Şimdi Ara

MNG KARGO ÜRÜNÜMÜ ÇALDIRDI/KAYBETTİ ZARARI TAZMİN ETMİYOR! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
5
Favori
20.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
461 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antepten tatlı sipariş verdik. MNG kargoda yok oldu. bikaç sene önce
  • 90'ların sonu geldi aklıma.
    Ericsson 628 ilk telefonumdu şehir dışındayken öğrenci harçlıklarımla almıştım. Rahmetli babam dini bütün oldukları için İHLAS KARGO ile göndermiş, onlar da yolda çalmışlardı ve oradaki ince bıyıklı yetkililerin hiç birisi yardımcı olmadı o çocuğa, cahildim, gençtim vs hakkımı arayamadım. Hak demişken bu grupla gönül veya maddi bağı olan herkese hakkımı haram ediyorum 😊 Her kargo veya "ihlasçı" mağduriyetinde aklıma gelir. Sonra da çok kişiyi dolandırdılar zaten.
    Öne çıkardım inşallah sen hakkını yedirmezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz şikayetler için en etkili çözüm şikayetvar.com hocam şikayetini oluştur . seni anında ararlar.
  • makine26 M kullanıcısına yanıt
    Hayır 1 kargo mükemmel ötesi. Adı: Kolay Gelsin. 1-2 günde teslim ediyorlar. Size dağıtım yapıcak kişinin nerde olduğunu adını fotoğrafını ve telefon no sunu gösteriyor. Gelmeden 2 saat önce evde misiniz diye msj atıyorlar. Siteden kargonun ne zaman geleceğini ayarlayabiliyorsunuz hatta adresi bile değişebiliyorsunuz. Müşteri Hizmetleri de çok yardımcı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu mng ye birşeyler oldu son zamanlarda. Gerci hepsi kötü ama mng de farklı birşeyler var. Aktarma beklemeler falan. Mesela a101 10 gundur kargo firmasıda. Şubeden garip mesajlar. En son farklı bir kargo gittim artık subeye durum çok vahım tahmin edin artık görmeniz lazım

• Mng tanıdığım en rezil kargo, geçmiş olsun

• uygun fiyata taşısalar vs neyse, mngyle gönderdiğim ürün alınmadı geri geldi, ürünü almak için birde 5 tl ödedim, şerefsiz pislikler
  • mng kadar hızlı kargo yok. Adamlar 2 günde getiriyor. Morhipodan aldığım 3 parça 1 hafta önce kargoya verildi hala gelmedi. Mng ile gönderilen parça yine 2 günde geldi istanbuldan mersine.
  • OssiiE kullanıcısına yanıt
    Gelmeyen ürünü aras 36 saatten kısa bir sürede getirdi. (Ben uyanıp yetişemedim kapıya :( )

Teslim ederken de hijyen kurallarına uyuyor kolay gelsin firması çalışanı maskeli ve eldivenliydi. Teslim etmeden önce kargoyu tuttuğu yerlerinde paket üstünde ıslak medille sildi öyle teslim etti.
    Amazonla tekrar konuştum MNG ile olan sozlesmemizi virüs salgını sonrası tekrar gözden geçireceğiz dediler. Muhtemelen iptal edilecek sözleşmesi.

• gerçekten bu kargo firmaları çok garip. allah akıl fikir versin. umarın sorununuz çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Maalesef bu kargo firmaları şubeden şubeye değişiyor. Şirketten çok Şube bu işin sorumlusu. Ama şirketler bu konularda doğru düzgün bir şey yapmadıkları için suçlular. Zamanında o kadar çok evde geldiniz yoktuk diyorlardı ki artık dayanamadım genel merkezi aradım. Problemi anlattım, beyefendi evde yokmuşsunuz diyo kadın bana. Evdeyim diyorum, hayır yokmuşsunuz görevli öyle bildirmiş diyo. E varım diyorum evdeyim bütün gün, yokmuşsunuz bir şey yapamam gidip almanız lazım diyo. Güler misin ağlar mısın?
    Kesinlikle katılıyorum. Şubeden şubeye muazzam fark var. Çünkü 3 şahıslar şirket kurup bu taşıma firmaları ile sözleşme imzalayıp sadece isim hakkını kullanarak taşımacılık yapyor.
  • yan apartmanın altında mng var, önü dağ gibi paket kaynıyor.
    biraz ilerde yurtiçi kargo var, önü dağ gibi paket kaynıyor.

herhangi bir paketin kaybolmama/çalınmama ihtimali yok. o paket içinde 10tl'lik de ürün var 10binlik ürün de var.
  • mng kargo benim yaklaşık 2 damacana büyüklüğündeki kolimi kaybetti. Şubedekiler arıyoruz bulucaz filan dediler, birkaç gün sonra çarşıdaki dükkandan bir tanıdık geldi orada unutmuşlar. Dükkan sahibi Allahtan tanıdıkta getirdi bize. Yine olabilir dedim insanlık hali unutmuşlardır filan

Ama asıl şerefsizlik birkaç gün sonra yaşandı , kargomu bulduğumu haberleri olmadan teslimatı tamamlandıya çektiler.

Gelde küfretme.
  • Trendyoldan ürün almıştım normalde bu süreçte ihtiyaç dışında hiçbir şey almamıştım ama o hataya düştüm. Aras kargo eve gelmeden adres eksik/yanlış ibaresi düşmüş bugünde gelmedi bu saate kadar muhtemelen gidip şubeden alacağım umarım başında bir şey gelmez. Ne genel merkez ne şube hiçbirinin telefonlarına ulaşılamıyor bile.
    Aslında en güzel şube kapanış saatine kadar bekleyip kendi işini kendin görmek. Bakalım tekrar eve uğramadan adres yanlış eksik diye hareket düşebiliyorlar mı.
  • Yıllar önce kitapyurdu siparişimi kaybetmişti mng kargo. Kitapyurdu tekrar göndermişti. Aha da başlığını şuraya açmışım.
    https://forum.donanimhaber.com/kitapyurdu-ve-mng-kargo-sacmaligi--113574975

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maybe4you -- 13 Mayıs 2020; 18:11:49 >
  • Türkiye'de hangi firma senin dediğin kriteri taşıyor ki kargo konusunda?

Hangi kargoya verelim de kafamız rahat etsin

• Yurtiçi ve Ups'den şaşmayın

• Noterden ihtar çek ver mahkemeye

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.