Şimdi Ara

MOBEE NET 7'' S1200 ANA KONU (PAYLAŞIM-DESTEK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.866
Cevap
12
Favori
109.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemre16

MOBEE NET 7'' S1200 ANA KONU (PAYLAŞIM-DESTEK)

ben idareten bu ürünü aldım inş iyi bişeydir yoksa deal extremden sipariş gecicem..

benim eski galaxy tab'ın kılıfı cuk oturdu tavsiye ederim 7'' p1010 olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

ben idareten bu ürünü aldım inş iyi bişeydir yoksa deal extremden sipariş gecicem..

benim eski galaxy tab'ın kılıfı cuk oturdu tavsiye ederim 7'' p1010 olan

kilif nasiln bir sey acaba

• quote:

mobee s1200 bugün benimde elime geçti hatta ev için bir tanede kılıf aldım
    oda yarın gelir ürün için kılıf arayan arkadaşlar ucuz yollu 18 tl kargo dahil olarak bu işi halledebilirler bilginize..
    yasin kardeşim hayırlı olsun ürünün..ekran jelatinsiz kullanıcaz artık neyse ..

kardeşim güle güle kullanalım inşallah yahu, bu paraya şamda kayısı hep diyorum, garantili cihaz bir kere, çinden mal getirmek kolay, 2 ay sonra cortlarsa ne olacak?
    ben o olayı bir kere yaşadım, tamir paraları ile aldığım mp3 çalar neredeyse türkiye fiyatına geldi, bu cihaz bu fiyata f/p kralı, ötesi yok...

bu arada kılıfı herkes merak etmiş, yorumlarını ve de ürün linkini bekliyoruz, sağlıcakla kal...
  • benimde ebaydan aldığım bir ürün bozuk çıkınca buradan almayı tercih ettim. Açıkcası yurtdışı yabancı siteler ile arasında fazla bir fark yok. 100TL fazla vereyim garantisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sigmoid -- 9 Mart 2012; 6:16:40 >
  • selamun aleyküm ben s1200 almayı düşünüyorum. TeamViewer adlı programla evdeki bilgisayarıma bağlanıp.daemontools adlı programla(sanal disk oluşturma) iso uzantılı dosyamı açabilirmiyim?rosetta stone adında bir programı var.dersler iso uzantılı bilindiği üzere tablet .apk uzantılı dosyalara izin veriyor.konuya vakıf arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermayuha

selamun aleyküm ben s1200 almayı düşünüyorum. TeamViewer adlı programla evdeki bilgisayarıma bağlanıp.daemontools adlı programla(sanal disk oluşturma) iso uzantılı dosyamı açabilirmiyim?rosetta stone adında bir programı var.dersler iso uzantılı bilindiği üzere tablet .apk uzantılı dosyalara izin veriyor.konuya vakıf arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.

açabilirsinde görüntü ne kadar sağlıklı olur onu bilemiyorum sonuçta teamviewer uzak masaüstü bağlantı programı görüntüyü direkt streaming etmiyor yani gecikmeli ,yavaş ve çözünürlüğü düşük bir görüntü oluşuyor
  • quote:

quote:

selamun aleyküm ben s1200 almayı düşünüyorum. TeamViewer adlı programla evdeki bilgisayarıma bağlanıp.daemontools adlı programla(sanal disk oluşturma) iso uzantılı dosyamı açabilirmiyim?rosetta stone adında bir programı var.dersler iso uzantılı bilindiği üzere tablet .apk uzantılı dosyalara izin veriyor.konuya vakıf arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.

açabilirsinde görüntü ne kadar sağlıklı olur onu bilemiyorum sonuçta teamviewer uzak masaüstü bağlantı programı görüntüyü direkt streaming etmiyor yani gecikmeli ,yavaş ve çözünürlüğü düşük bir görüntü oluşuyor

selamun aleyküm.ama kullanım aynı yöntemle mi?tablette olduğu gibi dokunarak yapıyoruz dimi?mause takmaya gerek yok ?

