Şimdi Ara

MMR Boost LP maclari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MMR boost ve LP(dusuk oncelikli) den cikartma islemlerini sizin icin yapiyorum.

Boost
    0-2k 100mmr 15tl
    2k-4k 100mmr 20tl

LP Maclari
    Mac Sayisi X 5tl

%100 guvenilirdir akliniza takilanlari ozelden konusabiliriz.

• Hayırlı olsun. TBD maçlarını da yazabilirsin, özellikle TI ile gelen international ranked muhabbetinde kalibrasyon maçları yapmak isteyenler olabilir.

Bu arada bir bilgi vermek istiyorum, birçok arkadaş normalde kaç geldiyse international ranked'da da kalibrasyon sonrası benzer mmr geldi falan demişti. Ben, bir hesabımda birbirinden berbat 3 tane dostumla sürekli all random oynadığım için aylar sonra ranked denediğimde 2700 ranked mmr'a sahip olmuş, sonrasında attığım yüzlerce oyundan sonra international ranked'ın kalibrasyonundan 3,4k almıştım. Yani eğer oyununuzu geliştirdiyseniz ya da kanser oyuncularla oynamayı bıraktıysanız ve oyununuzu geliştirdiğinizi Dota'nın fark edeceği kadar standart bir performansa dönüştürdüyseniz kalibrasyon sonrası mmr'ınız, normalden çok daha yüksek olacaktır.

Ama adam ne yapıyor? Normalde 10 maç oynuyor, oyun ona 3k veriyor, 100-200 oyun atıyor ve 3,5k oluyor, bir de international ranked oynuyor, 3,1k ya da 2,9k gelince sistemi kötülüyor. Bu doğru değil. Benim o hesabımda normal party mmr hâlâ 2700 (kalibrasyon sonrası ranked party girmedim), international ise 3400.

Oyun genel ortalamaya bakıyor. Sadece 10 maçta yaptıklarına değil (Çünkü boost hizmeti ile 10 maçta 6k'lık performans sergileyebilirsin ama 10 maç öncesi 2k oynamışsındır).

• Boost konusunda ozel bir isteginiz var ise bana iletebilrsiniz fiyat konusunda konusup anlasmaya calisiriz.
  • Çok fazla küfür yersin hocam. Tamam sen paranı alır yoluna bakarsın ama baya söverler yani.

Sizi buraya boostlayanın daaa...
  • selcukgns kullanıcısına yanıt
    Boostlatan yer kufurleri benim sucum ne :D
  • Sen şimdi 2k dan 4k ya boostlayarak ortalama bir oyun 25 desem 1600 liraya 2k rank mı kasıyon kardeş 😂😂 sana gerçekten yazanlar oluyor mu ya Allah Allah 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eqe26 E kullanıcısına yanıt
    100 mmr 20 lira yazıyor. 1000 mmr da 200 yapıyor. 2000 mmr 400 lira yani.

Matematikten sorumlu mu geçtik?
  • Sabah mat3 finalinden çıktım hocam kusuruma bakma :(

Hoca kanaat notu kullanmazsa işin zor :(

Neyse, dönem ödevi alırsın.
    Konuyu cok uzun zamandir takip etmiyordum pek ilgilenen yok diye bugun bakiyim dedim de uzuldum biraz :(

• üzülme tamam ben alayım 500 lp servis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.