zaman bekleyelim mi? çin sitesindeki sürüm nasıl peki daha mı stabil yoksa bununla aynı mı.

yok dostum takılma olayı en azından bende yok şunuda söyleyeyim 2.3.4 kadar akıcılık beklemeyın ics görsellik ve performans açısından 2.3.4 ten üstün
  • o zaman bize mobee nin romunu mu yoksa çin sitesindeki romumu yüklememizi öneriyorsunuz.
  • İNANAIN şarj gitmiyor bu nedir yahu öglene kadar bitti herşeyi kısıyorum bu kaç şajdan sonra normale dönecek arkadaşlar.. varmı bilginiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel17

o zaman bize mobee nin romunu mu yoksa çin sitesindeki romumu yüklememizi öneriyorsunuz.

mobee nin romunu yukle dostum fazla bi fark yok hem orjinal rom yuklemis olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre16

İNANAIN şarj gitmiyor bu nedir yahu öglene kadar bitti herşeyi kısıyorum bu kaç şajdan sonra normale dönecek arkadaşlar.. varmı bilginiz

batatya 7-8 defa tam bosalip - doldurduktan sonra performans gosterir tabletin sarjını tam bitiri öyle şarj edin ve pil dolmadan şarjdan çekmeyin . bunlara ne kadar dikkat etsekte sonuçta batarya kapasitesi düşük 2800 mh düşük bir rakam en az 3500 mh olmasi lazimki tam randiman almak için mobil bir cihaz için batarya süresi önemlidir. facebook sayfasinda okudum belirli bir ücret karşılığı teknik servis 3500 mah. batarya takabiliyorlarmış . şahsen batarya bulsam değişimi kendim yaparim
  • torrent indirme adownloader ile son sürat oluyor da normal sitelerden indirme nasıl yapıyoruz. mesela netload tarzı sitelerden film indirmek mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirkpitt19788

torrent indirme adownloader ile son sürat oluyor da normal sitelerden indirme nasıl yapıyoruz. mesela netload tarzı sitelerden film indirmek mümkün mü?

dolphin browser kur onunla bayağı hızlı iniyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.