• quote:

quote:

quote:

selamun aleyküm.ama kullanım aynı yöntemle mi?tablette olduğu gibi dokunarak yapıyoruz dimi?mause takmaya gerek yok ?

tablete dokunarak bir mouse var onu hareket ettiryoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoy_76

quote:

oda yarın gelir ürün için kılıf arayan arkadaşlar ucuz yollu 18 tl kargo dahil olarak bu işi halledebilirler bilginize..

kılıf hayırlı olsun nereden aldınız?

GİTTİGİDİYOR
  • selamun aleyküm son olarak 3g ile internet üzerinden bağlandığımızda kota sorunu olurmu?bu programla nekadar kota gider?aylık kaç mg.modem alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

kardeşim güle güle kullanalım inşallah yahu, bu paraya şamda kayısı hep diyorum, garantili cihaz bir kere, çinden mal getirmek kolay, 2 ay sonra cortlarsa ne olacak?
    ben o olayı bir kere yaşadım, tamir paraları ile aldığım mp3 çalar neredeyse türkiye fiyatına geldi, bu cihaz bu fiyata f/p kralı, ötesi yok...

bu arada kılıfı herkes merak etmiş, yorumlarını ve de ürün linkini bekliyoruz, sağlıcakla kal...

KILIF GELİNCE FOTOLARINI EKLERİM çok fazla bişey beklemiyorum kılıflar çok pahalıymış galaxy tab kılfı alacaktım 50 tl dediler
    vazgeçtim idare etsin yeter dün gta3 kurdum akıcı bazı yerlerde hafif kasıyor sadece ayrıntıları paylaşırım

• quote:

selamun aleyküm son olarak 3g ile internet üzerinden bağlandığımızda kota sorunu olurmu?bu programla nekadar kota gider?aylık kaç mg.modem alayım?

Kullanıcıya göre değişir video filan izleyim dersen kotayı katlarsın kotaseçimi sana kalmış bütçene hangisi uyuyorsa onu kullan son olarakta kota takip programları mevcut kullanım mıktarını denetleyebilirsin
  • http://www.pdateknoloji.com/Samsung-P1010-Galaxy-TAB-seffaf-Silikon-Kilif_796.html#0

bursadan alıcak arkadaş varsa ortak alabiliriz..
    bu firmanın ekran flimleri güzel.. isteyen olursa 3 tane alıcam..

• http://www.depodijital.com/HDMI-Mini-HDMI-KABLO-18-mt,PR-2668.html

mini hdmı kablo arayan arkadaşlar fırsat buyrun..
  • quote:

quote:

selamun aleyküm son olarak 3g ile internet üzerinden bağlandığımızda kota sorunu olurmu?bu programla nekadar kota gider?aylık kaç mg.modem alayım?

Kullanıcıya göre değişir video filan izleyim dersen kotayı katlarsın kotaseçimi sana kalmış bütçene hangisi uyuyorsa onu kullan son olarakta kota takip programları mevcut kullanım mıktarını denetleyebilirsin

arkadaş teamviewer kullanımı için demiş heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

quote:

arkadaş teamviewer kullanımı için demiş heralde

Sonradan fark ettim bende
    o soruya cevap bulmak biraz zor

• Dostlar ürün geldi yanlız üzerinde bi sürü oyun ve uygulama var,adv task killer vs. Dahil,sizde durum nedır acaba?
  • arkadaşlar bu tarz tabletleri download makinası olarak kullanabilirmiyiz? torrentten hattın desteklediği tam hızda download yapabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

arkadaşlar bu tarz tabletleri download makinası olarak kullanabilirmiyiz? torrentten hattın desteklediği tam hızda download yapabilirmi?

Bır arkadas kullanıyodu diger konuların bırınde gördüm
  • Arkadaşlar hazır indirimdeyken alayım diyorum ancak benim için önemli olan video oynatma performansı ve usb diskin bağlanıp bağlanamaması. Avi'lerde sıkıntı olacağını sanmıyorum ancak birkaç tane 720p filmi de atmıştım, onlarda sıkıntı çıkartır mı ? Bir de 160GB'lık bir diskim var 2.5"lik, bunu tablet fişe takılı halde de olsa kullanabilir miyim? kullanamıyorsam almamın bir manası kalmayacak açıkçası.
    Teşekkürler şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.