Şimdi Ara

MMR nasıl öğrenebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, dota 2 oynamaya yeni başladım sayılır ve mmr ımı öğrenmek istiyorum fakat bilmiyorum. Nerden öğrenebilirim acaba şimdiden teşekkürler.

• 10 ranked oyun atmadan mmr belirlenmiyor. Ranked atabilmen için seviye 50 olman gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler.
  • YesilliksizTantuni kullanıcısına yanıt
    Kardeşim peki bu seviye 50 olmanın hızlı bi yolu var mi , ben sadece all pick giriyorum ama inanılmaz yavaş artıyor , bu allhero Challenge i tamanlasam faydası olur mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

Kardeşim peki bu seviye 50 olmanın hızlı bi yolu var mi , ben sadece all pick giriyorum ama inanılmaz yavaş artıyor , bu allhero Challenge i tamanlasam faydası olur mu acaba

onu tamamlamaya çalışmak oyunu öğrenmek adına faydalı fakat mmrı acayip düşürürsün.. yani oyunu biliyorsan ve smorf id filansa deneme. Tamamlamak belki ekstra tecrübe puanımı neyse işte ondan veriyor olabilir ama yine denemek mantıksız zira 108 hero filan var heralde hepsiyle birer win alman lazım ki 200 oyuna yaklaşır ve ortalama 150 oyunda seviye 50 olunuyor diye biliyorum.. Tabi reborndan sonra hiç hesap açmadım yanıldığım bir nokta varsa düzeltirler..
  • gelecekdebirgüngelecek G kullanıcısına yanıt
    Öğrenme aşamasında olduğum için tamamlamam fayda sağlayacak galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

Öğrenme aşamasında olduğum için tamamlamam fayda sağlayacak galiba

faydalı bir deneyim olur o zaman her heroyla maç kazanman gerektiği için hemen hemen ne yapıp ne yapamadıklarını hangi heroların sana uygun olup olmadığını görmüş olursun. mmr meselesine fazla takılmadan herolar vs keşfedersin zaten daha sonra main rolünü belirleyip her rol için favorin olan 4-5 hero seçersin daha sonra yeni bir hesapla mmr kasarsın vs
  • Oyuna girmeden mmr i nerede gorebilirim.

Steam mobil uygulama da baktim ama goremedim
    Bi site vs bisi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.